یادگیری برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

مطالبی که قرار می دهیم مربوط به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان می باشد.

یادگیری برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

مطالبی که قرار می دهیم مربوط به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان می باشد.

برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان مزایای فراوانی به همراه دارد. بنده یک برنامه نویس هستم. ای کاش در زمان نوجوانی کسی بود و دستم را می گرفت و به سمت برنامه نویسی می آورد. کودکان و نوجوانان به آموزش برنامه نویسی بپردازند

۳۲ مطلب در تیر ۱۴۰۱ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

بازی پنگ: این یک بازی است که همه با آن آشنا هستند برنامه نویسی و بازی سازی اسکرچ ، درست است؟ در این تجربه ساده و در عین حال لذت بخش، کودکان می توانند با هدایت دست و پا با ماوس و کوبیدن توپ به سمت حریف، یک بازی طراحی کنند.

رابط کاربری را خراش دهید

رابط کاربری Scratch فضایی بر روی صفحه نمایش شما است که برنامه در آن اجرا می شود. این رابط به چندین بخش یا «پانل» تقسیم می‌شود که هر کدام هدف خاصی مانند انتخاب بلوک‌ها برای کدنویسی، کدنویسی و مشاهده کد شما در عمل انجام می‌شود. ما به جنبه های مختلف رابط خواهیم پرداخت. برای اینکه بدانید چگونه از ابتدا یک بازی بسازید، باید با رابط کاربری آشنا باشید.

پالت رنگ بلوک ها همه بلوک های کد در پالت بلوک ذخیره می شوند. بر اساس نوع، بلوک ها دارای کد رنگی هستند. این بلوک ها را می توان به منطقه برنامه نویسی کشاند، جایی که می توان برنامه نویسی و بازی سازی اسکرچ از آنها برای کدگذاری sprites یا مرحله استفاده کرد.

بخش اسکریپت: کد ما به قسمت اسکریپت ها کشیده شده و اسمبل می شود.

مکان عملکرد ما می‌توانیم ببینیم که کد ما در این مرحله زنده می‌شود! به عنوان مثال، اگر بلوک رویداد "when green flag clicked" را در ابتدای کد خود داشته باشیم، می توانیم روی پرچم سبز کلیک کنیم تا کد فعال شود.

صفحه اطلاعات Sprite پنجره ای است که اطلاعات مربوط به اسپرایت را نمایش می دهد. صفحه اطلاعات sprite به ما امکان می دهد به اطلاعات sprite خود دسترسی پیدا کرده و آنها را تغییر دهیم. روی تصویر کوچک اسپرایت انتخاب شده کلیک کنید تا این صفحه نمایش داده شود. ما همچنین می توانیم sprite های جدید را در این قسمت حذف و اضافه کنیم.

صفحه پس زمینه/جلوه لباس می توانید با انتخاب زبانه مرکزی ایرانیان سایبر بین زبانه های "کد" و "صداها" به پنجره های لباس و پس زمینه دسترسی پیدا کنید. تصویر بندانگشتی مورد نظر را در پنجره اطلاعات sprite برای انتقال بین پنجره‌های لباس و پس‌زمینه انتخاب کنید.

صفحه صداها ممکن است صداها را با استفاده از برنامه نویسی و بازی سازی اسکرچ آخرین برگه در گوشه سمت چپ بالای صفحه ایجاد و دستکاری کنیم. حتی ممکن است ضبط های خود را انجام دهید!

آموزش ها و نوار ابزار با استفاده از نوار ابزار بالای صفحه، می توانیم پروژه ها را بارگیری و ذخیره کنیم، سپس حذف های sprites را لغو کنیم. با انتخاب برگه «آموزش‌ها»، ممکن است آموزش‌های مختلفی در مورد نحوه انجام تقریباً همه چیز در Scratch دریافت کنید!

همه بلوک های کد در تب کد ذخیره می شوند. برای اینکه صحنه‌های خود را متحرک‌تر کنند، سازندگان می‌توانند بلوک‌های کد را به Sprites و پس‌زمینه‌های خود اضافه کنند.

برگه Costume Tab Costumes جایی است که می توانید Scratch sprites و لباس های آنها را بسازید و به روز کنید. این جایی است که شما پروژه های خود را نام گذاری می کنید.

ناحیه کد ناحیه کدگذاری جایی است که بلوک های کد برای ساخت انیمیشن های Sprite قرار می گیرند.پیش‌نمایش بازی: این پنجره صحنه - یا بازی - را نشان می‌دهد که در آن نویسندگان می‌توانند ببینند که چگونه برنامه نویسی و بازی سازی اسکرچ تغییرات در کد روی بازی تأثیر می‌گذارد.

حساب: اگر یک حساب کاربری با Scratch دارید، این منو شما را به صفحه "My Stuff" هدایت می کند که شامل تمام پروژه های شما است.

پانل Sprite جایی است که اسپرایت ها نگهداری می شوند. شما می توانید بلوک های کد مرتبط با هر Sprite را با کلیک تغییر دهید پادشاه بر آنها

پرچم سبز دکمه شروع (پرچم سبز) برای اجرای کد استفاده می شود.قبل از شروع ایجاد یک بازی در Scratchیک جلسه طوفان فکری داشته باشید

برنامه ریزی اولین و ضروری ترین مرحله در ایجاد یک بازی است. همچنین به عنوان طراحی بازی شما شناخته می شود. ممکن است به نظر یک قدم جزئی باشد، اما برای پروژه شما جهت می دهد. افرادی که این  برنامه نویسی و بازی سازی مرحله را رد می‌کنند و بدون برنامه برنامه‌نویسی را شروع می‌کنند، احتمالاً هدف خود را از دست می‌دهند و قبل از اتمام بازی خود را رها می‌کنند.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

طبق گفته Glassdoor، یک برنامه نویس رشته برنامه نویسی بازی های رایانه ای متوسط ​​سالانه 59010 دلار آمریکا درآمد دارد که 16 درصد بالاتر از میانگین ملی است. یک لید می تواند بیش از 100000 دلار در سال درآمد کسب کند.

دستمزدها به تجربه، مکان، اندازه استودیو بستگی دارد و می تواند بسیار بالاتر یا کمتر از این میانگین ها متفاوت باشد. برنامه نویسان ارشد / ارشد و مدیران فنی ممکن است با سالها تجربه و دانش خود از بالاترین سطح این محدوده فراتر روند.

کجا برنامه نویسی بازی را مطالعه کنیم

آیا برای برنامه نویس شدن بازی به دیپلم یا مدرک نیاز دارید؟ جواب کوتاه، نه است. با این حال، برای به دست آوردن شغل به تجربه یا مهارت و مجموعه ای عالی نیاز دارید. این صنعت بسیار رقابتی است، بنابراین یک دوره آموزشی می تواند به شما کمک کند تا مهارت های مورد نیاز خود را بدست آورید و در میان جمعیت رشته برنامه نویسی بازی های رایانه ای برجسته شوید.

