یادگیری برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

مطالبی که قرار می دهیم مربوط به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان می باشد.

یادگیری برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

مطالبی که قرار می دهیم مربوط به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان می باشد.

برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان مزایای فراوانی به همراه دارد. بنده یک برنامه نویس هستم. ای کاش در زمان نوجوانی کسی بود و دستم را می گرفت و به سمت برنامه نویسی می آورد. کودکان و نوجوانان به آموزش برنامه نویسی بپردازند

۱۱ مطلب در آذر ۱۴۰۱ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

یک اصل که در تمام زمینه های آموزشی اعمال آموزش برنامه نویسی می شود این است که انتقال تنها با تسلط به دست می آید [22]. بنابراین، دوره ها باید به یک زبان بچسبند تا زمانی که زبان آموزان به اندازه کافی با آن پیشرفت کنند تا بتوانند جنگل را از درختان تشخیص دهند. در حالی که یک برنامه نویس باتجربه می تواند،

برای مثال، آنچه را که درباره حلقه ها و فراخوانی های تابع می داند در یک زبان دریافت کند و از آن درک مجدد در زبانی با نحو یا معنایی متفاوت استفاده کند، یک تازه وارد هنوز نمی داند کدام عناصر دانش او مرکزی هستند و کدام یک. تصادفی هستند تلاش برای انتقال اجباری خیلی زود - به عنوان مثال، نیاز به تغییر از پایتون به جاوا اسکریپت برای گذراندن دوره برنامه نویسی وب در اوایل تحصیلشان - باعث سردرگمی زبان آموزان و کاهش اعتماد به نفس آنها می شود.نکته 8: از وظایف معتبر استفاده کنید

گوزیال و همکاران دریافتند که دستکاری کردن تصاویر، صدا و ویدئو توسط فراگیران در تکالیف برنامه‌نویسی اولیه باعث افزایش ماندگاری در دو معنا می‌شود: یادگیرندگان پس از تأخیر مجدداً مطالب را به خاطر می‌آورند و احتمال بیشتری برای ماندن در برنامه‌های محاسباتی داشتند [23]. این یک نمونه خاص از یک مشاهده بزرگتر است: یادگیرندگان وظایف معتبر را جذاب تر از نمونه های انتزاعی می یابند.

یک سوال کلاسیک در آموزش محاسبات (و ریاضیات) این است که آیا مسائل با زمینه (مثلاً یافتن بالاترین نمره دانش آموز) بهتر است یا بدون (مثلاً یافتن حداکثر لیست اعداد). بوویر و همکاران آموزش برنامه نویسی [24] این موضوع را با یک مطالعه چند دانشگاهی بررسی کرد و هیچ تفاوتی بین این دو پیدا نکرد. آنها پیشنهاد می کنند که چون تفاوتی ندارد، ملاحظات دیگر (مانند انگیزه) باید در اولویت قرار گیرند.

یکی از احتیاطات در مورد انتخاب زمینه این است که زمینه می تواند به طور ناخواسته برخی از افراد را کنار بگذارد در حالی که دیگران را به خود جذب می کند. برای مثال، بسیاری از مربیان از بازی های رایانه ای به عنوان نمونه انگیزشی برای کلاس های برنامه نویسی استفاده می کنند، اما برخی از زبان آموزان ممکن است آنها را با خشونت و کلیشه های نژادی یا جنسیتی مرتبط کنند یا به سادگی پیدا کنند. لذت بخش نیستند هر مثالی که انتخاب شود، هدف باید این باشد که فراگیران را در سریع ترین زمان ممکن از «سخت و خسته کننده» به «آسان و هیجان انگیز» منتقل کنیم [25].

برای کمک به دانش‌آموزان برای آموزش برنامه نویسی دستیابی سریع به یک نتیجه قابل مشاهده و رضایت‌بخش، مربیان می‌توانند تعدادی کتابخانه نرم‌افزاری از پیش نوشته شده یا کد منبع ارائه کنند که دانش‌آموزان را به هدف نهایی نزدیک‌تر کند. این ایده که دانش‌آموزان باید از صفر شروع کنند و تمام کدهای مورد نیاز خود را بنویسند، یادگار دوران گذشته میکرو رایانه‌های خانگی است (و حتی در آن زمان هم درست نبود). وظیفه ای را انتخاب کنید که واقعاً می خواهید دانش آموزان در آن شرکت کنند و هر چیز دیگری را از قبل آماده کنید.نکته 9: به یاد داشته باشید که تازه کارها متخصص نیستند

این اصل توتولوژیک است، اما به راحتی فراموش می شود. افراد تازه کار متفاوت از متخصصان [26] برنامه ریزی می کنند و به رویکردها یا ابزارهای متفاوتی نیاز دارند. اگر از یک برنامه نویس حرفه ای بخواهید که فهرستی از اعداد صحیح را تکرار کند و میانگین را تولید کند، آنها می توانند با استفاده از دانش ذخیره شده از الگوی دقیق مورد نیاز، کد را در عرض چند ثانیه بنویسند. تازه کارها کاملاً متفاوت با این مشکل برخورد می کنند: آنها باید نحو را برای قسمت های مختلف به خاطر بسپارند، بدانند چگونه روی یک لیست تکرار کنند، بدانند چگونه از یک متغیر انباشت کننده استفاده کنند و غیره.

تازه کارها ممکن است نیاز داشته باشند تا زمانی را آموزش برنامه نویسی صرف فکر کردن در مورد یک الگوریتم روی کاغذ کنند (چیزی که برنامه نویسان متخصص به ندرت به آن نیاز دارند، زیرا آنها معمولاً اغلب الگوهای الگوریتمی رایج را به خاطر می سپارند). آنها ممکن است نیاز به منفی داشته باشندنمونه های تراکت در مراحل هدایت شده آنها ممکن است برای رفع اشکال مشکل داشته باشند. اشکال زدایی معمولاً شامل تضاد آنچه اتفاق می افتد با آنچه باید اتفاق بیفتد، است، اما درک یک تازه کار از آنچه باید اتفاق بیفتد معمولاً شکننده است.

تازه کارها فقط با انجام کاری که حرفه ای ها با سرعت کمتری انجام می دهند، حرفه ای نمی شوند. ما خواندن را با خواندن یک رمان کلاسیک و صرفاً آهسته تر نمی آموزیم. ما با استفاده از کتاب‌های کوتاه‌تر با کلمات ساده‌تر و چاپ بزرگ‌تر آموزش می‌دهیم. بنابراین در برنامه نویسی باید مراقب باشیم که از کارهای کوچک و مستقل در سطحی مناسب برای تازه کارها، با ابزارهای متناسب با نیاز آنها و بدون تمسخر استفاده کنیم.نکته 10: فقط کد نویسی نکنید

نکته نهایی ما برای آموزش برنامه نویسی این است که آموزش برنامه نویسی برای انجام آن نیازی به برنامه نویسی ندارید. در مواجهه با چالش‌های یادگیری نحو، معناشناسی، الگوریتم‌ها و طراحی، نمونه‌هایی که برای مربیان کوچک به نظر می‌رسند همچنان می‌توانند به راحتی

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

ابتدا، بیایید این مشکل را انجام دهیم و مراحلی را آموزش الگوریتم و فلوچارت برای تأیید اعتبار گذرواژه هایی که حداقل 8 کاراکتر دارند و همچنین حاوی تعدادی هستند، بررسی کنیم:رمز عبوری را که قصد داریم اعتبار سنجی کنیم وارد کنید.

