یادگیری برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

مطالبی که قرار می دهیم مربوط به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان می باشد.

یادگیری برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

مطالبی که قرار می دهیم مربوط به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان می باشد.

برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان مزایای فراوانی به همراه دارد. بنده یک برنامه نویس هستم. ای کاش در زمان نوجوانی کسی بود و دستم را می گرفت و به سمت برنامه نویسی می آورد. کودکان و نوجوانان به آموزش برنامه نویسی بپردازند

۱۹ مطلب در آذر ۱۴۰۲ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

 

چند  راه برای کسب درآمد برای دانش آموزان درمدرسه

یک شغل در مدرسه دریافت کنید

بسیاری از مدرسه ها فرصت های شغلی را برای دانش آموزان فراهم می کنند. کسب درآمد در مدرسه می توانید هنگام پر کردن درخواست رایگان برای کمک دانشجویی فدرال (FAFSA) درخواست کنید که برای یک برنامه تحصیلی کار در نظر گرفته شوید یا به سادگی برای یک شغل پاره وقت در محوطه مدرسه درخواست دهید.

 

مشاغل در محوطه مدرسه می توانند با برنامه های دانشجویی بهتر از معادل های خارج از مدرسه کار کنند. هر دو احتمالا حداقل دستمزد را پرداخت می کنند، اما مدیران مدرسه شما را بیشتر به عنوان یک دانشجو می بینند تا یک کارمند و بنابراین انگیزه بیشتری برای کار بر روی برنامه شما خواهند داشت. اگر نمرات شما کاهش یابد، باید ساعات کسب درآمد در مدرسه  کاری شما را کاهش دهند.

 

معلم خصوصی سایر دانش آموزان

با تدریس خصوصی می توانید رشته خود را به کار بگیرید. فارغ از تخصص شما، دانش آموزانی در هر دو سطح K-12 و مدرسه وجود دارند که به کمک بیشتری در آن نیاز دارند. با کتابخانه مدرسه خود تماس بگیرید تا ببینید چه فرصت های تدریس خصوصی از طریق مدرسه شما در دسترس است.

 

با کتابخانه مدرسه خود چک کنید تا ببینید چه فرصت های تدریس خصوصی در کسب درآمد در مدرسه  دسترس است.

 

علامت نقل قول

با این حال، ارائه تدریس خصوصی می تواند سودآورتر باشد. با توجه به تعطیلی بسیاری از مؤسسات آموزشی به دلیل همه‌گیری، تقاضا برای معلمان در حال افزایش است. بسیاری از والدین به دنبال این هستند که با آوردن یک مربی برای فرزندان خود یا خانواده‌های خود، افت یادگیری را که کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند، برطرف کنند.

 

معلمان خصوصی می توانند در مورد نرخ های خود مذاکره کنند و برنامه های  کسب درآمد در مدرسه خود را تنظیم کنند. اگر نمی توانید یک تعهد هفتگی داشته باشید، ممکن است بخواهید خود را به عنوان یک معلم آموزشی آمادگی آزمون تبلیغ کنید.

 

فریلنسری در رشته شما

شاید منعطف ترین کار جانبی، فریلنسینگ به شما امکان می دهد برای آنچه در آن مهارت دارید هزینه کنید. طراحی گرافیک، نوشتن، عکاسی/فیلم‌برداری، برنامه‌نویسی کامپیوتری و مدیریت رسانه‌های اجتماعی، ایرانیان سایبر همگی زمینه‌های فریلنسینگ غنی هستند. حتی توانایی های اولیه در این زمینه ها می تواند برای شروع کافی باشد.

 

فریلنسینگ در مدرسه می تواند به شما کمک کند تا تجربه واقعی در زمینه کسب درآمد در مدرسه  خود کسب کنید.

 

علامت نقل قول

فریلنسری در مدرسه می تواند به شما کمک کند تا تجربه واقعی در زمینه کاری کسب درآمد در مدرسه  خود را به دست آورید که در رزومه برجسته است. بسیاری از کارفرمایان شکایت دارند که مدرسه فارغ التحصیلان را برای اولین کارشان آماده نمی کند، اما با فریلنسینگ، پول و تجربه کاری مرتبط به دست خواهید آورد.

 

برخی از رشته ها فرصت های شغلی آزاد بیشتری نسبت به سایرین ارائه می دهند. اگر رشته تحصیلی شما به فریلنسری مناسب نیست، در نظر بگیرید که چگونه سرگرمی ها و مهارت های شما ممکن است. هر توانایی که بدیهی می‌گیرید، مانند مهارت‌های دیجیتال، احتمالاً قابل کسب درآمد است.

 

یادداشت های کلاس را به صورت آنلاین ارسال کنید

سایت هایی مانند StudySoup و OneClass برای یادداشت برداری در کلاس به کسب درآمد در مدرسه  شما پول می دهند. اگر یادداشت برداری قوی ای هستید، به آپلود و فروش راهنماهای مطالعه خود فکر کنید. اگر یادداشت برداری خوبی نیستید، پتانسیل دریافت پاداش نقدی می تواند انگیزه ای باشد که برای شروع کار سخت تر در مدرسه به آن نیاز دارید. دانش‌آموزان موفق می‌توانند چند صد دلار از یک دوره کسب کنند.

 

توجه داشته باشید که اشتراک‌گذاری یادداشت‌های همتا به همتا توسط برخی  کسب درآمد در مدرسه مدرسه‌ها مورد بی‌اعتنایی قرار می‌گیرد، بنابراین قبل از بارگذاری هر یادداشتی که گرفته‌اید، خط‌مشی‌های مدرسه خود را بررسی کنید. علاوه بر این، بدانید که اشتراک‌گذاری یادداشت‌هایتان به این معنی است که از حقوق خود نسبت به آنها چشم پوشی خواهید کرد.

 

کسب درآمد بیش از حد می تواند کمک های مالی را کاهش دهد

هنگام تخصیص کمک های مالی به دانش آموزان، فرمول FAFSA در نظر می گیرد که دانش آموز و خانواده اش چقدر می توانند کمک کنند. به این "مشارکت مورد انتظار خانواده" یا EFC می گویند.

 

دانش‌آموزانی که EFC بالاتری دارند، واجد شرایط دریافت پول کمتر مبتنی بر نیاز، مانند وام‌های یارانه‌ای فدرال و کمک‌های مالی Pell هستند. درآمد حاصل از تحصیل کار، بورس تحصیلی، کمک هزینه، وام، و برنامه 529 شما به حساب نمی آید.

 

اگر درآمدهای جانبی شما بالاتر از مقدار مشخصی باشد، این درآمد اضافی از کسب درآمد در مدرسه  مبلغ کل جایزه شما کم می شود. میزان درآمد یک دانشجو بدون از دست دادن کمک مالی به وضعیت مالیاتی آنها بستگی دارد:

 

دانش آموزان وابسته ممکن است تا 6840 دلار در سال درآمد داشته باشند.

دانش آموزان مستقل ممکن است در صورت مجرد، یا اگر متاهل باشند و همسرشان حداقل نیم‌وقت ثبت‌نام کرده باشد، ممکن است تا 10640 دلار در سال درآمد داشته باشند. اگر متاهل هستید و همسرتان حداقل نیم‌وقت ثبت‌نام نکرده است، ممکن است تا 17060 دلار درآمد کسب کنید.

در صورت تجاوز از حداکثر، نیمی از درآمد اضافی شما از کمک مالی کسر می شود. یک دانشجوی وابسته که 8000 دلار درآمد داشته باشد - 1160 دلار بالاتر از حداکثر - مبلغ جایزه خود را 580 دلار کاهش می دهد. شما می توانید با استفاده از ابزار FAFSA4caster وزارت آموزش ایالات متحده تخمین هایی را بر اساس جایزه و درآمد شخصی خود انجام دهید.