در حالی که ممکن است خودآموخته باشید و شغلی پیدا کنید، باید بسیار منظم باشید و بدانید کجا باید به دنبال جدیدترین ابزارها و تکنیک های مورد استفاده توسط استودیوهای برتر بگردید. برخی از برنامه‌نویسان خودآموخته سال‌ها در زمان خود روی بازی‌ها کار کرده‌اند و مجموعه‌ای قوی برای نشان دادن آن دارند.

کتاب‌ها و آموزش‌های برنامه‌نویسی مکانی عالی برای یادگیری مداوم هستند، اما اگر می‌خواهید مهارت‌های خود را به استانداردهای حرفه‌ای برسانید، در دوره‌های رسمی برنامه‌نویسی بازی تحقیق کنید.

هنگام مقایسه دوره ها، مطمئن شوید که توسط متخصصان صنعت که روی بازی های AAA در استودیوهای بزرگ کار کرده اند، تدریس می شود. شخصی که به طور فعال در این صنعت کار می کند، انگشت خود را روی نبض خواهد گذاشت و می تواند آخرین تکنیک ها و جریان های کاری حرفه ای را به شما آموزش دهد. آنها می دانند که کارفرمایان به دنبال چه چیزی هستند و به شما کمک می کنند تا آن مهارت ها را بدست آورید.

شما می خواهید مطمئن باشید که زمان رشته برنامه نویسی بازی های رایانه ای و پولی که برای تحصیلات خود سرمایه گذاری می کنید باعث می شود که با اعتماد به نفس فارغ التحصیل شوید و در اولین شغل خود به موفقیت برسید.

به طور معمول، یک برنامه تحصیلی چند ساله کمی از همه چیزایرانیان سایبر را پوشش می دهد و ممکن است مجبور شوید موضوعات دیگری را بگذرانید. در حالی که دوره های تخصصی تر، مانند دوره های آنلاین برنامه نویسی بازی CG Spectrum، برنامه درسی متمرکز تری را ارائه می دهند که مهارت های شغلی را در استودیوها استخدام می کنند. به عنوان یک شریک غیرواقعی آکادمیک، CG Spectrum از نزدیک با Epic Games همکاری می کند تا آخرین آموزش ساخت بازی را ارائه دهد. شما می توانید مربی خصوصی 1 به 1 یا کلاس های گروهی کوچک (هرگز بیشتر از 4 دانش آموز) را انتخاب کنید و توسط کارشناسان صنعت که در استودیوهای بزرگی مانند یوبی سافت کار کرده اند راهنمایی شوید. دوره آنلاین ما برنامه ریزی انعطاف پذیری را ارائه می دهد که می توانید از هر کجا مطالعه کنید.

این دوره به برنامه نویسی بازی برای مبتدیان و همچنین پیشرفته می پردازد، به شرطی که مهارت های ریاضی و کامپیوتر خوبی داشته باشید و برای حل مشکلات صبر و حوصله زیادی داشته باشید.

برای کسانی که پیشینه ای در رشته برنامه نویسی بازی های رایانه ای علوم کامپیوتر، مهندسی نرم افزار، ریاضی یا فیزیک دارند، انجام دهند یک دوره برنامه نویسی می تواند راهی کارآمد برای گسترش پتانسیل استخدام شما و ورود به صنعت باشد.3 نکته برای گرفتن شغل برنامه نویس بازی

وقتی برای مشاغل برنامه نویسی بازی درخواست می دهید باید چیزی برای نشان دادن داشته باشید. زمانی را صرف کار بر روی پروژه ها و ساختن پورتفولیوی خود کنید. بهترین کار خود را نشان دهید و مهارت های کدنویسی خود را به نمایش بگذارید.

برنامه نویسی بازی چیستنمونه کارها پاسپورت شما برای صنعت است. درباره مواردی که باید در مجموعه برنامه نویسی بازی خود بگنجانید بیشتر بیاموزید

 علاوه بر داشتن یک نمونه کار و رزومه عالی، Firas 3 نکته اضافی را برای کمک به شما ارائه می دهد: اعتماد به نفس

"شما قرار است تست ها و مصاحبه های زیادی انجام دهید. برای پشت سر گذاشتن آنها، باید به خود و مهارت های خود اطمینان داشته باشید. راه به دست آوردن این اعتماد به نفس تمرین کردن، کار روی پروژه ها و فشار دادن رشته برنامه نویسی بازی رایانه ای به خود برای رسیدن به آن است. از منطقه آسایش خود خارج شوید. دانش خود را گسترش دهید."

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

استقرار وب / موبایل با AJAX و سرور جاوا اسکریپت برای اندروید گرافیک سمت سرور

GLG Graphics Server برای استقرار داشبوردهای پویا بر روی سرور برنامه استفاده می شود. سرور گرافیک از تولید تصاویر پویا از داشبوردها و به روز رسانی آنها با داده های بلادرنگ مراقبت می کند. Graphics Server از همان C# یا Java API به عنوان برنامه های دسکتاپ مربوطه استفاده می کند و امکان استفاده مجدد از کد برنامه موجود و استقرار سریع برنامه را در وب با ASP.NET یا JSP با حداقل تغییرات ممکن می کند. اگر کاربر گوشی هوشمند هستید، ممکن است گوشی هوشمند شما روی سیستم عامل اندروید کار کند.

با این حال، اگر مرورگر گوشی شما برای غیرفعال کردن جاوا اسکریپت پیکربندی شده باشد، مطمئناً وبگردی رضایت بخشی را تجربه خواهید کرد. بنابراین، استفاده از مرورگر وب که جاوا اسکریپت را پشتیبانی می کند ضروری است زیرا سازگاری جاوا اسکریپت برای مشاهده بزرگی وب سایت در اینترنت ضروری است. امروزه تقریباً هر گوشی هوشمندی که از سیستم عامل اندروید بهره می‌برد، یک مرورگر کروم از پیش نصب شده دارد.

بیایید ببینیم چگونه می‌توانیم جاوا اسکریپت را جاوا اسکریپت برای اندروید در مرورگر کروم که بر روی یک تلفن هوشمند مجهز به سیستم‌عامل اندروید نصب شده است فعال کنیم:مراحل فعال کردن جاوا اسکریپت در مرورگر کروم در اندرویدمرحله 1

ابتدا مرورگر کروم را با رفتن به "برنامه ها" باز کنید و مطابق تصویر زیر بر روی Google Chrome App کلیک کنید:نحوه فعال کردن جاوا اسکریپت در اندرویدگام 2

هنگامی که برنامه Chrome باز شد، روی علامت سه نقطه در سمت چپ بالای برنامه Chrome که در زیر نشان داده شده است، لمس/کلیک کنید:نحوه فعال کردن جاوا اسکریپت در اندرویدمرحله 3

وقتی منوی کناری باز شد، "SETTING" را از گزینه های زیر ایرانیان سایبر جستجو کنید و آن را لمس کنید/نوار بزنید.نحوه فعال کردن جاوا اسکریپت در اندرویدمرحله 4