برای پیگیری طول رمز عبور، یک متغیر pass_length ایجاد کنید و آن را روی 0 قرار دهید.برای پیگیری اینکه آیا رمز عبور دارای عدد است یا خیر، یک متغیر contain_number ایجاد کنید و در ابتدا آن را روی False قرار دهید.آیا کل رمز عبور جستجو شده است؟اگر نه، به مرحله 5 ادامه دهید.اگر چنین است، به مرحله 8 بروید.

تکرار کنید، یا به کاراکتر بعدی در رمز عبور بروید.مقدار pass_length را 1 افزایش دهید.آیا کاراکتر فعلی یک عدد است؟اگر نه، مستقیماً به مرحله 4 برگردید و به تکرار کل رمز عبور ادامه دهید.

اگر چنین است، متغیر contain_number را روی True قرار دهید و سپس به مرحله 4 برگردید.آیا pass_length بزرگتر از 8 است و contain_number برابر True است؟اگر آموزش الگوریتم و فلوچارت نه، پس رمز نامعتبر است.اگر چنین است، پس رمز عبور معتبر است!دودل کردن فلوچارت

اکنون که چارچوبی برای کار داریم که باید تکمیل شود، می‌توانیم راه حل را رسمی کنیم. از آنجایی که یک تصویر هزار کلمه ارزش دارد، یک ابله زیبا می‌تواند راهی مفید برای انتقال یک ایده پیچیده باشد - و در توسعه نرم‌افزار، شکل حرفه‌ای doodling نمودار جریان است!نمادهای رایج فلوچارت

فلوچارت ها دارای برخی از نمادهای استاندارد هستند که به آنها اجازه می دهد برای گروه وسیع تری از مردم خوانده و درک شوند. اینها برخی از رایج ترین نمادها هستند:

ترمینال ترمینال یک بیضی شکل است که شروع و پایان ایرانیان سایبر  یک برنامه را نشان می دهد. معمولاً شامل کلمات شروع یا پایان است.خط جریان

خط جریان خطی است از یک نماد به سمت نماد دیگر برای نشان دادن ترتیب عملیات فرآیند. این جریان آموزش الگوریتم و فلوچارت اجرا را در یک برنامه نمایش می دهد.ورودی/خروجی ورودی/خروجی

ورودی/خروجی با یک لوزی نمایش داده می شود و ورودی یا خروجی داده ها را نشان می دهد. این شبیه به تنظیم یک مقدار برای یک متغیر است.فرآیند

یک فرآیند که با یک مستطیل نشان داده می شود، عملیاتی است که داده ها را دستکاری می کند. این را به عنوان تغییر مقدار یک متغیر مبتنی بر عدد با استفاده از عملگرهایی مانند + در نظر بگیرید.تصمیم

تصمیمات با یک لوزی نشان داده می شوند و یک عملیات مشروط را نشان می دهند که تعیین می کند یک برنامه باید کدام مسیر را طی کند. این شبیه به دستورات شرطی است که جریان اجرا را آموزش الگوریتم و فلوچارت در یک برنامه کنترل می کند.

تبدیل مراحل به نمادهاخوب! اکنون که همه مراحل الگوریتم را مشخص کرده ایم، بیایید آنها را با نماد فلوچارت مربوطه جفت کنیم:INPUT/OUTPUT: رمز عبوری را که قصد داریم اعتبارسنجی کنیم وارد کنید.

PROCESS: برای پیگیری طول رمز عبور، یک متغیر pass_length ایجاد کنید و در ابتدا آن را روی 0 قرار دهید.PROCESS: برای پیگیری اینکه آیا رمز عبور دارای عدد است یا خیر، یک متغیر contain_number ایجاد کنید و در ابتدا آن را روی False قرار دهید.

تصمیم: آیا کل رمز عبور جستجو شده است؟FLOWLINE: اگر نه، به مرحله 5 ادامه دهید.FLOWLINE: اگر چنین است، به مرحله 8 بروید.PROCESS: به کاراکتر بعدی رمز عبور تکرار کنید.PROCESS: طول_گذر را افزایش دهید.

تصمیم: آیا کاراکتر فعلی یک عدد است؟ترمینال: اگر نه الگوریتم و فلوچارت ، پسورد نامعتبر است.

ترمینال: اگر چنین است، پس رمز عبور معتبر است!ترسیم فلوچارتوای اکنون که هر مرحله با یک نماد مرتبط است، می توانیم همه آنها را به هم متصل کنیم تا جریان را در نمودار قرار دهیم!

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

Documentation توضیحی درباره نحوه استفاده جزوه و جواب تمرین سوالات الگوریتم برنامه نویسی و کار با یک نرم افزار است. این شامل اطلاعات در مورد الزامات، معماری/طراحی، مشخصات فنی و همچنین دستورالعمل‌های راهنمای کاربر نهایی، مدیر سیستم و کارکنان پشتیبانی می‌شود. مستندات شامل اسناد مورد نیاز، مستندات کاربر، اسناد سیستم، اسناد فرآیند و مستندات محصول است.شکل دودویی یک زبان مقصد را چه می نامیم؟به شکل دودویی یک زبان مقصد، کد باینری نیز گفته می شود.

ثابت ها مقادیر داده ای هستند که هر بار که یک برنامه اجرا می شود ثابت می مانند. ثابت های تحت اللفظی مقادیر واقعی هستند که در کد منبع ثابت شده اند. ثابت های "نام" ثابت هایی هستند که با یک شناسه مرتبط شده اند، جایی که ثابت به جای ثابت تحت اللفظی با نام خود شناخته می شود.

دو نوع ثابت چیست؟ثابت های عددی

یک ثابت عددی از اعداد، یک علامت جزوه و جواب تمرین سوالات الگوریتم برنامه نویسی  ابتدایی اختیاری و یک نقطه اعشاری اختیاری تشکیل شده است. نمونه هایی از ثابت های عددی معتبر عبارتند از 2.3، -4، و 6.

ثابت های رشته

یک رشته ثابت شامل دنباله ای از کاراکترها است که در دو گیومه محصور شده اند. ممکن است از هر ترکیبی از ارقام، حروف، دنباله های فرار و فاصله تشکیل شده باشد.

ثابت های عددی ایرانیان سایبر را توضیح دهید.