 

به خاطر داشته باشید که FAFSA از اطلاعات درآمد دو سال پیش استفاده می کند. اگر شما یک کلاس بالا هستید، لازم نیست نگران کاهش درآمد به دلایل کمک مالی باشید، زیرا احتمالا قبل از در نظر گرفتن درآمد کسب درآمد در مدرسه  برای FAFSA فارغ التحصیل خواهید شد.

 

کار در مدرسه دشوار است، اما ممکن است در دراز مدت نتیجه دهد

شواهد رقابتی وجود دارد که آیا کار در حین ثبت نام در مدرسه به عملکرد تحصیلی دانش آموزان کمک می کند یا مانع آن می شود. چندین مطالعه نشان می دهد که دانش آموزانی که در حین ثبت نام کار می کنند نمرات کمتری کسب می کنند و احتمال ترک تحصیل بیشتر است.

 

تلاش برای کسب درآمد در دوران مدرسه خطرناک است. Earn money in schoolدانش‌آموزانی که با کارهای جانبی خود را لاغر می‌کنند، ممکن است مجبور شوند در کلاس‌های پاره وقت شرکت کنند یا یک دوره را تکرار کنند. گر

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

 

چه بخواهیم چه نخواهیم، کامپیوترها زندگی هر فرد را به طرق مختلف لمس می کنند. آن‌ها قبض‌های برق و گاز ما را پیگیری می‌کنند، حساب‌های جاری ما را متعادل می‌کنند، هزینه‌های کارت اعتباری ما را پیگیری می‌کنند، ترافیک را کنترل می‌کنند، خطوط هوایی را مستقیم می‌دهند، سالن تئاتر را رزرو می‌کنند، و برای ما تاریخ تعیین می‌کنند کتاب آموزش کامپیوتر برای آن دسته از ما که علاقه مند به آموزش ارتباطات هستیم، رایانه در حال راه اندازی است که هم هیجان و هم چالش را ارائه می دهد. همانطور که در فصل 2 گفتیم، یک مربی باید بتواند با نوآوری و تغییر کنار بیاید. کامپیوتر مطمئناً هر دو را در آموزش ایجاد می کند.

 

در فصل آخر در مورد کامپیوتر به عنوان کمکی برای ارائه اطلاعات در آموزش صحبت کردیم. در این فصل، ما بر نقش کامپیوتر در توسعه مواد آموزشی و به عنوان جایگزینی بالقوه برای مربی تمرکز خواهیم کرد. اگر ویدئو نوآوری آموزش در دهه 1980 بود، کامپیوتر با ویدئو نوآوری آموزشی دهه 1990 است. در پایان فصل به این نقش رایانه خواهیم پرداخت.

 

قبل از اینکه از فکر استفاده از رایانه وحشت کنید، مایلیم ترس شما را متوقف کنیم. برای اکثر عملکردهای کامپیوتری که در این فصل بررسی خواهیم کرد، نیازی به دانستن نحوه برنامه نویسی یک کامپیوتر ندارید. شما باید بدانید که چگونه از یک میکروکامپیوتر (که در بالای میز قرار می گیرد) استفاده کنید. اگر می دانید چگونه تایپ کنید و از یک ماشین حساب کوچک استفاده کنید، می توانید از میکرو استفاده کنید. باید بر رمز و راز رایانه غلبه کرد زیرا بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره خواهد بود. شما نمی توانید از سوپرمارکت خرید کنید یا از دستگاه خودپرداز (ATM) بدون تماس با کتاب آموزش کامپیوتر استفاده کنید. در واقع، اکثر دانش‌آموزان در سیستم‌های مدارس ابتدایی و متوسطه ما این شانس را داشته‌اند که سواد کامپیوتری پیدا کنند. ما این کار را انجام داده ایم و می دانیم که شما هم می توانید.

 

بهترین راه برای آشنایی با میکروکامپیوترها این است که فروشگاه های مختلف رایانه را در محل خود مرور کنید. نمایش هایی را انجام دهید و در مورد عملکردها و ویژگی های مختلف هر یک از رایانه ها مطالعه کنید. اگر قبلاً رایانه ندارید، بقیه این فصل و هر یک از کتاب‌های محبوب موجود در بازار را که کاربردها و انواع میکرو رایانه‌های موجود در حال حاضر را توضیح می‌دهند، بخوانید. اطمینان حاصل کنید که رایانه ای که خریداری می کنید می تواند تمام کارهایی را که کتاب آموزش کامپیوتر  می خواهید انجام دهد و همچنان قابلیت رشد برای استفاده های بعدی را دارد.

 

ما به نام‌های تجاری خاص برای برنامه‌های رایانه‌ای (نرم‌افزار) که در حال حاضر  برنامه نویسی آنلاین در بازار هستند اشاره نمی‌کنیم، زیرا انجام این کار باعث تاریخ‌گذاری کتاب می‌شود. تا زمانی که این کتاب به مرحله تولید برسد، نسل جدیدی از برنامه های نرم افزاری می تواند در دسترس باشد.

 

توابع کامپیوتر

ما می‌خواهیم دیدگاه شما را درباره کارهایی که رایانه‌ها می‌توانند برای شما به عنوان یک مربی انجام دهند، گسترش دهیم. رایانه های امروزی می توانند بسیار بیشتر از تجزیه و تحلیل داده های شما و نگهداری دستور العمل ها کتاب آموزش کامپیوتر  برای استفاده در آینده انجام دهند. ما پنج عملکرد اساسی رایانه را برای اهداف آموزشی بررسی خواهیم کرد: آموزش، ایجاد، حسابداری، تجزیه و تحلیل و برقراری ارتباط. نحوه استفاده از این عملکردها با نیازها و توانایی های شما متفاوت است. همانطور که هر یک از این عملکردها را بررسی می کنیم، آنها را با مثال هایی از بخش های آموزشی مختلف در زمینه خود توضیح خواهیم داد.

 

توانایی کامپیوتر برای ذخیره مطالب و تجزیه و تحلیل اطلاعات، مربی را برای انجام وظایف مهم نیازسنجی و طراحی آموزشی آزاد می کند. برای مثال، هر دو نویسنده تمام مطالب آموزشی ما را روی دیسک های کامپیوتری نگه می دارند تا بتوانیم از آنچه ممکن است برای یک مشتری خاص مناسب باشد استفاده کنیم. همانطور که قبلاً گفتیم، ما معتقدیم که هر برنامه باید به طور خاص برای مشتری طراحی شود. به عنوان مثال، ممکن است یک فایل در مورد موانع ارتباط در رایانه نگهداری کنیم. وقتی می‌خواهیم در مورد موانع ارتباط برای سازمان XXX صحبت کنیم، فقط موانع ارتباطی را از فضای ذخیره‌سازی رایانه بازیابی می‌کنیم و آن‌ها را برای سازمان تنظیم می‌کنیم. هنگامی که ما با سازمان YYY کار می کنیم، می توانیم موانع عمومی را کتاب آموزش کامپیوتر برای وضعیت آنها اعمال کنیم.

 

دستور دادن

 

رشته های روانشناسی و آموزش برای کمک به یادگیری بر کامپیوتر تکیه کرده اند. ما می‌توانیم به دو کاربرد دستورالعمل آموزش به کمک رایانه (CAI) و آموزش مدیریت شده توسط رایانه (CMI) نگاه کنیم. آموزش به کمک رایانه می تواند شامل آموزش مستقیم باشد یا می تواند برای کمک به ارائه مطالب توسط مربی استفاده شود.