وقتی گزینه "Setting" باز شد، به دنبال گزینه "Site Setting" که بیشتر در زیر گزینه "Advanced" آمده است، بگردید و آن را لمس کنید.نحوه فعال کردن جاوا اسکریپت در جاوا اسکریپت برای اندروید اندرویدمرحله 5

اکنون گزینه "جاوا اسکریپت" را در بین گزینه های زیر جستجو کنید و مانند تصویر زیر آن را لمس کنید:نحوه فعال کردن جاوا اسکریپت در اندرویدمرحله 6

اکنون همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، روی دکمه Toggle که در سمت راست گزینه "JavaScript" قرار دارد، لمس کنید:نحوه فعال کردن جاوا اسکریپت در اندرویدمرحله 7

هنگامی که روی دکمه جابجایی نوار چسب بزنید، جاوا اسکریپت "مجاز" در جای جاوا اسکریپت "مسدود شده" ظاهر می شود. اکنون جاوا اسکریپت در مرورگر فعال شده است و شما می توانید پس از بستن تنظیمات با زدن تقریباً سه بار بر روی دکمه "بازگشت" شروع به مرور اینترنت کنید. جاوا اسکریپت محبوب ترین زبان برنامه نویسی کامپایل شده سبک وزن در جهان است. همچنین به عنوان یک زبان برنامه نویسی برای صفحات وب نیز شناخته می شود. این برای توسعه صفحات وب شناخته شده است، بسیاری از محیط های غیر مرورگر نیز از آن استفاده می کنند. بنابراین امروزه برای کاربران ضروری است که جاوا اسکریپت را درجاوا اسکریپت برای اندروید مرورگرهای وب خود فعال کنند.

بسیاری از کارها را نمی توان بدون فعال بودن جاوا اسکریپت انجام داد، مانند اینکه کاربران شما نمی توانند وارد وب سایت های خاصی شوند یا فرم های بازخورد یا تماس با ما را در وب سایت های خاص پر کنند. در این مقاله به نحوه فعال کردن جاوا اسکریپت در اندروید می پردازیم.

نحوه فعال کردن جاوا اسکریپت در اندروید:مرحله 1: برای مثال مرورگر وب خود را باز کنید. موزیلا فایرفاکس، کروم و غیره ما مرورگر کروم را برای مرجع انتخاب می کنیم.

مرحله 2: روی نماد 3 نقطه در گوشه سمت راست بالای مرورگر جاوا اسکریپت ضربه بزنید و سپس روی تنظیمات مرورگر ضربه بزنید.مرحله 3: به قسمت تنظیمات پیشرفته بروید.مرحله 4: روی تنظیمات سایت ضربه بزنید.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

با توجه به تعداد بیش از حد تلفن های هوشمند موجود در برنامه نویسی اندروید با جاوا اسکریپت  بازار، لازم است هنگام توسعه یک برنامه تلفن همراه هوشیار باشید که نه تنها می تواند سریعتر بارگیری شود، بلکه در پلتفرم های مختلف سفارشی و کاربردی است.

در مقایسه با سایر فریم ورک‌ها، jQuery Mobile زمانی که باید برنامه‌ای را توسعه دهید که سریع‌تر بارگذاری می‌شود، رتبه اول را در لیست دارد.

توسعه دهندگان می توانند برنامه های چند پلتفرمی را سریعتر ایجاد کنند.این یک توسعه برنامه موبایل هیبریدی مقرون به صرفه است.

HTML5 و CSS3 برای رابط کاربری لمسی بهتر استفاده می شود.به دلیل داشتن یک چارچوب سبک وزن، برنامه می تواند سریعتر بارگیری شود.ناوبری مبتنی بر Ajax با انتقال صفحه متحرک.رابط کاربری یکسان برای همه سیستم عامل ها و دستگاه ها.

7. رابط کاربری گوشه ای موبایل

یک چارچوب HTML5، Mobile Angular UI از AngularJS و Bootstrap 3 برای برنامه نویسی اندروید با جاوا اسکریپت توسعه برنامه‌های تلفن همراه بسیار تعاملی استفاده می‌کند.

اگر به Angular تمایل دارید، این چارچوب مناسب برای شماست. این چارچوب نه تنها اجزای مهم تلفن همراه مانند سوئیچ ها، نوارهای کناری، همپوشانی ها را فراهم می کند، بلکه به وب سایت کمک می کند تا در قالب یک برنامه پاسخگو باشد.

به اتصال سریعتر و ساده تر داده ها کمک می کند.تغییرات فوراً در مدل نمایش داده می شود.بار CPU های سرور را با پشتیبانی از کش و سایر فرآیندها به حداقل می رساند.نمونه سازی سریعتر برنامه

8. Sencha Touch

با افزودن مجموعه‌ای از ویژگی‌ها، Sencha Touch به شما امکان ایرانیان سایبر می‌دهد دقیقاً نحوه تعامل کاربران با برنامه را مطابق میل خود سفارشی کنید. Sencha Touch یک چارچوب محبوب مبتنی بر HTML است که برای ایجاد برنامه هایی استفاده می شود که به سرعت بر روی همه پلتفرم ها بدون نیاز به تغییر کد برای هر سیستم عامل برنامه نویسی اندروید با جاوا اسکریپت کار می کنند.

پاسخگویی سطح بالایی را برای برنامه ها فراهم می کند.این برنامه با آخرین نسخه های اندروید، iOS و بلک بری سازگار است.برنامه را با بیشترین سرعت ممکن بارگیری می کند.

9. تیتانیوم

یکی از فریم ورک‌های قدیمی برای توسعه اپلیکیشن موبایل هیبریدی، Titanium دسترسی ساده و شفاف را به اکثر قابلیت‌های بومی فراهم می‌کند. با استفاده از فناوری های وب مانند جاوا اسکریپت و CSS، توسعه دهندگان می توانند به طور یکپارچه برنامه های بومی را همراه با برنامه های ترکیبی و وب توسعه دهند.

توسعه دهندگان به راحتی می توانند اپلیکیشن های سازگار با اندروید، iOS و غیره را توسعه دهند.موجودیت های کاربردی به شما امکان می دهند برنامه های کاربردی با کارایی بالا ایجاد کنید.

همانطور که با یک محیط یکپارچه برنامه نویسی اندروید با جاوا اسکریپت ارائه می شود، نمونه های اولیه سریع بسازید.گزینه منبع باز بسیار مقرون به صرفهساختار کدنویسی ساده شده زیرا از فناوری های قدرتمند وب پشتیبانی می کند.

10. شهاب

Meteor یک پلتفرم رایگان و منبع باز است. این یک جاوا اسکریپت رایج برای برنامه های تلفن همراه است. این فریم ورک جاوا اسکریپت نه تنها امکان نمونه سازی سریع را فراهم می کند و کدهای بین پلتفرمی را می دهد، بلکه به شما امکان کنترل بر برنامه شما را نیز می دهد.