دو نوع ثابت عددی وجود دارد: ثابت های عدد صحیح و ثابت های واقعی. ثابت های عدد صحیح نقطه اعشار ندارند. آنها را می توان با استفاده از اعداد اعشاری (مبنای 10)، اعداد هشتی (مبنای 8)، یا اعداد هگزا دسیمال (پایه 16) که یک مقدار انتگرال را نشان می دهند، نوشت. ثابت واقعی ثابتی است که دارای نقطه اعشار جزوه و جواب تمرین سوالات الگوریتم برنامه نویسی باشد. آنها را می توان به صورت کسری یا نمایی نوشت.

ثابت های رشته را توضیح دهید.

یک رشته ثابت - که به عنوان یک رشته تحت اللفظی نیز شناخته می شود - یک دنباله دلخواه از کاراکترهای محصور در دو علامت نقل قول است.

منظور شما از اپراتورها چیست؟

اپراتورها ستون فقرات هر برنامه نرم افزاری هستند. عملگر نمادی است که یک عمل یا فرآیند را نشان می دهد. این نماد به کامپایلر می‌گوید که عملیات محاسباتی یا رابطه‌ای خاص مانند جمع یا تفریق دو عدد را انجام دهد تا نتیجه نهایی حاصل شود.

یک آرایه را تعریف کنید.

آرایه مجموعه‌ای از «جعبه‌ها» یا مکان‌های حافظه جزوه و جواب تمرین سوالات الگوریتم برنامه نویسی است که یک مورد از داده‌ها را در خود نگه می‌دارد. با این حال، هر جعبه نام یکسانی دارد. همه داده های یک آرایه باید از نوع داده یکسان باشند.

منظور شما از زیربرنامه چیست؟

یک زیر روال یک بخش از کد را با استفاده از یک نام خاص مشخص می کند. هر زیر روال عملکرد خاصی را انجام می دهد - اساساً یک برنامه کوچک است، بنابراین می تواند شامل هر یک از ساختارهای توالی، انتخاب و تکرار باشد. استفاده از زیر روال ها باعث می شود کد قابل خواندن و استفاده مجدد باشد زیرا کد را به بخش های کوچکتر تقسیم می کند.

کاربرد عملگرهای حسابی چیست؟

عملگرهای حسابی نمادهایی هستند که عملیات حسابی مقادیر یا متغیرها جواب تمرین سوالات الگوریتم برنامه نویسی را برای محاسبه خروجی نشان می دهند. به عنوان مثال می توان به جمع (+)، تفریق (-)، ضرب (x یا *) و تقسیم (÷ یا /) اشاره کرد.

کاربرد عملگرهای رابطه ای چیست؟

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

الگوریتم های مرتبه اول به طور کلی به  آشنایی با انواع الگوریتم بهینه سازی  عنوان نزول گرادیان نامیده می شوند، با نام های خاص تر به پسوندهای جزئی رویه، به عنوان مثال:

گرادیان نزول تکانهالگوریتم گرادیان نزول همچنین الگوی نسخه تصادفی محبوب الگوریتم، به نام Stochastic Gradient Descent (SGD) را ارائه می دهد که برای آموزش مدل های شبکه های عصبی مصنوعی (یادگیری عمیق) استفاده می شود.

تفاوت مهم این است که گرادیان به جای محاسبه مستقیم، با استفاده از خطای پیش‌بینی در داده‌های آموزشی، مانند یک نمونه (تصادفی)، همه نمونه‌ها (دسته‌ای)، یا زیرمجموعه کوچکی از داده‌های آموزشی (مینی دسته‌ای) تخصیص داده می‌شود.

پسوندهای طراحی شده برای تسریع الگوریتم نزول گرادیان (تکانه، و غیره) می توانند  آشنایی با انواع الگوریتم بهینه سازی و معمولاً با SGD استفاده می شوند.نزول گرادیان تصادفینزول گرادیان دسته ایمینی دسته ای نزول گرادیانالگوریتم های مرتبه دوم

الگوریتم‌های بهینه‌سازی مرتبه دوم به صراحت شامل استفاده از مشتق دوم (Hessian) برای انتخاب جهت حرکت در فضای جستجو می‌شوند.

این الگوریتم ها فقط برای آن دسته از توابع هدف مناسب هستند که ماتریس هسین را می توان محاسبه یا تقریب کرد.نمونه هایی از الگوریتم های بهینه سازی مرتبه دوم برای توابع هدف تک متغیره عبارتند از:

روش‌های مرتبه دوم برای توابع هدف چند متغیره به روش‌های شبه نیوتنی گفته می‌شود.روش شبه نیوتنی روش‌های شبه نیوتنی زیادی وجود دارد و معمولاً برای توسعه‌دهندگان الگوریتم نامگذاری ایرانیان سایبر می‌شوند، مانند:

اکنون که با به اصطلاح الگوریتم‌های بهینه‌سازی کلاسیک آشنا شده‌ایم، بیایید به الگوریتم‌های مورد استفاده در زمانی که تابع هدف قابل تمایز نیست نگاهی بیاندازیم.تابع هدف غیر دیفرانسیل الگوریتم‌های بهینه‌سازی که از آشنایی با انواع الگوریتم بهینه سازی  مشتق تابع هدف استفاده می‌کنند، سریع و کارآمد هستند.

با این وجود، توابع هدف وجود دارد که در آن مشتق استve را نمی توان محاسبه کرد، معمولاً زیرا تابع به دلایل مختلف در دنیای واقعی پیچیده است. یا مشتق را می توان در برخی مناطق دامنه محاسبه کرد، اما نه همه، یا راهنمای خوبی نیست.

برخی از مشکلات مربوط به توابع هدف برای الگوریتم های کلاسیک شرح داده شده در بخش قبل عبارتند از:هیچ توصیف تحلیلی از تابع (به عنوان مثال شبیه سازی).بهینه جهانی چندگانه (به عنوان مثال چندوجهی).ارزیابی عملکرد تصادفی (مثلاً پر سر و صدا).تابع هدف ناپیوسته (به عنوان مثال مناطق با راه حل های نامعتبر).به این ترتیب، الگوریتم‌های بهینه‌سازی وجود دارند که انتظار ندارند مشتقات مرتبه اول یا دوم در دسترس باشند.

این الگوریتم‌ها گاهی اوقات به‌عنوان الگوریتم‌های بهینه‌سازی جعبه سیاه نامیده می‌شوند، زیرا آنها کمی یا هیچ (نسبت به روش‌های کلاسیک) در مورد تابع هدف فرض نمی‌کنند.