 

آموزش مستقیم معمولاً شامل ارائه مطالب توسط رایانه و به دنبال آن سؤالاتی است که اگر آنها را درست دریافت کنید، به شما امکان می دهد تا به بخش بعدی بروید. اگر پاسخ اشتباهی را انتخاب کنید، ممکن است به شما هدایت کتاب آموزش کامپیوتر  شود که مطالب را مرور کنید و سپس انتخاب دیگری انجام دهید. برای مثال، فرض کنید مطالب این فصل فقط توسط یک کامپیوتر ارائه شده است و می‌خواهیم بدانیم که آیا مفاهیم را درک می‌کنید یا خیر. اکنون ممکن است رایانه Computer training book از شما بپرسد:

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

 

 

بهترین مشاغل پردرآمد برای نوجوانان 16 تا 18 ساله:

خانه دار هتل - 14 دلار در ساعت. نوجوان شما باید تخت خواب، اتاق تمیز، تعویض شغل های پولساز برای نوجوانان ملحفه و لوازم بهداشتی و جاروبرقی کف را بسازد. آنها همچنین ممکن است مجبور شوند لابی ها و اتاق های جلسه را تمیز کنند.

 

راننده خدمات تحویل - 17.68 دلار در ساعت. اگر نوجوان شما گواهینامه  شغل های پولساز برای نوجوانان رانندگی داشته باشد، می تواند سفارشات مشتریان را برای فست فودها و رستوران ها تحویل دهد.

 

Landscaper - 16.77 دلار در ساعت. آنها باید بتوانند پرچین ها، چمن زنی، آبیاری گیاهان و مرزهای علف های هرز را اصلاح کنند.

 

در نوجوانی شغل تابستانی پیدا کنید

در حالی که تعطیلات تابستانی اغلب زمان خوبی برای استراحت و تفریح با دوستان است، اما برای کسب پول اضافی و کسب تجربه کاری ارزشمند نیز عالی است. در اینجا چند راه برای کسب درآمد نوجوانان در تابستان وجود دارد:

 

 

 

کمپ تابستانی

 

اگر نوجوان شما ایده کار با کودکان را دوست دارد، می تواند تابستان خود را شغل های پولساز برای نوجوانان  با کار در یک کمپ تابستانی بگذراند. انواع مختلفی از کمپ های تابستانی وجود دارد، از کمپ های ورزشی گرفته تا مدارس تابستانی، و آنها اغلب به دنبال مربیان، کارکنان اداری، معلمان، رهبران فعالیت ها و کمک کنندگان هستند.

 

 

 

پارک های موضوعی

 

اگر می‌خواهند تابستان خود را در فضای باز بگذرانند و به مردم کمک کنند تا اوقات خوبی داشته باشند، ممکن است بخواهند در یک پارک موضوعی شغلی پیدا کنند. معمولاً نقش‌های زیادی وجود دارد: نظافت شغل های پولساز برای نوجوانان ، عکاسی، فروش غذا و نوشیدنی، خدمات مشتری، دستیاران خرده‌فروشی و خدمه سواری. بنابراین، چیزی برای همه سنین، علایق و مهارت‌های مختلف.

 

 

 

جشنواره های تابستانی

 

بین ژوئن و سپتامبر، جشنواره های زیادی در سراسر ایالات متحده برگزا شغل های پولساز برای نوجوانان ر می شود که فرصت های شغلی مختلفی را برای نوجوانان مسن تر ارائه می دهد. برخی از مشاغل موجود عبارتند از فروش غذا، نوشیدنی و کالا، مباشرت و امنیت. در حالی که آنها ورود رایگان به جشنواره را دریافت می کنند، برخی از آنها شامل محل اقامت نیز می شوند.

 

 

 

باغبانی

 

تابستان زمان ایده آلی برای انجام برخی کارهای باغبانی با درآمد است، از چمن زنی و علف های هرز گرفته تا بریدن پرچین ها. آن‌ها می‌توانند با پرسیدن از همسایه‌ها شروع کنند که آیا در باغ به کمک نیاز د شغل های پولساز برای نوجوانان ارند یا با شرکت‌های محوطه‌سازی محلی تماس بگیرند و بپرسند که آیا در تابستان آموزشگاه آنلاین به دنبال کمک پولی اضافی هستند یا خیر.

 

 

 

داوری یا داوری

 

لیگ های تفریحی و لیگ های کوچک برای بازی ها به داور و داور نیاز دار شغل های پولساز برای نوجوانان ند. طرفداران ورزش می توانند با یک شغل پاره وقت درگیر شوند و برای خدمات خود پول بیشتری کسب کنند.

 

 

 

نجات غریق

 

هر استخر جامعه نیاز به نجات غریق در حال انجام وظیفه دارد تا مطمئن شود که همه در امان هستند. نجات غریق می تواند یک شغل عالی برای نوجوانانی باشد که عاشق شنا هستند و در عین حال گوا شغل های پولساز برای نوجوانان هینامه ها و آموزش های ارزشمندی را کسب می کنند.

 

 

 

کارمند سینما

 

کار در سینما اغلب با مزایای عالی مانند بلیط رایگان فیلم و تمام ذرت بو  شغل های پولساز برای نوجوانان داده ای که می توانید بخورید همراه است، اما همچنین مهارت های شغلی ارزشمندی را به نوجوانانی که تازه وارد نیروی کار می شوند آموزش می دهد. از سینمای محلی خود پرس و جو کنید تا ببینید آیا آنها در حال استخدام هستند یا خیر.

 

 

 

کار در شهربازی

 

اگر در نزدیکی یک شهربازی زندگی می کنید، راه های زیادی برای کسب درآمد در دوران نوجوانی وجود دارد. مشاغل فروش غذا و نوشیدنی، اجناس یا شرکت در سواری‌ها همگی گزینه‌های عالی برای نوجوانان هستند.

 

 

 

کوله بر خواربارفروشی

 

در حالی که هر شهری دارای شهربازی نیست، همیشه فروشگاه ها شغل های پولساز برای نوجوانان ی مواد غذایی به دنبال استخدام کارگران خوب هستند. نوجوان شما می‌تواند مهارت‌های خدمات مشتری و اخلاق کاری خوب را بیاموزد که مواد غذایی و قفسه‌های جوراب‌های ساق بلند را در بسته‌بندی کند.

 

 

 

کارمند بستنی فروشی

 

نوجوان خود را تشویق کنید که در بستنی فروشی محلی شما درخواست بدهد. پوزیشن های تابستانی فصلی معمولاً برای نوجوانان در دسترس است و آنها علاوه بر دستمزد شیرین، عاشق بستنی رایگان نیز هستند.

 

 

 

نگهداری زمین های گلف

 

زمین های گلف همچنین نوجوانان را برای کمک به اطراف زمین و محدوده رانندگی استخدام می کنند. نوجوانان می توانند بابت توپ زدن، چمن زنی یا کمک در فروشگاه حرفه ای پول دریافت کنند.

 

 

 

کار پذیرش

 

بسیاری از کسب و کارها و دفاتر نیز نوجوانان را برای کمک به کارهای اداری مانند ایمیل و پرونده سازی استخدام می کنند. اگر نوجوان شما با کامپیوتر و سازماندهی خوب است، موقعیت پذیرش ممکن است برای شروع کار عالی باشد.

 

 

 

فروش گاراژ برگزار کنید

 

فروش گاراژ را برای راه‌های آسان برای کسب درآمد در دوران نوجوانی بدون داشتن شغل معمولی در نظر بگیرید. نوجوانان می توانند وسایل قدیمی خود را جمع آوری کنند و به پاکسازی فضاهای ذخیره شغل های پولساز برای نوجوانان  سازی کمک کنند تا فروش خود را جمع کنند.