کد جاوا اسکریپت را می توان بدون هیچ گونه مهارت توسعه به برنامه نویسی اندروید  روز کرد.Meteor برای سرعت و استقرار سریع به خوبی شناخته شده است.باگ هایی را که به نظر می رسد اکثر برنامه های جدید دارند را از بین می برد.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

همانطور که پیشرفت می کنید، یاد خواهید گرفت  جاوا در اندروید که چگونه یک رویداد اعشاری را برنامه ریزی کنید و با کاراکترهای ورودی خاص مانند عملگرهای ریاضی در یک برنامه ماشین حساب کار کنید. با کار با طرح‌های برنامه‌ای برای صرفه‌جویی در زمان و خودکارسازی راه‌حل‌ها، کار را به پایان برسانید. اندروید امروزه سیستم عامل بسیار محبوبی برای تلفن های همراه است. امروزه میلیون ها برنامه وجود دارد که انواع مختلف، مدل ها و تولید تلفن های همراه را تامین می کند. زبان برنامه نویسی محبوب جاوا برای توسعه برنامه های اندروید استفاده می شود. این سوال کاملاً کلی است که چرا از جاوا برای توسعه اندروید استفاده می شود، در اینجا در این مقاله پاسخ خواهید گرفت.

دلایل محکمی وجود دارد که چرا از جاوا برای توسعه اندروید استفاده می شود.

هدف اصلی توسعه اندروید ایجاد یک محیط برنامه مستقل از پلتفرم بود که بتواند روی هر دستگاهی اجرا شود. همانطور که می دانیم جاوا قبلاً این کیفیت را دارد بنابراین جاوا برای توسعه اندروید انتخاب شد. برنامه های اندروید بر روی یک ماشین مجازی خاص به نام Dalvik VM اجرا می شوند که الهام گرفته جاوا در اندروید شده مستقیم از ماشین مجازی جاوا به نام JVM است. برنامه اندرویدی می تواند بر روی هر دستگاهی که Dalvik VM ویژه پیاده سازی شده باشد اجرا شود. به این ترتیب اپلیکیشن های اندرویدی با ویژگی مستقل بودن پلتفرم در محیط عملکردی بهینه کامپایل و اجرا می شوند.

رویکرد خوب برای توسعه نرم افزار، رویکرد شی گرا است. جاوا بر اساس مفهوم oops است. اندروید به شدت به اصول جاوا مانند کلاس‌ها و اشیاء و سایر ویژگی‌های مفید آن یعنی oops متکی است.

جاوا مجموعه گسترده ای از کتابخانه ها دارد. استفاده از این کتابخانه ها آسان است. Android SDK دارای بسیاری از کتابخانه های استاندارد جاوا است. اینها عملکردهایی را برای ساختار داده، توابع ریاضی، کاشت گرافیک، و توابع شبکه و موارد دیگر ارائه می دهند. این کتابخانه های جاوا به ما کمک می کنند تا هر کاری را که می خواهیم انجام دهیم. به این ترتیب جاوا به توسعه سریع و ناکارآمد برنامه های اندروید کمک می کند.

اندروید برای اجرا بر روی پلتفرم های مختلف یعنی پلتفرم های سخت افزاری ساخته شده است. بنابراین بی طرفی معماری مطلوب و ضروری است. کد اندروید یک بار نوشته می شود و برای ایرانیان سایبر اجرا نیاز به کامپایل و بهینه سازی کدهای بومی برای عملکرد بهتر در دستگاه های مختلف دارید. جاوا دارای ویژگی مستقل از پلتفرم جاوا در اندروید است بنابراین برای توسعه اندروید استفاده می شود.

جاوا به دلیل ویژگی ها و عملکرد عالی آن زبان بسیار محبوبی است. جامعه توسعه دهندگانی که مهارت دارند واقعاً بزرگ است. بنابراین توسعه دهندگان اندروید برای انتخاب جاوا چون در حال حاضر پایگاه خوبی از برنامه نویسان جاوا وجود دارد در دسترس هستند که می توانند به ایجاد، بهبود برنامه های اندروید کمک کنند و همچنین با بسیاری از کتابخانه ها و ابزارهای جاوا زندگی توسعه دهندگان را آسان تر می کند. پایگاه بزرگ توسعه دهندگان جاوا امکان توسعه سریع بسیاری از برنامه های اندروید را فراهم می کند، بنابراین بر اساس جاوا است.

توسعه دهندگانی که از جاوا استفاده نمی کنند باید با مشکلات جدی مانند سرنخ حافظه و استفاده بد از نشانگر دست و پنجه نرم کنند. گاهی اوقات این مشکلات در بالاترین سطح مانند از کار افتادن برنامه یا خرابی سیستم عامل آسیب می بینند. اندروید به راحتی با کمک جاوا مشکلات رایج سایر زبان های برنامه نویسی را پیاده سازی و رفع می کند. اینها برخی از مشکلات هستند که هرگز هنگام برنامه نویسی با جاوا رخ نمی دهند. جاوا مستقل از ماشین است و فقط در فضای JVM اجرا می شود بنابراین از شما در برابر این مشکلات محافظت می کند.جاوا بهترین و اولین جاوا در اندروید زبان برای توسعه نرم افزار بومی است. این واقعا تنها گزینه برای برنامه های بومی است، برنامه های بومی قلب اندروید هستند.

ویژگی های اصلی مهم جاوا همچنین توسعه دهندگان اندروید را برانگیخت تا از آن برای توسعه استفاده کنند، این ویژگی ها شامل یادگیری آسان، مستقل از پلت فرم، ایمن، شی گرایی است. 12 هفته همهجانبه برای یک حرفه پرسود به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار موبایل!

این Bootcamp کدنویسی Deep Dive به شما امکان می دهد با استفاده از جاوا، محبوب ترین زبان برنامه نویسی جهان، اصول مهندسی نرم افزار را بیاموزید. ما به شما یاد خواهیم داد که چگونه نرم افزار مدرن و پر تقاضا بسازید که روی پلتفرم های متعدد اجرا و ادغام شود. فارغ التحصیل با مهارت های واقعاً قابل فروش و با درآمد بالا.

جاوا برای سال‌ها در صدر رتبه‌بندی زبان‌های برنامه‌نویسی در سطح صنعت از نظر استفاده، محبوبیت و تقاضای کارفرما قرار گرفته است. تطبیق پذیری جاوا، همراه با اکوسیستم گسترده ابزارهای آن، آن را برای جاوا در کنار اندروید نوشتن کدی که در چندین پلتفرم از جمله در محیط های نرم افزاری سازمانی حیاتی عمل می کند، ضروری کرده است.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

چگونه می توانم مهارت های اولیه کامپیوتر را به صورت آنلاین سایت آموزش آنلاین کامپیوتر یاد بگیرم؟زبان آموزان می توانند برای دوره های مقدماتی آنلاین با سیستم عامل های آنلاین مانند edX، Coursera، Khan Academy، Udacity و Udemy ثبت نام کنند.