گروه بندی این الگوریتم ها عبارتند از:الگوریتم آشنایی با انواع الگوریتم بهینه سازی  های مستقیم الگوریتم های تصادفی الگوریتم های جمعیت بیایید به نوبه خود به هر یک نگاه دقیق تری بیندازیم.الگوریتم های مستقیم

الگوریتم های بهینه سازی مستقیم برای توابع هدفی هستند که نمی توان مشتقات آنها را محاسبه کرد.الگوریتم‌ها رویه‌های قطعی هستند و اغلب فرض می‌کنند که تابع هدف دارای یک بهینه کلی واحد است، به عنوان مثال. تک وجهی

روش‌های جستجوی مستقیم معمولاً به عنوان «جستجوی الگو» نیز شناخته می‌شوند، زیرا ممکن است با استفاده از اشکال هندسی یا تصمیم‌گیری در فضای جستجو حرکت کنند، به عنوان مثال. الگوها

اطلاعات گرادیان به طور مستقیم (از این رو نام) از نتیجه تابع هدف که تفاوت نسبی بین امتیازات را در فضای جستجو مقایسه می‌کند، تقریب می‌یابد. سپس از این تخمین‌های مستقیم برای انتخاب جهت حرکت در فضای جستجو و مثلث‌سازی ناحیه بهینه استفاده می‌شود.

نمونه هایی از الگوریتم های جستجوی مستقیم عبارتند از:الگوریتم های آشنایی با الگوریتم بهینه سازی  تصادفی الگوریتم‌های بهینه‌سازی تصادفی، الگوریتم‌هایی هستند که از تصادفی بودن در روند جستجو برای توابع هدف استفاده می‌کنند که مشتقات آنها قابل محاسبه نیست.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

الگوریتم ها بر اساس مفاهیمی که برای انجام یک تعریف آموزش و کاربرد الگوریتم در برنامه نویسی کامپیوتر کار استفاده می کنند طبقه بندی می شوند. در حالی که انواع بسیاری از الگوریتم ها وجود دارد، اساسی ترین انواع الگوریتم های علوم کامپیوتر عبارتند از:

الگوریتم‌های تقسیم و غلبه - مسئله را به زیرمساله‌های کوچک‌تر از همان نوع تقسیم کنید. آن مشکلات کوچکتر را حل کنید و آن راه حل ها را برای حل مشکل اصلی ترکیب کنید.الگوریتم‌های Brute Force - تمام راه‌حل‌های ممکن را امتحان کنید تا یک راه‌حل رضایت‌بخش پیدا شود.

الگوریتم های تصادفی - حداقل یک بار در طول محاسبات از یک عدد تصادفی برای یافتن راه حلی برای مشکل استفاده کنید.الگوریتم های حریص – یافتن راه حل بهینه در سطح محلی با هدف تعریف آموزش و کاربرد الگوریتم در برنامه نویسی کامپیوتر یافتن راه حل بهینه برای کل مسئله.

الگوریتم‌های بازگشتی - پایین‌ترین و ساده‌ترین نسخه یک مسئله را حل می‌کنند تا نسخه‌های بزرگ‌تر مسئله را تا زمانی که راه‌حل اصلی پیدا شود، حل کنند.

الگوریتم های ردیابی – تقسیم مسئله به زیرمسائل، که می توان برای حل هر کدام تلاش کرد. با این حال، اگر راه حل مورد نظر به دست نیامد، در مسئله به عقب حرکت کنید تا زمانی که مسیری پیدا شود که آن را به جلو می برد.

الگوریتم‌های برنامه‌نویسی پویا - یک مسئله پیچیده را به مجموعه‌ای از مسائل فرعی ساده‌تر تقسیم می‌کنند، سپس هر یک از آن مشکلات فرعی را تنها یک بار حل می‌کنند و به جای محاسبه مجدد راه‌حل‌هایشان، راه‌حل‌های آن‌ها را برای استفاده در تعریف آموزش و کاربرد الگوریتم در برنامه نویسی کامپیوتر آینده ذخیره می‌کنند.

تعدادی الگوریتم مختلف، از ساده تا بسیار پیچیده، برای حل مکعب روبیک وجود دارد. در زیر فقط یک الگوریتم ساده آورده شده است. ابتدا، اجازه دهید یک نماد برای استفاده (مشابه انتخاب یک زبان برنامه نویسی) مشخص کنیم.

هر یک از شش وجه مکعب روبیک را می توان با حرف اول نام ایرانیان سایبر آنها نشان داد:هر صورت را می توان به سه روش/جهت مختلف چرخاند. با استفاده از U به عنوان مثال، این موارد به صورت زیر نمایش داده می شوند:

حالا بیایید مراحل الگوریتم حل مکعب روبیک تعریف آموزش و کاربرد الگوریتم در برنامه نویسی کامپیوتر را طی کنیم. با خیال راحت یکی از خودتان را بگیرید و دنبال کنید!

ابتدا چند لبه را برگردانید تا یک صلیب سفید در قسمت بالایی وجود داشته باشد.صلیب اکنون حل شده است.مرحله 2: گوشه های سفیدلبه های روی صورت سفید اکنون کامل شده اند، اما گوشه ها باقی مانده اند.بسته به اینکه گوشه سفید-نارنجی-سبز در کجای پازل قرار دارد، یکی از سری چرخش های زیر را اعمال کنید:

رحله 3: لبه های لایه میانیمکعب را برگردانید تا رنگ سفید در پایین باشد.به دنبال لبه ای باشید که در قسمت بالایی قرار داشته باشد و رنگ زرد روی آن نباشد.یک چرخش U را انجام دهید تا رنگ روی جلوی لبه با مرکز هماهنگ شود.بسته به جهتی که لبه می تواند برود، یکی از سری چرخش های زیر را اعمال کنید:

چرخش های زیر را اعمال کنید تا زمانی که یک ضربدر زرد روی صورت با مرکز زرد ظاهر شود: F, R, U, R’, U’, F’.

اگر شکل "L" وجود دارد، جایی که دو قطعه زرد نشان داده شده مجاور یکدیگر هستند، چرخش های زیر را اعمال کنید: F، U، R، U'، R'، F'.اگر یک شکل "خط" وجود دارد که افقی است، چرخش های زیر را اعمال کنید: F، R، U، R'، U'، F'.

بسته به موارد احتمالی زیر، یکی را اعمال کنیداصطلاح رایجی که مردم در علوم کامپیوتر و کدنویسی استفاده می‌کنند «الگوریتم» است. چیست و چرا برای کدنویسی مهم است؟ با همکاری Juni Learning، مقاله آنها را در اینجا برای تعریف این مفهوم مهم به اشتراک می گذاریم.

الگوریتم چیست؟

الگوریتم مجموعه ای از مراحل گام به گام یا مجموعه قوانینی آموزش و کاربرد الگوریتم در برنامه نویسی کامپیوتر است که برای تکمیل یک کار خاص یا حل یک مشکل خاص باید دنبال شود. الگوریتم ها در اطراف ما هستند. دستور پخت کیک، روشی که برای حل یک مشکل تقسیم طولانی استفاده می کنیم و فرآیند شستشوی لباس همگی نمونه هایی از یک الگوریتم هستند. در اینجا نحوه پخت کیک ممکن است شبیه به نظر برسد، که به صورت فهرستی از دستورالعمل ها نوشته شده است، درست مانند یک الگوریتم:

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

کتاب های جاوا که به طور خاص برای کودکان آموزش جاوا به زبان ساده نوشته شده اند عبارتند از:برنامه نویسی جاوا برای کودکان 12 تا 18 ساله: توضیحی ساده از موضوعات جاوا به روشی ساده و مختصر. از مثال های کامل استفاده می کند و فرآیند یادگیری را سرگرم کننده، آموزنده و جالب می کند.