 

 

 

کارمند مغازه گل فروشی

 

گلفروشان اغلب نوجوانان را برای کمک در فصول شلوغ یا سفارشات رویدادهای بزرگ استخدام می کنند. یک مغازه گل فروشی می تواند مکانی فوق العاده برای کار باشد و خلاقیت نوجوان شما را در حین کسب درآمد الهام بخشد.

 

 

 

باریستا

 

کافی شاپ ها و کافه ها یک شغل عالی برای نوجوانان هستند و می توانند راه موثری برای کسب درآمد در حین یادگیری نحوه کار در محیطی سریع باشند. پاداش: آنها می دانند چگونه یک فنجان قهوه عالی درست کنند.

 

 

 

سرور یا میزبان رستوران

 

رستوران ها نیز به طور مرتب نوجوانان را استخدام می کنند. موقعیت میزبان یا سرور یک فرصت عالی برای نوجوانان است که بتوانند حقوق خود را دریافت کنند. از آنجایی که رستوران‌ها بسیار فراوان هستند، مکان بسیار خوبی برای شروع کار برای نوجوانان بدون توجه به اینکه کجا زندگی می‌کنید هستند.

 

 

 

کار خرده فروشی

 

اگر نوجوان شما ترجیح می دهد به جای غذا Money making jobs for teenagers و نوشیدنی با لباس و محصولات کار کند، می تواند کار خرده فروشی را در نظر بگیرد. بسیاری از فروشگاه ها موقعیت های فصلی یا ساعات محدودی را برای تحصیل ارائه می دهند

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

از مشاغلی که برای نوجوانان میتواند پر درآمد باشد میتوان به فعالیتهای تخصصی اشاره داشت مانند :

 معلم آنلاین

میانگین حقوق ملی: 24.79 دلار

در ساعت

وظایف اصلی: یکی از پردرآمدترین مشاغلی که یک نوجوان می تواند به صورت آنلاین انجام دهد، معلم شدن است. در حالی که تدریس آنلاین معمولاً برای دانش‌آموزان بزرگ‌تر رزرو می‌شود، پلتفرم‌های خاصی به نوجوانان اجازه می‌دهند تا با پرداخت هزینه به همسالان خود آموزش دهند. ممکن است بتوانید برای یک موضوع شغل های اینترنتی برای نوجوانان یا دوره ای که به آن تسلط دارید یا برای آموزش مهارت های زبان به افراد خارجی و غیر بومی، آموزش آنلاین همتایان ارائه دهید.

 

الزامات شغلی: مشاغل تدریس خصوصی آنلاین اغلب نوجوانان را ملزم می کند شغل های اینترنتی برای نوجوانان که با قبولی در آزمون تسلط خود را بر موضوع یا دوره ثابت کنند. پلتفرم‌ها همچنین ممکن است نیاز به معلم داشته باشند که حداقل 18 سال سن داشته باشد و/یا قبل از شروع کار با سایر دانش‌آموزان چندین جلسه آموزشی را طی کند. اکثر پلتفرم‌ها به معلمان نیاز دارند که دوربین وب داشته باشند، زیرا جلسات معمولاً از طریق ویدئو کنفرانس برگزار می‌شوند.

 

مطالب مرتبط: 17 شغل برتر تدریس خصوصی آنلاین

راه های دیگر برای کسب درآمد آنلاین نوجوانان

در اینجا برخی از چالش های جانبی آنلاین برای نوجوانان وجود دارد که باید در نظر بگیرند:

 

7. وسایل خود را به صورت آنلاین بفروشید

تبدیل شدن به یک فروشنده آنلاین نیز ممکن است راه خوبی برای کسب درآمد آنلاین شما باشد. افراد بیشتری شروع به خرید آنلاین کرده‌اند، بنابراین نوجوانانی که توانایی ایجاد و بازاریابی یک محصول را دارند، ممکن است کار به عنوان خرده‌فروش یا فروشنده آنلاین را شغلی پرارزش بدانند. راه های مختلفی برای فروش آنلاین چیزهای شما وجود دارد، از بازارهای اختصاصی گرفته تا پلتفرم های رسانه های اجتماعی.

 

برای اینکه یک فروشنده آنلاین باشید، باید محصولی داشته باشید که بتوانید آن شغل های اینترنتی برای نوجوانان را بفروشید و یک کاربر یا عضو ثبت نام شده در یک پلت فرم فروش آنلاین باشید. به عنوان مثال، اگر شما یک بافنده ماهر هستید، ممکن است بتوانید اقلامی را که می بافید در یکی از این سایت ها بفروشید. همچنین می‌توانید اقلامی را که قبلاً مالک آن هستید از طریق بازارهای آنلاین بفروشید. هر پلتفرم معمولاً شرایط خاص خود را  آموزش برنامه نویسی دارد که برای استفاده از سایت آنها باید با آنها موافقت کنید.

 

مطالب مرتبط: 25 راه برای کسب درآمد اضافی از خانه

8. کانال یوتیوب خود را راه اندازی کنید

برای راه‌اندازی یک کانال YouTube، باید در ویرایش ویدیو مهارت داشته باشید شغل های اینترنتی برای نوجوانان و در استفاده از رایانه مهارت داشته باشید. برای داشتن یک کانال یوتیوب موفق، باید متعهد شوید که دائماً محتوای جذاب ایجاد کنید.

 

شما باید جایگاه خود را انتخاب کنید، مانند وبلاگ نویسی عمومی یا موضوع یا سرگرمی تخصصی که به آن علاقه دارید. فیلم و ویرایش ویدیوها، ایجاد عناوین ویدیو، نوشتن توضیحات، اضافه کردن برچسب های YouTube، ایجاد تصاویر کوچک و بهینه سازی ویدیوهای خود برای کسب درآمد برای یادگیری در مورد الگوریتم‌های YouT شغل های اینترنتی برای نوجوانان ube و نحوه موفقیت‌آمیز کردن ویدیوهای خود وقت بگذارید، که می‌تواند از یافتن تجهیزات مناسب تا ایجاد ویدیوهای با کیفیت بالا یا استفاده از روش‌های بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) را شامل شود.

 

مطالب مرتبط: نحوه کسب درآمد از ویدیوهای YouTube (با مزایا و دستورالعمل ها)

 

9. نظرسنجی ها و بررسی های آنلاین را کامل کنید

یکی از ساده‌ترین راه‌های کسب درآمد آنلاین، تکمیل نظرسنجی یا بررسی آنلاین است. توجه به این نکته مهم است که پولی که می توانید از شرکت در نظرسنجی به دست آورید در مقایسه با فرصت های کاری دی شغل های اینترنتی برای نوجوانان گر ناچیز است. درآمد معمولی ساعتی از نظرسنجی ها می تواند از 40 سنت تا 2 دلار متغیر باشد.

 

بررسی‌های آنلاین شامل ارزیابی محتوایی است که قرار است در یک وب‌سایت یا پلتفرم دیگری مانند یک آهنگ، برنامه تجاری یا تلویزیونی منتشر شود. پس از بررسی محتوا، می‌توانید بازخوردی ارائه دهید که به شرکت‌ها، هنرمندان و سایر نهادها کمک می‌کند تا مطالب خود را تنظیم کنند تا توجه بیشتری را به خود جلب کنند.