مهارت های اولیه کامپیوتر چیست؟مهارت های اساسی محاسبات شامل پیام رسانی و ویدئو کنفرانس، عیب یابی، پردازش کلمه، ورود داده ها و جستجوی وب می باشد.این قطعه توسط Monali Mirel Chuatico نقد و بررسی شده است مونالی میرل چوتیکو، زنی با موهای بلند و تیره، در یک عکس از سر لبخند می زند.

در سال 2019، مونالی میرل چوتیکو با مدرک لیسانس خود در علوم کامپیوتر فارغ التحصیل شد، که به او پایه و اساس لازم را برای برتری در نقش هایی مانند مهندس داده، توسعه دهنده فرانت اند، طراح UX و مدرس علوم کامپیوتر داد.

مونالی در حال حاضر یک مهندس سایت آموزش آنلاین کامپیوتر داده در Mission Lane است. مونالی به عنوان یک کاپیتان تجزیه و تحلیل داده در مشاغل غیرانتفاعی COOP، با آموزش ابزارهای تجزیه و تحلیل داده ها و راهنمایی آنها در سفر توسعه حرفه ای به فارغ التحصیلان جدید و متخصصان جوان کمک می کند تا بر کم کاری غلبه کنند.

Monali Mirel Chuatico یکی از اعضای پولی شبکه بررسی آزاد Red Ventures Education است. برنامه گواهی هسته TESOLاین برنامه حرفه ای http:// شما را با یک پایه محکم در تئوری و عمل آموزش زبان انگلیسی آشنا می کند. این به شما کمک می کند تا نیازهای زبان آموزان انگلیسی را بهتر برآورده کنید و همچنین شغل خود را ارتقا دهید.

TESOL در حال حاضر در حال بررسی و طراحی مجدد برنامه گواهی هسته TESOL (TCCP) خود است. هدف این بررسی ارائه تئوری و عمل منطبق با چشم انداز و تحقیقات فعلی آموزش زبان انگلیسی امروزی است. در حال حاضر، گروه های عمومی برنامه ریزی نمی شوند و درخواست های فردی پذیرفته نمی شوند. برای کسب اطلاعات در مورد گروه های ایرانیان سایبر خصوصی برای گروه ها، لطفاً با تماس بگیرید.

گواهی TESOL: حرفه ای سایت آموزش آنلاین کامپیوتر پیشرفته

این برنامه برای تمرین معلمان زبان انگلیسی طراحی شده است که می خواهند دانش خود را ایجاد کنند و زمینه ای از تخصص را عمیقا کشف کنند.

برنامه گواهی مدیریت رهبری ELT این برنامه توسعه حرفه ای و آموزش رهبری با کیفیت را برای متخصصان ELT در نقش های رهبری، اداری و/یا مدیریت فعلی یا آینده در انواع سازمان ها و مؤسسات ELT ارائه می دهد. برای اعضا و غیرعضوها آزاد است و دو بار در سال به صورت آنلاین و به صورت حضوری در کنوانسیون بین المللی TESOL ارائه می شود.

برنامه گواهی توسعه رهبری آیا شما علاقه مند به ایفای نقش رهبری در انجمن بین المللی TESOL هستید؟ یا سایت آموزش آنلاین کامپیوتر شاید شما به تازگی داوطلب شده اید و به این فکر می کنید که در مرحله بعد چه کاری انجام دهید؟ این برنامه به شما کمک می کند تا دانش و مهارت های مورد نیاز خود را توسعه دهید. فقط برای اعضای TESOL باز است.

گواهی TESOL: توسعه یک برنامه آموزشی آنلاین این برنامه به شما کمک می‌کند تا مهارت‌هایی را که برای آموزش مؤثر دوره‌های زبان انگلیسی به صورت آنلاین یا ترکیب بخش‌های آنلاین با دوره‌های حضوری سنتی خود نیاز دارید، توسعه دهید. نوشته جیمی لیتلفیلد

به روز شده در 26 مارس 2020

فرقی نمی‌کند با کامپیوتر کار کنید یا فقط می‌خواهید مهارت‌های خود را تقویت کنید، می‌توانید کلاس‌های رایگان کامپیوتر را به صورت آنلاین برای رفع نیازهای خود بیابید. از طریق آنها، می توانید از طریق آموزش ها کار کنید، که روشی عالی برای تمرین مهارت های کامپیوتری است که می توانید هر روز در خانه یا محل کار از آنها استفاده کنید.

کلاس های کامپیوتری سطح ورودی کلاس های کامپیوتری متعددی برای مبتدیان طراحی شده است. آنها موضوعات مختلفی را پوشش می دهند، از ایمیل و مرور وب گرفته تا پردازش متن و طراحی گرافیک.

GCFLearnFree: این گنجینه کلاس های رایگان برای همه  آموزش آنلاین کامپیوتر دارندگان رایانه طراحی شده است، خواه از طرفداران رایانه شخصی، مک یا لینوکس باشید. کلاس های رایگان شامل ایمیل، مرور اینترنت و اصول اولیه مک و ویندوز می شود. برای کاربران پیشرفته

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

آزاد و کار از خانه در این زمینه کاری به دلیل راه اندازی بهترین دوره های آموزشی کامپیوتر راحت که فقط به یک سیستم کامپیوتری و اتصال به اینترنت نیاز دارد عالی است.

مجموعه مهارت ها: HTML، CSS، جاوا اسکریپت، پی اچ پی، پایتون، روبی، جاوا، نت و غیره.میانگین حقوق سالانه در ایالات متحده: 78367 دلار آمریکامیانگین حقوق سالانه در هند: 380607 روپیه

گواهی توسعه وب ارائه شده توسط Intellipaat برای شروع حرفه ای در توسعه وب را بررسی کنید.طراحی وب سایت

اگر از نظر بصری و زیبایی شناختی خوب هستید، طراحی وب ممکن است برای شما مناسب باشد. همه چیز در مورد ایجاد لوگوهای جذاب، طراحی های وب، صفحات وب، بروشورها بهترین دوره های آموزشی کامپیوتر و کار بر روی سایر رسانه های چاپی است. این حرفه به دانشی در مورد عناصر توسعه دهنده وب مانند HTML، CSS، جاوا اسکریپت، XHTML و غیره نیاز دارد. علاوه بر این، طراحان وب اساساً در Adobe Photoshop، Adobe Illustrator، CorelDRAW و غیره مهارت دارند.مجموعه مهارت ها: Adobe Photoshop، Adobe Illustrator، CorelDRAW، HTML، JavaScript، PHP، CSS، XHTML و غیره.

میانگین حقوق سالانه در ایالات متحده: 65490 دلار آمریکامیانگین حقوق سالانه در هند: 362103 روپیه

فارغ التحصیلی خود را به پایان رساندید و به دنبال بهترین دوره ها هستید؟ اکنون وبلاگ ما را در لیست دوره های حرفه ای پس از فارغ التحصیلی بررسی کنید!آموزش VFX و انیمیشن شخصیت

صنعت بازی همراه با سایر پروژه های انیمیشن، فیلم ها، فیلم های کوتاه و غیره در حال رونق است. VFX و انیمیشن شخصیت ها در قلب واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR) هستند که به طور گسترده در بازی های ویدیویی استفاده می شوند.