راهنمای مبتدی برای زبان برنامه نویسی جاوا برای کودکان 12 تا 18 ساله: یک راه خوب برای بچه ها برای شروع کشف جاوا و استفاده از مثال ها و کدهای جامع.

No Starch Press منبع قابل اعتمادی از محتوای آموزشی در مورد کدنویسی است که برای خوانندگان جوان نسبتاً قابل دسترسی است. In Easy Steps ناشر دیگری است که نوشتن به زبان ساده و ساده در مورد کدنویسی را ارائه می دهد. برای آشنایی آموزش جاوا به زبان ساده با برنامه نویسی جاوا، جاوا را در مراحل آسان بررسی کنید.

پادکست ها

ممکن است فکر نکنید که یادگیری برنامه نویسی در جاوا از طریق پادکست ممکن نیست. اما شما می توانید این کار را انجام دهید و خیلی چیزهای دیگر. پادکست هایی وجود دارند که شنوندگان را گام به گام از طریق جاوا راهنمایی می کنند، پادکست هایی که علاقه مندان را با آخرین اخبار مرتبط با جاوا به روز نگه می دارند و پادکست هایی که در مورد فرآیند تبدیل شدن به یک توسعه دهنده حرفه ای جاوا بحث می کنند. در واقع سازندگان جاوا (اوراکل) پادکست مخصوص به خود به نام Inside Java دارند! در اینجا برخی از نمایش های قابل توجه دیگر برای بررسی وجود دارد:

نحوه برنامه نویسی با جاوا: این یک راهنمای گام به گام برای زبان برنامه نویسی جاوا است و برای افرادی که تازه شروع به کار کرده اند بسیار مناسب است.پادکست Java Easily: برنامه نویسان مبتدی و افرادی آموزش جاوا به زبان ساده که دانش برنامه نویسی کمی دارند ممکن است از این پادکست لذت ببرند که بر توسعه حرفه ای جاوا تمرکز دارد.هدف این پادکست‌ها برای کودکان نیست، بنابراین بهتر است قبل از اشتراک‌گذاری به آن‌ها گوش دهید.کلاس های جاوا برای کودکان

شما فقط به برخی از روش های مختلف استفاده از جاوا، به علاوه ایرانیان سایبر چند نمونه واقعی از صنایع و متخصصانی که با آن کار می کنند، نگاه کرده اید. اکنون زمان خوبی است تا به این سوال که بهترین راه برای یادگیری جاوا برای کودکان چیست نگاهی بیاندازیم.

تنوع تضمین می کند که یادگیری خسته کننده نمی شود، و مقدار زیادی از آن در منابع ذکر شده در بالا وجود دارد. اما تنوع نیز چالش هایی را به همراه دارد. بزرگترین آن چیزی است که روانشناسان آن را پارادوکس انتخاب می نامند. این چیزی است که زمانی اتفاق می افتد که گزینه های زیادی وجود دارد که انتخاب تنها یکی از آنها دشوار است. اگر تا به حال سعی کرده اید زبانی را به تنهایی یاد بگیرید، ممکن است با این پدیده مواجه شده باشید. شاید سعی کرده باشید از طریق یک برنامه تلفن همراه یاد بگیرید، و سپس به وب سایتی آموزش جاوا به زبان ساده تغییر دهید زیرا به نظر بهتر می رسید. بعداً ممکن است به کتاب و workb تغییر کرده باشیداوک، فکر می کنم آنها می توانند موثرتر باشند.

کلاس های آنلاین عدم اطمینان در مورد اینکه چه چیزی و چگونه مطالعه شود، به ویژه برای بچه ها را از بین می برد. آنها روشی ساختاریافته برای یادگیری ارائه می دهند. بهترین کلاس های آنلاین شامل آموزش زنده در یک محیط همزمان است. این بدان معناست که دانش‌آموزان در همان زمان وارد سیستم می‌شوند، با هم یاد می‌گیرند و از یک مربی در زمان واقعی بازخورد دریافت می‌کنند. کلاس‌هایی مانند این ساختاری را ارائه می‌دهند تا دانش‌آموزان دقیقاً بدانند که روی چه چیزی و چه زمانی کار کنند. یک مربی به بچه ها کمک می کند مطالب را بفهمند. CodeWizardsHQ یک آهنگ تابستانی جاوا را ارائه می دهد که بچه ها را برای کلاس AP Computer Science A در دبیرستان آماده می کند.

کلاس های برنامه نویسی تابستانی فرصت های زیادی را برای بچه ها فراهم می کند تا مهارت های خود را تقویت کنند و برای سال تحصیلی بعدی آماده شوند. می‌توانید فهرستی از کلاس‌های کدنویسی تابستانی برای بچه‌ها را درببینید.یادگیری جاوا می تواند و باید سرگرم کننده باشد

گزینه های زیادی برای بچه هایی که می خواهند جاوا یاد بگیرند جاوا به زبان ساده وجود دارد. اگر احساس می‌کنید انتخاب مناسب برای شروع فرزندتان دشوار است، به یاد داشته باشید که آزمایش یک راه عالی برای تشخیص آنچه واقعاً جالب است است. چند کتاب و پادکست را بررسی کنید. به آموزش های یوتیوب نگاه کنید. کلاس های کدنویسی آنلاین را برای ترکیبی برجسته از پروژه های سرگرم کننده و آموزش عالی در نظر بگیرید.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

آنچه ما را به ارائه دهندگان پیشرو دوره های آموزش جاوا حرفه ای گواهی JAVA تبدیل می کند، روش های آموزشی ما است. تمامی مربیان بسیار ماهر و با تجربه ما دارای گواهینامه مناسب برای ارائه آموزش های کلاس جهانی هستند. تحت راهنمایی های متخصص آنها، می توانید مطمئن باشید که برای رویارویی با هر چالشی که شغل دنیای واقعی ممکن است برای شما ایجاد کند، آماده باشید.

تمام دوره های ما برای آماده سازی شما برای کار است. دوره های ما ترکیبی از دانش تئوری و عملی است که بر اساس آخرین روندهای صنعت است. بنابراین، برای بهترین دوره آموزشی JAVA با مربیان حرفه ای خبره، همین امروز با ما تماس بگیرید. آیا واقعاً به گواهی جاوا نیاز دارم؟ به عنوان یک توسعه دهنده جاوا، این سوالی است که ممکن است در مقطعی از حرفه خود از خود بپرسید.