 

هنگام انجام نظرسنجی، در مورد به اشتراک گذاری بیش از حد اطلاعات حساس مراقب باشید. یک آدرس ایمیل فقط برای سایت های نظرسنجی ایجاد کنید و نرم افزار ضد بدافزار نصب کنید. نوجوانان همیشه باید قبل از ثبت نام در یک پلت فرم نظرسنجی آنلاین، شرایط خدمات (ToS) را مطالعه کنند. تحقیق در مورد نحوه انجام پرداخت نیز مه شغل های اینترنتی برای نوجوانان م است، زیرا برخی از وب سایت ها پرداخت های پولی را ارائه می دهند و برخی دیگر به نظرسنجی های تکمیل شده با کارت های هدیه پاداش می دهند.

 

مطالب مرتبط: 20 شرکتی که برای نظرسنجی آنلاین به شما پول می دهند

 

10. وظایف آنلاین تصادفی

اگر مهارت های سازمانی و مدیریت زمان خوبی دارید، ممکن است بتوانید چندین کار آنلاین برای کسب درآمد اضافی پیدا کنید. از آنجایی که انجام هر کار معمولاً زمان زیادی نمی برد، نوجوانانی که در مدیریت زمان خود مهارت دارند، می توانند چندین کار را از طریق پلتفرم های آنلاین مختلف انجام دهند تا درآمد خود را به حداکثر برسانند.

 

نمونه هایی از این وظایف عبارتند از دریافت پول برای تماشای ویدیوهای آنلاینInternet jobs for teenagers

 ب شغل های اینترنتی برای نوجوانان رای افزایش تعداد بازدید، انجام بازی ها و گزارش هر گونه خطای یافت شده در بازی و تکمیل جستجوهای آنلاین ساده.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

انواع مشاغل برای نوجوانان

خبر خوب؟ مشاغل زیادی وجود دارد کسب درآمد برای نوجوانان  که می توانید برای آنها درخواست دهید. بسته به در دسترس بودن، تجربه و علایق شما، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا نوع مناسب را مطابقت دهیم.

 

مشاغل تعطیلات یا تابستان برای نوجوانان

 

مشاغل تعطیلات یا تابستان برای نوجوانی مناسب است که می خواهد کسب درآمد برای نوجوانان  در مدت زمان کوتاهی تجربه معناداری به دست آورد. اگر در طول سال تحصیلی زمان کافی برای کار ندارید، یک شغل فصلی یا تابستانی ممکن است برای شما مناسب باشد. برخی از نمونه‌ها عبارتند از تبدیل شدن به یک نجات غریق در طول تعطیلات تابستانی - یا معلم خصوصی در تعطیلات زمستانی!

 

نکته حرفه ای: مشاغل تابستانی یک راه عالی برای مشغول نگه داشتن شما در خارج از مدرسه است. به علاوه، آنها به شما بینشی در مورد انواع مختلف صنایعی که  کسب درآمد برای نوجوانان بسیاری از بزرگسالان در آن کار می کنند، می دهند.

 

مشاغل پاره وقت برای نوجوانان

 

مشاغل پاره وقت می تواند راهی عالی برای کسب درآمد اضافی باشد،  کسب درآمد برای نوجوانان حتی زمانی که در مدرسه هستید. اگر هر روز بعد از کلاس‌ها یا آخر هفته‌ها وقت کافی برای کار کردن داشته باشید، از اینکه چقدر پول می‌تواند در طول زمان اضافه شود، شگفت‌زده خواهید شد. یکی از نمونه های کار پاره وقت، کار به عنوان صندوقدار در یک اسموتی فروشی بعد از مدرسه یا آخر هفته است.

 

دوره های کارآموزی برای نوجوانان

 

منظور از کارآموزی، تجربیات آموزشی برای دانشجویان است. کسب درآمد برای نوجوانان  در حالی که برخی از آنها حقوق ندارند، امروزه بسیاری از کارآموزی ها کمک هزینه یا حتی حداقل دستمزد ساعتی را ارائه می دهند.

 

کارآموزی به شما کمک می کند تا تجربیات ارزشمندی کسب کنید. و می تواند به شما کمک کند تا یک کارفرما یا شغل بالقوه برای آینده خود را معرفی کنید. به کارآموز رسانه های اجتماعی برای یک شرکت فناوری فکر کنید - مانند آنهایی که در Greenlight کار می کنند!

 

نحوه درخواست برای مشاغل در نوجوانی

اکنون که می‌دانید به دنبال چه نوع شغلی  آموزش برنامه نویسی پیشرفته هستید  کسب درآمد برای نوجوانان - برای درخواست شغل و کارآموزی به چه چیزی نیاز دارید.

 

رزومه و پوشش نامه

 

رزومه معمولاً یک سند یک صفحه ای است که شامل یک نمای کلی، معمولاً یک لیست گلوله ای، از تمام مهارت ها، دستاوردها، دوره های آموزشی مرتبط و تجربه کاری شما است. کارفرمایان معمولاً از کاندیداها می خواهند که رزومه خود را (گاهی اوقات همراه با نامه پوششی) برای درخواست شغل ارسال کنند. رزومه ها مختصر، ساده و دارای فرمت خاصی هستند.

 

نامه پوششی یک سند یک صفحه ای است که صلاحیت ها و تجربیات شما  کسب درآمد برای نوجوانان را با جزئیات بیشتری توضیح می دهد - تقریباً مانند یک مقاله کوتاه. نامه‌های پوششی به شکل پاراگراف نوشته می‌شوند تا داستانی در مورد اینکه چرا احساس می‌کنید برای این شغل خاص مناسب هستید را منتقل می‌کنند. وقتی نوبت به درخواست های شغلی می رسد، یک نامه و رزومه دست به دست هم می دهند.

 

نکته حرفه ای: هزاران الگوی رزومه و نامه پوششی رایگان به صورت آنلاین وجود دارد. نیازی به ساخت آن از ابتدا نیست.

 

آمادگی مصاحبه

 

در بیشتر مشاغل، قبل از اینکه موقعیتی به شما پیشنهاد شود، باید یک یا چند مصاحبه داشته باشید. این بدان معنی است که شما باید برای سوالات مربوط به مهارت های خود، مانند نقاط قوت و قابلیت های خود آماده شوید. به عنوان مثال، اگر برای یک شغل صندوقدار مصاحبه می کنید،  کسب درآمد برای نوجوانان ممکن است از شما بپرسند که آیا در ریاضیات پایه خوب هستید زیرا پول را مدیریت می کنید.

 

یک حساب بانکی یا برنامه پول برای کمک به مدیریت پول شما

 

هنگامی که شغلی را تضمین کردید، به مکانی برای ذخیره پول خود نیاز خواهید داشت. شما به یک حساب پولی نیاز دارید که بتوانید در آن واریز مستقیم ایجاد کنید.

 

Greenlight تنظیم سپرده مستقیم، اهداف پس انداز و موارد دیگر را برای نوجوانان آسان می کند.

 

نکته حرفه ای: با Greenlight یک کارت نقدی و تجربه درون برنامه ای که فقط برای شما ساخته شده است، دریافت خواهید کرد. سرمایه گذاری، پس انداز و کسب درآمد بیشتر را بیاموزید - همه از برنامه شما.

 

راه های کسب درآمد در نوجوانی

1. در یک فروشگاه مواد غذایی یا سوپر مارکت کار کنید.

فروشگاه های مواد غذایی معمولاً در تمام طول سال صندوقدار و  کسب درآمد برای نوجوانان همکاران فروش استخدام می کنند. از طریق شغلی مانند این، می توانید تجربه ارزشمندی در زمینه خدمات مشتری به دست آورید.

 

2. در یک قهوه فروشی، اسموتی یا آبمیوه فروشی کار کنید.