به عنوان یک زبان آموز، شما قادر خواهید بود در بهترین دوره های آموزشی کامپیوتر تکنیک های ابتکاری پیشرفته، جلوه های VFX، مهارت های نرم افزاری، توسعه شخصیت، انیمیشن و بسیاری موارد دیگر شیرجه بزنید. ایرانیان سایبر به لطف محبوبیت روزافزون فیلم‌ها، فیلم‌های انیمیشن و بازی‌های ویدیویی، دامنه حرفه‌ای‌های VFX بسیار زیاد است.

مجموعه مهارت ها: Maya، Adobe Photoshop، ZBrush، Adobe After Effects، Adobe Premiere Pro، Blender و غیره.میانگین حقوق سالانه در ایالات متحده: 85946 دلار آمریکا

میانگین حقوق سالانه در هند: 312,383 روپیه فهرست دوره‌های کوتاه‌مدت ما را با حقوق بالا بررسی کنید تا در حرفه‌ی خود شروع کنید.دوره هایی که ممکن است دوست داشته باشید

نتیجه

فناوری طی سال‌ها بسیار راحت ساخته شده است، و همه اینها از طریق مشارکت‌های بی‌شمار متخصصان رایانه به دست آمده است. مجموعه مهارت‌ها و تخصص‌های آن‌ها تنها از طریق سال‌ها تمرین و پایه‌های درست تکمیل می‌شود.

اگر علاقه مند به دنبال کردن دوره های کامپیوتری شغل محور هستید، باید مطمئن شوید که یکی از دوره های آنلاین کامپیوتر را انتخاب می کنید. این نه تنها به این معنی است که شما آموزش و آموزش با کیفیتی بهترین دوره های آموزشی کامپیوتر دریافت خواهید کردt همچنین راه را برای تعدادی از مشاغل پردرآمد برای انتخاب شما هموار می کند.

تمام دوره های ذکر شده در لیست بهترین دوره های کامپیوتری فوق را می توان به صورت آنلاین گذراند و باعث انعطاف پذیری روتین شما و همچنین صرفه جویی در وقت شما می شود. پس از تجزیه و تحلیل دقیق علایق و مسیر شغلی خود، در یکی از این دوره های آنلاین ثبت نام کنید. Emil یک روش منحصر به فرد برای آموزش محاسبات در مدارس در سال های 1-5 است - از سال های اولیه ابتدایی، برای هر زبان آموز در کلاس، برای لذت بردن از کاوش، ایجاد و یادگیری. بر اساس تحقیقات آموزشی ما و سال ها کار با معلمان و دانش آموزان در چندین کشور، ایده آموزش کامپیوتری مدرن به عنوان یک فرآیند یادگیری پیچیده و سیستماتیک در کلاس های عادی و رسمی در مدارس ابتدایی پیاده سازی می شود. امیل سرگرم کننده است اما نه فقط برای مدتی. دانش آموزان به تدریج تمام ساختارهای مهم برنامه نویسی را به شیوه ای بازیگوش یاد می گیرند.

امیل از تجربیات بین المللی در آموزش محاسبات و برنامه نویسی، مبتنی بر نظریه های یادگیری اخیر استفاده می کند. در عین حال، الزامات برنامه های درسی ملی جدید و در حال توسعه را نیز برآورده می کند. امیل به دوره های آموزشی کامپیوتر جای اینکه صرفا نحوه برنامه ریزی را آموزش دهد، کاوش، توسعه تفکر الگوریتمی و ریاضی، حل مسئله و همکاری بین موضوعات را وارد کلاس درس می کند. این به

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

معلمانی که می‌خواهند در زمینه‌های خاص آموزش مهارت های کاربردی کامپیوتر خود مرتبط باقی بمانند، باید زمان لازم را برای درک کامل اصول اولیه شبکه‌های کامپیوتری بیابند. در صورت امکان، آنها همچنین باید بهترین سطح خود را برای درک کامل نحوه عملکرد شبکه رایانه ای مؤسسه خود و اینکه دقیقاً چگونه می تواند برای آنها در وظایف حرفه ای مفید باشد، تلاش کنند.

8. تایپ را لمس کنید

در نهایت، تایپ لمسی یکی دیگر از مهارت‌های ضروری کامپیوتری است که همه مربیان قرن بیست و یکم باید برای تسلط بر آن وقت بگذارند. این مهارت خاص به شما امکان می دهد تا به طور قابل توجهی سرعت تایپ و همچنین دقت را بهبود بخشید. این امر تنها با تکیه بر رفلکس های حرکتی شما به جای بینایی در هنگام تایپ ایجاد می شود. با تسلط بر تایپ لمسی، تهیه پیش نویس متون بسیار دقیق و دقیق با روشی سریعتر از قبل، بی نهایت آسان تر خواهد بود. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه "بهترین شیوه" تایپ صحیح را برای جلوگیری از صدمات و خستگی ادغام کنید. این شامل استفاده از حالت تایپ ایده آل و قرار دادن انگشت آموزش مهارت های کاربردی کامپیوتر مناسب روی صفحه کلید شما می شود.

10 راه برای آموزش آنلاین مانند یک ابرقهرمان3 راه برای کاهش حجم کاری معلم با استفاده از فناوریعجب تبدیل معلمان سنتی به معلمان الکترونیکی: آیا واقعاً لازم است؟7 نکته در مورد چگونگی آماده شدن برای تدریس آنلاین5 نقش بازتعریف شده یک مربی در یک کلاس درس ترکیبی10 راه برای آموزش آنلاین مانند یک ابرقهرمان

خلاصه: معلمان آنلاین هر روز دنیا را تغییر می دهند. ما قبلاً ابرقهرمان هستیم! اما بیشتر معلمان آنلاین به اندازه ای مشغول هستند که متوجه دستاوردهای فوق العاده خود نمی شوند. بیایید آن را اکنون درست کنیم. در اینجا 10 رویکرد ابرقهرمانی وجود دارد که می توانیم مستقیماً در آموزش آنلاین اعمال کنیم.چگونه مانند یک ابرقهرمان آنلاین آموزش دهیم

من معتقدم معلمان آنلاین ابرقهرمانان آموزش مهارت های کاربردی کامپیوتر زندگی واقعی هستند. البته که ما هستیم. ما مهارت ها و دانش های جدیدی را منتقل می کنیم. ما با ارائه آینده ای متفاوت به دانش آموزان خود ایرانیان سایبر  زندگی را تغییر می دهیم. در واقع، معلمان آنلاین هر روز دنیا را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. و ما حتی برای انجام این کار به یک شنل یا یک ماشین آینده نگر براق و براق نیاز نداریم!

اما بیشتر معلمان آنلاین به اندازه ای مشغول هستند که متوجه دستاوردهای فوق العاده خود نمی شوند. این هرگز برای ابرقهرمانان خیالی اتفاق نمی افتد. آن‌ها با صدای بلند زندگی می‌کنند و ابرقدرت‌های خود را همیشه در عمل به کار می‌برند.