علیرغم این واقعیت که اکثر متخصصان جاوا همانطور که درآمد کسب آموزش جاوا حرفه ای می کنند، بدون نیاز به گذراندن تحصیلات عالی یا گذراندن گواهینامه های حرفه ای، یاد می گیرند، برخی از کارفرمایان گواهینامه های ارزشمندی را انجام می دهند.

بسیاری از متخصصان جاوا تجربیات ارزشمندی را از کار بر روی پروژه ها در طیف وسیعی از صنایع به دست می آورند، به این معنی که در مورد نیازهای بخش های مختلف و همچنین نحوه کار با توسعه دهندگان یاد می گیرند. در حالی که برخی از کارفرمایان ممکن است در صورت داشتن گواهینامه جاوا برای کارمندان خود ارزش بیشتری قائل شوند، زیرا این امر به ارزش شرکت می افزاید، برخی از کارفرمایان ممکن است تنها به تعداد سال های تجربه یک حرفه ای جاوا ارزش قائل شوند.

با این اوصاف، گواهی جاوا که در مجموعه مهارت های شما گنجانده شده است مطمئناً شانس استخدام شما را کاهش نمی دهد. ما همه چیزهایی را که برای هر گواهینامه جاوا باید بدانید، گردآوری کرده ایم که دوره و آزمون گواهینامه جاوا، هزینه هر گواهینامه جاوا را مشخص می کند و در مورد اینکه آیا به طور کلی گواهینامه جاوا ضروری آموزش جاوا حرفه ای است یا خیر، بحث می کنیم.

گواهینامه های جاوا اوراکلچهار نوع سطح گواهی وجود دارد که تحت ایرانیان سایبر مسیر صدور گواهینامه جاوا Oracle ساختار یافته است. آن ها هستند:

هدف از آزمون های Oracle Java Certification این است که دانش و توانایی های شما را در مورد مشاغل احتمالی در صنعت جاوا آزمایش کند. برای آماده سازی و گذراندن موفقیت آمیز امتحانات گواهینامه جاوا، به سطح رضایت بخشی از فناوری های جاوا نیاز دارید. با این وجود، شما همچنین باید الگوی امتحان، نوع سؤالاتی را که قرار است روی آنها آزمایش شود، درک کنید و تمرین کافی داشته باشید.

در این مقاله، جزئیات مربوط به گواهینامه های جاوای مختلف را در هر سطح در آموزش جاوا حرفه ای مسیر صدور گواهینامه جاوا خواهید یافت. هر گواهی جاوا دارای یک نسخه چندگانه از گواهینامه مشابه با نسخه های مختلف Java SE یا Java EE است.

پرش به:> چگونه برای آزمون گواهینامه جاوا آماده شویم> گواهینامه جاوا چقدر ارزشمند است و آیا برای یک شغل مورد نیاز است؟> آیا گواهینامه جاوا ارزشش را دارد؟گواهی همکاری جاوا SE

قبولی در آزمون کاردانی معتبر Java Foundations شما را با اصول جاوا مجهز می کند و درک دانش و مهارت های جاوا را نشان می دهد. گواهینامه مرحله اولیه، کسانی که این آزمون را کامل می کنند معمولا برای گواهی OCA یا OCP تحصیل می کنند.

مسیر Junior Associate برای دانش‌آموزانی در مدارس راهنمایی، کالج‌ها یا دانشگاه‌هایی است که در آموزش آکادمی Oracle شرکت کرده‌اند یا برای کسانی که در حال تحصیل در علوم کامپیوتر هستند.

برای این آزمون، به درک اولیه زبان جاوا نیاز دارید و بتوانید از منطق و ریاضیات در موقعیت های حل مسئله استفاده کنید. همچنین باید بدانید که چگونه با کیت توسعه جاوا و محیط اجرای جاوا کار کنید.

با سه میلیارد دستگاه جاوا در سرتاسر جهان، شرکت‌هایی از استارت‌آپ‌ها گرفته تا کسب‌وکارهای سطح سازمانی به برنامه‌نویسان با تجربه جاوا برای ساخت و نگهداری برنامه‌های کاربردی خود و حفظ بی‌نظیری کسب‌وکار متکی هستند.

گواهی برنامه نویس جاوا Oracle توسط بیش از 30000 نفر  جاوا حرفه ای در سال تکمیل می شود و بسیاری از کسانی که گواهینامه دریافت می کنند، پیشرفت هایی را در آینده شغلی خود از جمله ارتقاء، افزایش دستمزد یا افزایش غرامت گزارش می دهند.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

جاوا را درک کنند. پس از تکمیل این آموزش، خود  آموزش کامل جاوا رایگان را در سطح متوسطی از تخصص در جاوا خواهید دید که از آنجا می توانید خود را به سطوح بعدی ببرید.

جاوا چیست؟

جاوا یک زبان برنامه نویسی شی گرا سطح بالا و کلاس محور محبوب است که ابتدا توسط Sun Microsystems توسعه یافت و در سال 1995 منتشر شد. در حال حاضر جاوا متعلق به Oracle است و بیش از 3 میلیارد دستگاه جاوا را اجرا می کنند. جاوا بر روی پلتفرم های مختلفی مانند ویندوز، مک او اس و نسخه های مختلف یونیکس اجرا می شود. جاوا برای توسعه برنامه های موبایل، برنامه های وب، برنامه های دسکتاپ، بازی ها و موارد دیگر استفاده می شود.

جاوا یک زبان برنامه نویسی همه منظوره است که به برنامه نویسان اجازه می دهد یک بار بنویسند، هر جا اجرا شوند (WORA). این بدان معنی است که کد جاوا کامپایل شده می تواند بر روی تمام پلتفرم هایی که جاوا را پشتیبانی می کنند بدون نیاز به کامپایل مجدد اجرا شود.

این آموزش درک کاملی از جاوا از مفاهیم اولیه تا مفاهیم پیشرفته را ارائه می دهد. این آموزش شما را با رویکردهای ساده و کاربردی در حین یادگیری زبان برنامه نویسی جاوا راهنمایی می کند.

تقاضای جاوا بسیار زیاد است آموزش کامل جاوا رایگان و همه شرکت های بزرگ برنامه نویس جاوا را برای توسعه برنامه های دسکتاپ، وب و موبایل خود استخدام می کنند.

امروزه یک برنامه نویس جاوا با 3 تا 5 سال تجربه، حدود 120000 دلار بسته سالانه درخواست می کند و این زبان برنامه نویسی پرتقاضا در آمریکا است. اگرچه بسته به محل کار می تواند متفاوت باشد. شرکت‌های بزرگی که از جاوا استفاده می‌کنند و به برنامه‌نویسان خوب جاوا نیاز دارند در زیر آمده است:

بنابراین، شما می توانید کارمند بالقوه بعدی برای هر یک از این ایرانیان سایبر شرکت های بزرگ باشید. ما یک ماده آموزشی عالی برای جاوا ایجاد کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند برای مصاحبه‌های فنی و آزمون‌های گواهینامه بر اساس جاوا آماده شوید. بنابراین، یادگیری جاوا را با استفاده از این آموزش ساده و موثر از هر کجا و در هر زمان کاملاً با سرعت آموزش کامل جاوا رایگان خود شروع کنید.