قهوه‌فروشی‌ها، اسموتی‌ها یا آبمیوه‌فروشی‌ها مرتباً باریستا را برای کمک به تهیه و سرو نوشیدنی استخدام می‌کنند. نکات اغلب یک امتیاز اضافی هستند!

 

دختر نوجوانی که در اسموتی فروشی مشغول به کار است و دو نوشیدنی در اختیار دارد، مستقیماً از طریق حساب پول گرین لایت سپرده دریافت می کند

3. در یک فروشگاه لباس کار کنید.

اگر دوست دارید لباس بخرید، در نظر داشته باشید که یکی از همکاران فروش در یک فروشگاه لباس باشید. معمولاً کارمندان تخفیف های ویژه ای را به عنوان امتیاز دریافت می کنند. به تمام پولی که می توانید پس انداز کنید فکر کنید - کمد لباس و قلک مجازی شما خوشحال خواهند شد!

 

4. فروش لباس یا فروش مجدد اقلام با برنامه های رایگان.

فروش لوازم الکترونیکی قدیمی یا اقلام ناخواسته می‌تواند به شما کمک کند تا چند دلار اضافی داشته باشید. برنامه های رایگان زیادی وجود دارد که می توانید موارد خود را به صورت رایگان لیست کنید. با گزینه های حمل و نقل موجود، شما حتی مجبور نیستید خانه خود را ترک کنید. فقط مطمئن شوید که قبل از شروع با یکی از والدین بررسی کنید.

 

اتاق تمیز، کیف پول شاد. چا-چینگ!

 

5. نظرسنجی را به صورت آنلاین با افراد معتاد نظرسنجی انجام دهید.

یک کار از راه دور می خواهید که بتوانید از راحتی در خانه خود انجام دهید؟ نظرسنجی ها یک راه عالی برای کار از هر کجا هستند. Survey Junkie تنها یکی از سایت‌هایی است که می‌توانید شروع به کار کنید. با این حال، به جای دریافت پول نقد، مهم است که توجه داشته باشید که بسیاری از سایت‌های نظرسنجی با کارت‌های هدیه به شما پرداخت می‌کنند یا به شما اجازه می‌دهند قبل از تبدیل آن‌ها به نوعی پرداخت، امتیاز کسب کنید.

 

6. به عنوان کیسه گلف کار کنید.

اگر ورزشکار هستید، کار کردن به Earn money for teenagers  عنوان کادوی گلف به شما این امکان را می‌دهد که در فضای سبز باقی بمانید و در عین حال مقداری سبز از خودتان درست کنید. بهترین های هر دو دنیا

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

زبان های برنامه نویسی بازی برای توسعه بازی ما توسط خواننده پشتیبانی می شود بازی برنامه نویسی کودکان . خریدهایی که از طریق پیوندهای موجود در سایت ما انجام می شود ممکن است برای ما پورسانت دریافت کند. بیشتر بدانید.

 

این یک واقعیت است که گاهی از طراحان بازی خواسته می شود تا کمی برنامه نویسی بازی های ویدیویی انجام دهند.

 

این به این بستگی دارد که طراحان بازی های سطح پایه اغلب  بازی برنامه نویسی کودکان موقعیت های خود را در تیم ها تغییر می دهند و ماهیت تیم های طراحی بسیار روان است.

 

برای طراحان غیرعادی نیست که وارد بازی شوند و بخشی بازی برنامه نویسی کودکان  از یک بازی را کدنویسی کنند و برنامه نویسان بازی را آزاد کنند تا روی چیزی پیچیده تر کار کنند. همانطور که برای برنامه نویسان بازی غیرعادی نیست که در طول فرآیند طراحی با آنها مشورت شود.

 

گفته می شود، شروع با زبان های برنامه نویسی بازی می تواند کمی  بازی برنامه نویسی کودکان دلهره آور باشد. به همین دلیل است که ما با فهرست 10 برتر خود در زیر، فرآیند انتخاب زبانی را که برای ساخت بازی های ویدیویی باید بیاموزیم آسان تر می کنیم.

 

اما ابتدا، اجازه دهید کمی در مورد زبان های توسعه بازی صحبت کنیم و  آموزشگاه آنلاین بین برخی از رایج ترین اصطلاحات تمایز قائل شویم.

 

برنامه نویسی بازی چیست؟

برنامه نویسی بازی های ویدیویی توسعه نرم افزاری است  بازی برنامه نویسی کودکان که تبدیل به یک بازی ویدیویی می شود. این به معنای استفاده از زبان های کدنویسی برای نوشتن هر خط کد است که در نهایت محیط، کاراکترها و اقداماتی را که کاربر در قسمت جلویی مشاهده می کند ایجاد می کند.

 

من دوست دارم به برنامه نویسی بازی به عنوان استخوان های بازی فکر کنم. بازی برنامه نویسی کودکان  این ساختاری است که تمام قطعات دیگر اضافه می شوند - اما بهترین زبان برنامه نویسی برای بازی ها چیست؟ و آیا برنامه نویسی و کدنویسی یکی هستند؟ در زیر عمیقاً به این سؤالات می پردازیم.

برنامه نویسی بازی های ویدیویی

 

آیا برنامه نویسی و کدنویسی یکسان هستند؟

نه کاملا.

 

اگرچه بسیار شبیه است، اما برنامه نویسی بازی زبان نوشتاری بازی برنامه نویسی کودکان  است که یک برنامه ماشینی آن را ترجمه می کند.

 

برنامه نویسی به ساختن سیستمی اشاره دارد که دستورات نوشته شده را اجرا می کند.

 

کد به برنامه می گوید که چه کاری انجام دهد و برنامه آن را انجام می دهد.

 

به خاطر داشته باشید که این روزها کدنویسی و برنامه نویسی گاهی اوقات به جای هم استفاده می شوند.

 

در ادامه بیشتر به برنامه نویسی و کدنویسی خواهیم پرداخت. در حال حاضر، بیایید به این سوال رایج پاسخ دهیم، بهترین زبان برنامه نویسی برای بازی ها چیست؟

 

برترین زبان های برنامه نویسی بازی

بهترین زبان های برنامه نویسی برای مبتدیان و فراتر از آن عبارتند از:

 

C++

جاوا

HTML5

CSS3

جاوا اسکریپت

SQL

برنامه نویسی بازی، رگ حیاتی و چارچوبی برای همه بازی هایی است که من و شما بازی می کنیم. همه کارهای احمقانه ای که می توانید در بازی های Grand Theft Auto انجام دهید؟ همه برنامه ریزی شده

 

گزینه های کالج برنامه نویسی بازی

 

زبان های برنامه نویسی برای بازی ها

انواع مختلفی از زبان های برنامه نویسی وجود دارد (اگرچه فقط تعداد کمی از آنها اغلب استفاده می شود). چگونه یک طراح-بیا-توسعه دهنده بازی جدید می داند که از کجا شروع کند؟

 

دو نوع اصلی از برنامه نویسی وجود دارد که باید روی آن تمرکز کنید، چیزی به نام برنامه نویسی "سیستم" و برنامه نویسی "وب".

 

هر دو مهم هستند، اگرچه کاری که در نهایت انجام می دهید بیشتر به تمرکز استودیو و عناوین در حال توسعه آنها بستگی دارد.

 

برنامه نویسی سیستم ها

برنامه نویسی سیستمی به معنای برنامه نویسی برای یک برنامه مستقل است، مانند یک بازی ویدیویی که روی دستگاه شما اجرا می شود.

 

دو زبان برنامه نویسی رایج برای یادگیری C++ و Java هستند، بازی برنامه نویسی کودکان  اگرچه زبان های دیگر محبوب هستند (مانند C# برای Unity).