بنابراین شاید معلمان آنلاین بتوانند کمی از برادران و خواهران ابرقهرمان داستانی ما یاد بگیرند. چه چیزی می توانند به ما در مورد داشتن واقعاً ابرقدرت های خود و استفاده از آنها برای خیر دانش آموزان (و حرفه خود) به ما بیاموزند؟ در اینجا 10 رویکرد ابرقهرمانی وجود دارد که می توانیم مستقیماً در آموزش آنلاین اعمال کنیم.

1. مهارت خاص خود را شناسایی آموزش مهارت های کاربردی کامپیوتر کنیدیک کار وجود دارد که شما بهتر از هر کس دیگری انجام می دهید. چیست؟

آیا در توضیح مفاهیم پیچیده فوق العاده خوب هستید؟ آیا در کمک به دانشجویان جدید آنلاین برای پیدا کردن پای خود متخصص هستید؟ هنگامی که ابرقدرت تدریس آنلاین خود را شناسایی کردید، می توانید از آن برای خیر دانش آموزان خود استفاده کنید.

2. بر قدرت برتر تدریس آنلاین خود مسلط شوید

برای اینکه بتوانید مانند سوپرمن پرواز کنید، باید تمرین کنید. آیا مهارت خاص شما نیاز به اصلاح بیشتری دارد؟یک کارگاه آموزشی مرتبط با توسعه حرفه ای یا دوره تصادف ممکن است به شما کمک کند مطمئن شوید که در اوج بازی خود هستید.

3. از ابزارهای تخصصی مناسب استفاده کنید

آن ابرقهرمانان حرفه ای ابزار و وسایل زیادی دارند. برای Wonder Woman، این یک کمند طلایی است. بتمن در بت‌موبیل در اطراف شهر غرش می‌کند.

معلمان آنلاین دارای سیستم های مدیریت یادگیری، مواد درسی مهارت های کاربردی کامپیوتر چند رسانه ای و رسانه های اجتماعی هستند. اینها تنها تعدادی از ابزارهایی هستند که می‌توانیم آن‌ها را شخصی‌سازی و تطبیق دهیم تا توانایی خود را برای تأثیر مثبت بر زندگی دانش‌آموزان تقویت کنیم.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

کلاس های کامپیوتر - انواع مختلف کامپیوتر، مانند ماشین آموزش مبانی کامپیوتر icdl حساب، کامپیوترهای آنالوگ و دیجیتال.شبکه های کامپیوتری - موضوعات مربوط به شبکه، مانند شبکه های IP، چند پخش و WAN.

علوم کامپیوتر - عناصر ریاضی، الگوریتمی و علمی محاسبات در اینجا گنجانده شده است، مانند تجزیه و تحلیل الگوریتم، برنامه نویسی و نظریه گراف.محاسبات - انواع مختلف محاسبات مانند محاسبات با کارایی بالا، موبایل و محاسبات نوریلوازم الکترونیکی مصرفی - دستگاه های الکترونیکی طراحی شده برای خرید مصرف کنندگان مانند سیستم های صوتی

کنتاکت ها - کنتاکت های الکتریکی برای اتصال مدارهای الکتریکی سیستم های داده - موضوعات مربوط به سیستم هایی که داده ها را پردازش می کنند

سیستم‌های دیجیتال - سیستم‌هایی مانند شبکه‌های شهری و شبکه‌های رمزی تحت این دسته قرار می‌گیرند محاسبات توزیع شده - تمام جنبه های محاسبات توزیع شده از جمله سیستم های سرویس گیرنده-سرور، آموزش مبانی کامپیوتر icdl محاسبات همتا به همتا و سرورهای فایل در این دسته گنجانده شده است.

دستگاه های الکترونی - دستگاه ها و لوله های الکترونی مانند لوله های اشعه کاتدی، لوله های خلاء و تفنگ های الکترونی اجزای الکترونیکی - موضوعات مربوط به اجزایی مانند خازن ها، مقاومت ها، دیودها و سوئیچ ها

ساخت تجهیزات الکترونیکی - عناصر مختلف مرتبط با عنصر ایرانیان سایبر سازنده قطعات، مدارها و دستگاه ها در این دسته قرار می گیرند.

فیلتر - انواع مختلف روش های فیلتر مانند فیلترهای فعال، براگ و هارمونیک الکترونیک پرسرعت - شامل مدارهای مجتمع، شبکه ها و الکترونیک فوق سریع است.

پردازش تصویر - موضوعات مربوط به پردازش تصاویر کامپیوتری تصویربرداری - دستگاه هایی که ظاهر بیرونی یک شی را نشان می دهندالکترونیک صنعتی - الکترونیک قدرت مورد آموزش مبانی کامپیوتر icdl استفاده در یک محیط صنعتی

نمایش اطلاعات - صفحه نمایش و نمایشگرهای الکترونیکی و مایع نظریه اطلاعات - پردازش اطلاعات از طریق استفاده از ریاضیات کاربردی و مهندسی برق

مدارهای مجتمع - یکی از بزرگترین پیشرفت های قرن بیستم در الکترونیک، درمدارهای مجتمع راه را برای الکترونیک مینیاتوری هموار کردند

ابزارهای منطقی - گیت ها و آرایه های منطقی از جمله مفاهیمی هستند که پایه و اساس مدارهای دیجیتال را فراهم می کنندحافظه - حافظه کامپیوتر مانند حافظه آنالوگ، فلش مموری و حافظه فقط خواندنی گنجانده شده است چندوظیفه ای - چندوظیفه ای عمل انجام دو یا چند کار به طور همزمان است

سیستم‌های باز - سیستم‌های رایانه‌ای که بستری برای قابلیت همکاری فراهم می‌کننداسیلاتورها - انواع مختلف اسیلاتورها و کاربردهای آنها در ارتباط با دستگاه های الکتریکیتشخیص الگو - روش های استفاده از رایانه برای تشخیص الگوهایی مانند تشخیص کاراکتر، داده کاوی و تشخیص متن

محاسبات فراگیر - یک مدل محاسباتی فراگیر که در آن پردازش اطلاعات با اشیاء رایج یکپارچه می شود.

سنسورها - سنسور یک دستگاه اندازه گیری آموزش مبانی کامپیوتر icdl است که سیگنال قابل خواندن تولید می کندمهندسی نرم افزار و نرم افزار - موضوعات مربوط به عناصر مختلف نرم افزار و طراحی آن

مدارهای حالت جامد - دستگاه هایی متشکل از یک ماده جامد که در آن جریان الکترونیک به ماده جامد محدود می شود.بازیابی سیستم - جنبه های مختلف بازیابی و پشتیبان گیری سیستم مانند حذف هسته و اشکال زدایی مدیریت حرارتی الکترونیک - مباحث مربوط به گرما در الکترونیک

مدارها و دستگاه های قابل تنظیم - موضوعات مربوط به مدارها و دستگاه هایی که ممکن است تنظیم شوند مانند مدارهای RLCزمینه.