چرا جاوا یاد بگیریم؟

جاوا برای دانش‌آموزان و متخصصان حرفه‌ای ضروری است تا به یک مهندس نرم‌افزار عالی تبدیل شوند، مخصوصاً زمانی که در دامنه توسعه نرم‌افزار کار می‌کنند. اگر می خواهید در مورد بهترین زبان برنامه نویسی سروی داشته باشید، جاوا مطمئناً ارائه خواهد شد.

یادگیری جاوا نسبتاً آسان است، بنابراین اگر شروع به یادگیری هر زبان برنامه نویسی کرده اید، جاوا می تواند انتخاب عالی شما باشد. همچنین ابزارهای جاوا زیادی وجود دارد که استفاده از آن را برای توسعه دهندگان و مبتدیان آسان می کند. دلایل خوب دیگری وجود دارد که جاوا را به عنوان اولین انتخاب هر برنامه نویسی تبدیل می کند:

جاوا منبع باز است که به این آموزش کامل جاوا رایگان معنی است که به صورت رایگان در دسترس است.جاوا ساده است و یادگیری آن بسیار آسان استجاوا بسیار مورد تقاضا است و حقوق بالا را تضمین می کند

جاوا جامعه پر جنب و جوش بزرگی داردجاوا ابزارهای توسعه قدرتمندی داردجاوا مستقل از پلتفرم استکامپایلر آنلاین جاوا

ما کامپایلر آنلاین جاوا را ارائه کرده ایم که به شما کمک می کند کد را مستقیماً از مرورگر خود ویرایش و اجرا کنید. سعی کنید روی دکمه اجرای نماد کلیک کنید تا کد جاوا زیر را برای چاپ معمولی "Hello, World!" اجرا کنید.

جعبه کد زیر به شما امکان می دهد مقدار کد را تغییر دهید. آموزش کامل جاوا سعی کنید مقدار داخل println() را تغییر دهید و دوباره آن را اجرا کنید تا نتیجه را تأیید کنید.

برنامه های کاربردی جاوا

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

همچنین می‌توان ماژول‌هایی برای نمایش داده‌های کتاب‌های آموزش برنامه نویسی جاوا پروژه محور موجود در کتابخانه، دکمه جستجو برای جستجوی کتاب مورد نیاز و روش پرداخت نهایی برای هزینه‌های کتاب یا جریمه‌ای وجود داشته باشد.

فن آوری های مورد نیاز: جاوا، جاوا Swing Library، MySQL JDBC Connector، MySQL Community Server و rs2xml.jar (برای نمایش داده ها در قالب جدول استفاده می شود).

8. کلمه شمار

یک پروژه ساده برای مبتدیان برای شروع خوب است. می توان آن را با استفاده از Swing در جاوا ساخت. در اینجا، برنامه به شما می گوید شماره کلمات، پاراگراف وارد شده است.

چکیده: این برنامه جاوا برای شمارش کلمات مناسب است. به یاد داشته باشید، روزهای کودکی ما زمانی که از ما خواسته شد در مورد یک موضوع خاص مقاله بنویسیم که طول کلمه آموزش برنامه نویسی جاوا پروژه محور باید 500 یا 1000 باشد. این برنامه دارای ویژگی است که می تواند به شما کمک کند.

 همراه با شمارش کلمات، تعداد کاراکترها، کلمات و پاراگراف های خود را نیز به شما می گوید. همچنین، استفاده از آن کاملا رایگان است و محدودیتی برای تعداد کلمات وجود ندارد.فن آوری های مورد نیاز: جاوا، جاوا سوئینگ، جاوا فریم ورک (JFrame) و اپلت.

9. سیستم شبیه سازی ATM

سیستم شبیه سازی ATM یک پروژه جاوا ساده برای مبتدیان است. این یک نوع سیستم بانکی شخصی است که در آن کاربران می توانند تراکنش های مختلفی مانند برداشت، سپرده گذاری و بررسی موجودی حساب را تنها با یک کلیک انجام دهند. دارای یک رابط کاربری گرافیکی (GUI) برای کاربرپسند کردن فرآیند.

چکیده: در معرفی اپلیکیشن دو ویژگی ارائه شد که دارای حالت مدیریت ایرانیان سایبر و حالت کاربری هستند. حالت مدیریت مسئول کنترل کل سیستم مانند افزودن و حذف حساب ها و به روز رسانی سوابق کاربر است. حالت کاربر از واریز، برداشت وآموزش برنامه نویسی جاوا پروژه محور بررسی موجودی حساب مراقبت می کند. کل فرآیند این سیستم، از اعتبارسنجی پین (شماره شناسایی شخصی) تا تراکنش، خودکار است.

اطلاعات کارت با رمزگذاری جزئیات در پایگاه داده به اندازه کافی ایمن شده و فقط برای کاربر مجاز قابل دسترسی خواهد بود. رابط کاربری برنامه شامل مشخصات کاربر، حساب های اضافه شده به آن و گزینه ای برای برداشت، واریز و به روز رسانی جزئیات حساب است.فن آوری های مورد نیاز: جاوا، J2EE، وب سرور آپاچی تامکت و اوراکل.

10. سیستم رزرواسیون هواپیمایی

این پروژه جاوا برای کمک به مشتریان برای رزرو آنلاین بلیط، بررسی در دسترس بودن صندلی ها، دریافت جزئیات ورود پرواز، انتخاب کلاسی که می خواهند انتخاب کنند، و رزرو صندلی های آموزش برنامه نویسی جاوا پروژه محور خروجی برای پروازهای داخلی یا بین المللی ساخته شده است.

چکیده: این پروژه جاوا مبتنی بر وب به شما کمک می کند تا از محل دریافت تا مقصد جستجو کنید و فیلتر کنید. جزئیات پرواز را با زمان بندی و صندلی های موجود مشخص می کند. این داده ها را از تمام خطوط هوایی با استفاده از سیستم های توزیع شده در سطح جهانی ادغام می کند. پس از وارد کردن تمام مشخصات مورد نیاز مشتری، از شما می‌خواهد پروازی را با بازه زمانی ترجیحی انتخاب کنید، پرداخت را تکمیل کنید و بلیط را رزرو کنید.

 این نرخ ها را در زمان واقعی به مشتریان و همچنین آژانس های مسافرتی ارائه می دهد. همچنین دارای دو بخش است که می توانید یک پرواز داخلی و یک پرواز بین المللی را رزرو کنید که در آن می توانید پرواز داخلی یا بین المللی را به انتخاب خود رزرو کنید.فن آوری های مورد نیاز: Java Core، HTML، JavaScript و پایگاه داده SQL.