 

نوع دیگری از برنامه نویسی که ممکن است شنیده شود، برنامه نویسی است، اما اساساً به نوعی برنامه نویسی سیستمی مربوط می شود.

 

برنامه نویسی وب

برنامه نویسی وب برای ساخت بازی

برنامه نویسی وب برای برنامه هایی استفاده می شود که از طریق یک مرورگر بر روی یک رابط وب اجرا می شوند.

 

زبان های توسعه وب چندان یکی نیستند، بلکه به صورت هماهنگ برای ایجاد تجربه ای که بازیکنان انتظار دارند کار می کنند (اگرچه برخی از برنامه نویسان فقط در یکی از این موارد تخصص خواهند داشت).

 

اکنون زبان های وب عبارتند از:

 

HTML5

CSS3

جاوا اسکریپت

SQL

همراه با مواردی مانند سیستم های مدیریت محتوا (که از حوصله این مقاله خارج است).

 

زبان های برنامه نویسی برای توسعه بازی

در اینجا لیست کوتاهی از بهترین زبان های برنامه نویسی برای بازی ها آمده است:

 

جاوا اسکریپت

C++

جاوا

HTML5

CSS3

SQL

اگر استودیویی که می‌خواهید در آن کار کنید تمرکز روی بازی‌های وب دارد، ارزش آن را دارد که برخی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی برای بازی‌ها را بررسی کنید، اما احتمالاً نیازی به دانش بسیار عمیق از آنها ندارید.

 

بیایید به بهترین زبان ها برای توسعه بازی در زیر شیرجه بزنیم.

 

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت، یکی از اولین زبان های توسعه وب، برای ایجاد عناصر وب تعاملی که کاربران را درگیر می کند استفاده می شود. جاوا اسکریپت برای ایجاد اتفاقات در صفحه استفاده می شود، مانند حرکت دادن چیزها در صفحه. از جمله جاوا اسکریپت برای تولید کادر جستجو در آمازون و به روز رسانی فید توییتر شما استفاده می شود.

 

طراحان مبتدی باید جاوا اسکریپت را در فهرست زبان های برنامه نویسی Children's programming game  بازی خود قرار دهند. جاوا اسکریپت معمولاً برای ساخت بازی برای مرورگرها و پلتفرم های تلفن همراه مانند iOS و Android استفاده می شود و جاوا اسکریپت دارای مجموعه بزرگی از ابزارها و چارچوب ها مانند WebGL و چارچوب بازی HTML5 Phaser است.

 

 

 

 

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

استفاده از Scratch در کلاس درس

 

 

آیا با شروع آموزش کدنویسی با Scratch در کلاس درس،  آموزش اسکرچ به کودکان به دنبال حمایتی هستید؟ به خواندن این وبلاگ مفید ادامه دهید تا منابع خارق العاده معلم ساخته و درس های کدنویسی Scratch را بیابید که برای از بین بردن استرس ناشی از آموزش جنبه علوم کامپیوتر برنامه درسی محاسبات در مدرسه ابتدایی طراحی شده اند.

 

محاسبه CTA

 

اگر تا به حال از ایده آموزش کدنویسی به کودکان غرق شده اید آموزش اسکرچ به کودکان ، پس تنها نیستید. مانند بسیاری از موضوعاتی که در چند سال گذشته به شدت توسعه یافته اند، درس های محاسبات یا همان طور که زمانی ICT شناخته می شد، مطمئناً پیشرفت هایی داشته است.

 

به همین دلیل است که در Twinkl ما یک تیم محاسباتی اختصاصی  آموزش اسکرچ به کودکان داریم که مشتاق هستند به همه کسانی که این موضوع را آموزش می دهند کمک کنند تا در درس های خود اطمینان داشته باشند. هدف ما این است که کودکان بیشتری را تشویق کنیم تا در مهارت‌هایی مانند پردازش کلمه، برنامه‌نویسی، واقعیت افزوده و خیلی چیزهای دیگر از طریق محتوای تحقیق‌شده و به‌روز، حتی افراد غیرمتخصص نیز با استفاده از آن احساس اعتماد به نفس کنند.

 

کد نویسی چیست؟

کدنویسی یک فرآیند خلاقانه است که از زبان های برنامه نویسی آموزش اسکرچ به کودکان  مختلف برای صحبت با کامپیوتر استفاده می کند و به آن دستور می دهد تا کارهای خاصی را با استفاده از یک الگوریتم انجام دهد.

 

Psst… یک الگوریتم مجموعه ای از دستورالعمل ها است که کامپیوتر باید دنبال کند!

اسکرچ چیست؟

Scratch یک ابزار برنامه نویسی آنلاین رایگان برای کودکان آموزش اسکرچ به کودکان  است که به آنها کمک می کند تا کدنویسی مبتنی بر بلوک را یاد بگیرند. زبان برنامه نویسی استفاده شده ساده است و رابط کاربری آسانی دارد، بنابراین کودکان می توانند بازی ها، انیمیشن ها و داستان های بصری خود را بسازند. کاربران می توانند در وب سایت Scratch ثبت نام کنند که به آنها امکان می دهد فایل های خود را به صورت آنلاین ذخیره کنن

 

دارایی وبلاگ محاسباتی (4)

 

مزایای استفاده از کد نویسی Scratch در کلاس درس چیست؟

آموزش کدنویسی با Scratch در کلاس درس بسیار مفید است، زیرا به کودکان کمک می کند تا موارد زیر را توسعه دهند:

 

تفکر محاسباتی؛

مهارت حل مسئله؛

خلاقیت؛

ابراز وجود؛ و

برابری را در محاسبات ترویج می کند.

تفاوت بین Scratch و ScratchJr چیست؟

 

Scratch برای کودکان بین 8 تا 16 سال طراحی شده است و ScratchJr به کودکان 5 تا 7 ساله اجازه می دهد تا از یک نسخه ساده شده استفاده کنند.

 

 

دارایی وبلاگ محاسباتی (4)

 

6 کد نویسی برتر با منابع Scratch

یکی از مزایای اصلی آموزش کدنویسی با Scratch این است که می توانید از آن در سراسر برنامه درسی استفاده کنید. کودکان می توانند از آن برای ساختن یک ارائه برای نشان دادن یادگیری خود در تاریخ، علم و موارد دیگر استفاده کنند!

 

کاربرگ های گام به گام موجود  آموزش برنامه نویسی پیشرفته از Twinkl می توانند برای پشتیبانی از کدنویسی استفاده شوند، در حالی که دانش آموزان شما از Scratch آنلاین استفاده می کنند. این کاربرگ ها مضامین زیادی دارند و به کودکان اجازه می دهند تا تمرین کنند و مهارت های کدنویسی خود را تثبیت کنند.

 

فعالیت‌های Scratch ما برای KS2 همچنین به کودکان شما کمک می‌کند مهارت‌های کلیدی مانند خواندن، درک مطلب و نوشتن را تمرین کنند و توسعه دهند. بنابراین در کنار عنصر عملی یادگیری کد نویسی و برنامه نویسی، فرزندان شما می توانند مهارت های تحصیلی خود را به شکلی لذت بخش و به یاد ماندنی کار کنند.