بنیاد بین‌المللی گواهینامه رانندگی کامپیوتری (lCDL) یک سازمان بین‌المللی است که به ارتقای استانداردهای شایستگی دیجیتال در نیروی کار، آموزش و جامعه اختصاص دارد. ICDL گواهینامه مهارت های دیجیتالی پیشرو در جهان آموزش مبانی icdl را ارائه می دهد. برنامه ICDL

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

است. ما قبلاً بررسی کرده‌ایم که آیا لینک دانلود ایمن است، اما  دانلود رایگان کتاب icdl برای محافظت از خودتان توصیه می‌کنیم برنامه دانلود شده را با آنتی ویروس خود اسکن کنید. اگر آنتی ویروس شما کتاب الکترونیکی ICDL را به عنوان بدافزار شناسایی کرد یا اگر لینک دانلود com.nwf.ICDLeKitab خراب است، از صفحه تماس برای ایمیل ما استفاده کنید.

نحوه نصب کتاب الکترونیکی ICDL بر روی دستگاه اندرویدی خود:روی دکمه Continue To App در وب سایت ما کلیک کنید. این شما را به Google Play هدایت می کند.

هنگامی که کتاب الکترونیکی ICDL در لیست Google Play دستگاه اندرویدی شما نشان داده شد، می توانید دانلود و نصب آن را شروع کنید. روی دکمه Install واقع در زیر نوار جستجو و سمت راست نماد برنامه ضربه بزنید.یک پنجره پاپ آپ با مجوزهای مورد نیاز کتاب الکترونیکی ICDL نشان داده می شود. برای ادامه روند دانلود رایگان کتاب icdl روی Accept کلیک کنید.

کتاب الکترونیکی ICDL بر روی دستگاه شما دانلود می شود و پیشرفت را نشان می دهد. پس از اتمام دانلود، نصب شروع می شود و پس از اتمام نصب، اعلانی دریافت خواهید کرد. کتاب الکترونیکی ICDL را به صورت رایگان در AppsPlayground دانلود کنید. بنیاد ICDL GCC کتاب الکترونیکی ICDL را برای دستگاه های تلفن همراه سیستم عامل اندروید منتشر کرد، اما امکان دانلود و نصب کتاب الکترونیکی ICDL برای رایانه شخصی یا رایانه با سیستم عامل هایی مانند Windows 7، 8، 8.1، 10 و Mac وجود دارد.بیایید پیش نیازهای نصب کتاب الکترونیکی ICDL را روی رایانه شخصی ویندوزی یا رایانه مک بدون تاخیر زیاد دریابیم.

یک شبیه ساز اندروید را انتخاب کنید: شبیه دانلود رایگان کتاب icdl سازهای اندرویدی رایگان و پولی زیادی برای PC و MAC در دسترس هستند، تعداد کمی از محبوب ترین آنها Bluestacks، Andy OS، Nox، MeMu هستند و موارد دیگری وجود دارد که می توانید از Google پیدا کنید.سازگاری: قبل از دانلود آنها به حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب شبیه ساز بر روی رایانه شخصی خود نگاهی بیندازید.

به عنوان مثال، BlueStacks به سیستم عامل: Windows 10، Windows 8.1، Windows 8، Windows 7، Windows Vista SP2، Windows XP SP3 (فقط 32 بیتی)، Mac OS Sierra (10.12)، High Sierra (10.13) و Mojave (10.14) نیاز دارد. 2 تا 4 گیگابایت رم، 4 گیگابایت فضای دیسک برای ذخیره برنامه ها/بازی های اندروید، درایورهای گرافیکی به روز شده.

در نهایت، شبیه ساز را دانلود و نصب کنید که به خوبی با سخت افزار/نرم ایرانیان سایبر افزار کامپیوتر شما کار می کند.نحوه دانلود و نصب کتاب الکترونیکی ICDL برای PC یا MAC:نرم افزار شبیه ساز را از منوی شروع یا میانبر دسکتاپ رایانه شخصی خود باز کنید.حساب Google خود را با شبیه ساز مرتبط یا تنظیم کنید.

می‌توانید برنامه را از Google PlayStore در داخل شبیه‌ساز نصب کنید یا فایل APK کتاب الکترونیکی ICDL را دانلود کنید و فایل APK را با شبیه‌ساز باز کنید یا فایل را به پنجره شبیه‌ساز بکشید تا کتاب دانلود رایگان کتاب icdl الکترونیکی ICDL را برای رایانه نصب کنید.

برای نصب کتاب الکترونیکی ICDL برای رایانه شخصی با هر یک از شبیه سازهای اندروید موجود می توانید دستورالعمل های بالا را دنبال کنید. تعداد فزاینده ای از کودکان خردسال با اختلالات رشدی غیر پیشرونده همراه با سازش در توانایی ارتباط، برقراری ارتباط و تفکر مواجه می شوند. این اختلالات شامل بسیاری از حوزه‌های مختلف عملکرد رشدی است، از برنامه‌ریزی اعمال حرکتی و درک صداها گرفته تا ایجاد ایده‌ها و انعکاس احساسات.

 تحقیقات جدید و مشاهدات بالینی این امکان را فراهم می کند که این ظرفیت های رشد عملکردی به طور کامل شناسایی شود و در نتیجه، هر کودک و خانواده بر اساس مشخصات منحصر به فرد آنها مشخص شود. مهم‌تر از همه، این مشاهدات جدید پزشکان را قادر می‌سازد تا رویکردهای ارزیابی و مداخله را در پاسخ به این سؤال خاص کودک و خانواده، "بهترین رویکرد برای یک کودک و خانواده چیست؟"

در طول سال‌ها، رشته‌هایی که با اختلالات رشدی کار می‌کنند، حجم وسیعی از تحقیقات و تجربیات بالینی را در مورد ظرفیت‌های رشد عملکردی که در اختلالات ارتباط، تفکر و ارتباط مختل می‌شوند، ایجاد کرده‌اند. با این حال، این دانش نیاز به جمع آوری و سازماندهی داشت. در پاسخ به این نیاز، شورای بین‌المللی اختلالات رشد و یادگیری (ICDL) ابتکاری را برای نظام‌بندی دانش بالینی فعلی، شامل تحقیقات و تجربیات بالینی رشته‌هایی مانند آسیب‌شناسی گفتار، اطفال رشد، نورولوژی، کار و فیزیوتراپی، راه‌اندازی کرد. روانشناسی، مددکاری اجتماعی، آموزش ویژه و روانپزشکی کودک. نتیجه این تلاش دستورالعمل های عمل بالینی ICDL است.

برای ترویج گسترده‌ترین استفاده ممکن از دستورالعمل‌های بالینی دانلود کتاب icdl به نفع نوزادان، کودکان و خانواده‌های با نیازهای ویژه، هر گونه اطلاعات از این جلد ممکن است بدون پرداخت هزینه دانلود و منتشر شود.

 • javad salehi