11. پروژه شهر هوشمند (پروژه راهنمای شهر)

شهر هوشمند یک برنامه مبتنی بر وب است که با استفاده از جاوا برنامه نویسی جاوا پروژه محور ساخته شده است. جزئیات یک شهر را ذخیره می‌کند و اطلاعاتی درباره شهر مانند هتل‌ها، بازارهای خرید، رستوران‌ها، مکان‌های توریستی، حالت‌های حمل‌ونقل و همچنین برخی اطلاعات عمومی را نمایش می‌دهد. این به عنوان راهنمای بازدیدکنندگان جدید عمل می کند.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

صحیح می تواند تکرار کد را به شدت کاهش دهد. علاوه کلاس برنامه نویسی جاوا در تهران بر این، کپسوله‌سازی، یکی دیگر از مفاهیم اصلی OOP، به شما امکان می‌دهد کدهایی را با پیاده‌سازی پنهان ایجاد کنید. اگرچه، در بسیاری از موارد، نوشتن کد OOP در جاوا (و سایر زبان‌های OOP) می‌تواند بیشتر از استفاده از یک زبان رویه‌ای طول بکشد، مزایای به دست آمده با OOP، یعنی قابلیت استفاده مجدد کد، کپسوله‌سازی داده‌ها و خوانایی کد، اغلب منجر به کدهایی می‌شود که نگهداری در دراز مدت آسان تر است.

جاوا یک زبان بسیار متنوع است. چندین زمینه از جاوا استفاده می کنند، از جمله توسعه برنامه اندروید، برنامه های دسکتاپ که روی بسیاری از سیستم عامل ها کار می کنند، برنامه های سمت سرور و موارد دیگر. ماشین مجازی مورد نیاز برای اجرای برنامه های جاوا به سیستم عامل های متعددی منتقل شده است که به جاوا اجازه می دهد تقریباً روی تمام سخت افزار اجرا شود. بر اساس شاخص TIOBE، جاوا از زمان انتشار اولیه خود در دهه 1990 همواره در 3 زبان پرکاربرد و محبوب کلاس برنامه نویسی جاوا در تهران قرار داشته است. بسیاری از توسعه دهندگان هنوز جاوا را زبان انتخابی در زمینه هایی مانند سرورهای سازمانی و برنامه های کاربردی و حتی در توسعه سیستم های جاسازی شده می دانند. بسیاری از شرکت‌های Fortune 500 برای اجرای سیستم‌های اصلی خود به جاوا متکی هستند و کارفرمایان اغلب تجربه جاوا را در یک رزومه به دلیل محبوبیت آن مطلوب می‌دانند. دوره آنلاین جاوا 80% تمرین است

هزاران کتاب خوب در اینترنت وجود دارد، اما با خواندن کتاب برنامه نویس نمی شوید. برای یادگیری جاوا و برنامه نویس شدن باید کدهای زیادی بنویسید. CodeGym یک دوره آنلاین برنامه نویسی جاوا است که شامل 80% تمرین و 20% تئوری ضروری جاوا می باشد. این چیزی است که برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده واقعی جاوا به آن نیاز دارید.

آموزش جاوا با حل بیش از 1200 کاردر دوره آنلاین عالی جاوا چند کار عملی باید انجام شود؟ 10، 20، 100؟ دوره CodeGym شامل 1200 کار عملی با افزایش پیچیدگی است. وظایف کوچک هستند، اما تعداد زیادی از آنها وجود کلاس برنامه نویسی جاوا در تهران دارد (تعداد زیادی). شما هزاران کد جاوا خواهید نوشت. فقط به اندازه ای است که تجربه لازم برای یافتن شغل را به شما بدهد.

تأیید راه حل فوری گاهی اوقات برای همیشه طول می کشد تا معلمتان ایرانیان سایبر تکالیف شما را بررسی کند و به شما بازخورد بدهد. ما آن را تغییر دادیم. وقت خود را در انتظار هدر ندهید! مربی مجازی قادر متعال ما تمام راه حل های شما را در یک چشم به هم زدن بررسی می کند!

آموزش عالی برای تسلط بر مبانی جاوامطالعه نباید خسته کننده باشد! به همین دلیل است که آموزش جاوا ما از جدیدترین تکنیک‌ها استفاده می‌کند تا یادگیری شما را آسان‌تر، جالب‌تر و سازنده‌تر کند: تجسم، داستان سرایی، انگیزه، بازی و دوجین تکنیک دیگر که حتی نامشان را نشنیده‌اید. جالب به نظر می رسد، ها؟

بیش از 500 ساعت تمرین و کدنویسی جاوادوره جاوا به 40 سطح تقسیم شده است. تنها در صورتی می‌توانید به مرحله بعدی بروید که بیشتر وظایف فعلی را انجام داده باشید. کارها کوچک و آسان شروع می شوند و به سمت بزرگ و بسیار مفید پیش می روند. مغز شما یک تمرین عالی خواهد داشت! هر کسی که به پایان برسد، بیش از 500 ساعت کلاس برنامه نویسی جاوا در تهران تمرین برنامه نویسی جاوا خواهد داشت. این یک پیشنهاد جدی برای پیروزی است. و برای اشتغال.

هر زمان که بخواهید جاوا را به صورت آنلاین یاد بگیریددوره کاملاً خود گام است. لازم نیست چند هفته یا چند ماه صبر کنید تا یک گروه تشکیل شود و دوره شروع شود. فقط روی دکمه "شروع یادگیری" کلیک کنید و به دنیای جذاب جاوا شیرجه بزنید! این دوره گواهینامه جاوا به شما کمک می کند تا اصول اولیه را درک کنید

مفاهیم اصلی جاوا 8، پیاده سازی چند رشته ای، مدیریت رشته و تکنیک مدیریت استثنا. این دوره از Foundation شروع می شود و شما را به سطح پیشرفته تر می برد که در آن موضوعات پیشرفته جاوا مانند JDBC، Hibernate Query Language (HQL)، Servlets JSP، معماری سرویس گرا (SOA)، خدمات وب و چارچوب های Hibernate و Spring را خواهید آموخت.

مربی متخصص ما اطمینان حاصل می کند که اهداف یادگیری شما در این جلسه آموزشی فشرده محقق می شود. محتوای دوره ما شامل تست های تمرینی و سوالات آمادگی امتحان است. ما همچنین دسترسی به دوره آموزشی آنلاین خود را برای این آموزش گواهینامه از طریق آموزش الکترونیکی / آموزش خودگام فراهم می کنیم تا به شما امکان می دهیم به محض تأیید شرکت در این دوره آموزشی، آمادگی آزمون خود را شروع کنید.

دوره آموزشی معتبر ما، آموزش تعاملی ارائه شده توسط یک متخصص کلاس برنامه نویسی جاوا صنعت با تجربه پروژه های عملی، تست های شبیه سازی شده، همراه با دسترسی به آموزش الکترونیکی، شما را آماده می کند تا در اولین تلاش خود، امتحانات گواهینامه جاوا را پاک کنید.

 • javad salehi