 

 

 

1. کاربرگ ناپدید شدن اژدهای خراش

در این فعالیت کدگذاری خلاقانه، دانش آموزان یاد  Teaching scratch to children می گیرند که جن ها را به صحبت وادار کنند، ظاهر خود را تغییر دهند و ناپدید شوند. این منبع شامل دستورالعمل های گام به گام ساده، همراه با تصاویر بلوک، برای کودکان می باشد. این یک منبع عالی برای استفاده برای محاسبات مستقل و یا برای پشتیبانی از کدگذاران با اعتماد به نفس کمتر است.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

 

 

 

 

نمونه از هوش مصنوعی در آموزش

آینده هوش مصنوعی در آموزش

پتانسیل استفاده از هوش مصنوعی در آموزش  هوش مصنوعی در آموزش مدرسه برای تقویت یادگیری، کمک به معلمان و تقویت یادگیری فردی مؤثرتر هیجان انگیز است، اما کمی هم دلهره آور است. حتی برای داشتن یک مکالمه هوشمندانه در مورد هوش مصنوعی در آموزش، ابتدا باید سناریوهای علمی-تخیلی خیالی رایانه ها و ربات ها را به فرزندانمان آموزش دهند، جایگزین معلمان شوند و عنصر انسانی را از آنچه اساساً یک فعالیت انسانی است کاهش دهیم.

 

یکی از نویسندگان برجسته در مورد مزایای هوش مصنوعی در آموزش، متیو لینچ ("چشم انداز من برای آینده هوش مصنوعی در آموزش")، مراقب است تا مشکلات احتمالی را در کنار مزایای آن بررسی کند و نوشته است که "استفاده از هوش مصنوعی در آموزش و پرورش  هوش مصنوعی در آموزش مدرسه از برخی جهات ارزشمند است، اما ما باید در نظارت بر توسعه آن و نقش کلی آن در دنیای ما بسیار هوشیار باشیم.

 

ملاحظات اخلاقی عمیق است، همانطور که در مورد استفاده  هوش مصنوعی در آموزش مدرسه از هوش مصنوعی در هر نوع محیطی وجود دارد. هوش مصنوعی فاقد یک به اصطلاح "قطب نمای اخلاقی" است. بنابراین، با نگاهی به آن، برنامه‌نویسی هوش مصنوعی «به اندازه توسعه‌دهنده‌اش اخلاقی است»، طبق مقاله TowardsDataScience، در مقاله‌ای درباره اخلاق هوش مصنوعی که دو توصیه مهم را برای حرکت رو به جلو تجویز می‌کند:

 

ما باید اخلاقیات را در این ایده داشته باشیم که هوش مصنوعی در آموزش مدرسه  چرا یک تکه فناوری خاص مجهز به هوش مصنوعی در حال توسعه است.

برای درک کامل رفتار آن و اطمینان از اینکه آن قطب‌نمای اخلاقی (انسانی) ما را نقض نمی‌کند، باید نتایج آن تکه فناوری خاص را نظارت/بررسی/پلیس کنیم.

بحث های قوی در سراسر جامعه فناوری و فراتر از آن در هوش مصنوعی در آموزش مدرسه  مورد اخلاق در هوش مصنوعی وجود دارد و اکثر برنامه های تحصیلی دانشگاهی در حال ادغام دوره های مربوط به اخلاق هوش مصنوعی در برنامه درسی خود هستند. در آنجا، اکنون که فیل اخلاقی را در اتاق شناسایی کردیم، بیایید در مورد امکانات هیجان انگیز هوش مصنوعی در آموزش صحبت کنیم.

 

مزایای بالقوه هوش مصنوعی در آموزش

لینچ در EdAdvocate می نویسد، در حالت ایده آل، «هوش مصنوعی از آموزش کلاس درس کم نمی کند، بلکه آن را از بسیاری جهات تقویت می کند». او پنج مزیت بالقوه جذاب ادغام هوش مصنوعی در آموزش را خلاصه می کند:

 

شخصی‌سازی: «برای یک معلم می‌تواند بسیار دشوار باشد که چگونه نیازهای هر دانش‌آموز را در کلاس درس خود برآورده کند. سیستم‌های هوش مصنوعی به راحتی با نیازهای یادگیری هر دانش‌آموز سازگار می‌شوند و می‌توانند آموزش را بر اساس نقاط قوت و ضعف آن‌ها هدف قرار دهند

 

تدریس خصوصی: سیستم‌های هوش مصنوعی می‌توانند «سبک یادگیری دانش‌آموز و دانش از قبل موجود را برای ارائه هوش مصنوعی در آموزش مدرسه  پشتیبانی و آموزش سفارشی اندازه‌گیری کنند».

 

درجه بندی: مطمئناً، هوش مصنوعی می تواند به امتحانات با استفاده از کلید پاسخ کمک کند. اما همچنین می‌تواند «داده‌هایی را درباره نحوه عملکرد دانش‌آموزان جمع‌آوری کند و حتی به ارزیابی‌های انتزاعی‌تر مانند مقاله‌ها نمره دهد».

 

بازخورد در مورد کیفیت دوره: به عنوان مثال، اگر بسیاری از دانش‌آموزان به سؤالی نادرست پاسخ می‌دهند، «هوش مصنوعی می‌تواند اطلاعات یا مفاهیم خاصی را که دانش‌آموزان از دست داده‌اند به صفر برساند، بنابراین مربیان می‌توانند پیشرفت‌های هدفمندی را در مواد و روش‌ها ارائه دهند

 

بازخورد معنی دار و فوری به دانش آموزان: برخی از دانش آموزان ممکن  ایرانیان سایبر است از ریسک کردن یا دریافت بازخورد انتقادی در کلاس خجالتی باشند، اما "با هوش مصنوعی، دانش آموزان می توانند احساس راحتی کنند که اشتباهات لازم برای یادگیری را هوش مصنوعی در آموزش مدرسه  مرتکب شوند و بازخورد مورد نیاز خود را برای بهبود دریافت کنند."

 

بسیاری از پتانسیل های پیش بینی شده برای هوش مصنوعی در مراکز آموزشی در کاهش زمان صرف شده توسط معلمان برای کارهای خسته کننده برای آزاد کردن زمان برای کارهای معنی دار تر است.

 

خودکارسازی وظایف اداری همچنین یکی از پنج مزیت بالقوه ای است که توسط برنارد مار، نویسنده، آینده پژوه و مشاور فناوری که به ارقام پیش بینی رشد 47.5 درصدی استفاده از هوش مصنوعی در آموزش در ایالات متحده از سال 2017 تا 2021 اشاره کرده است.

 

در ویدئویی در مورد پتانسیل هوش مصنوعی در آموزش، مار توضیح می‌دهد که چرا هوش مصنوعی را «تاثیر عظیم» در آموزش می‌داند – با تأکید بر این که «هوش مصنوعی تهدیدی برای معلمان نیست. این برای جایگزینی معلمان نیست، بلکه برای ارائه آموزش بهتر به فرزندانمان است. او یک مدل ترکیبی آینده را پیش بینی می کند که برای «بهترین بهره را از سیستم های مجهز به هوش مصنوعی و معلمان ما» طراحی کرده است. مار پتانسیل هوش مصنوعی را برای کمک به آموزش ما در ارائه ارتقاء شرح می دهد:

 

یادگیری متمایز و فردی

اتوماسیون وظایف اداری

تدریس خصوصی و پشتیبانی خارج از کلاس

دسترسی همگانی برای همه دانش آموزان

43 نمونه از هوش مصنوعی در آموزش

متیو لینچ با الهام از چالش «یک معلم مدرسه قدیمی که فکر می‌کند هوش مصنوعی آموزش را خراب می‌کند»، طیف گسترده‌ای از موضوعات را در مقاله‌ای با عنوان «26 روشی که هوش مصنوعی آموزش را برای بهتر شدن تغییر می‌دهد» مرور می‌کند. مثلا:

 

یادگیری تطبیقی: "برای آموزش مهارت های پایه و پیشرفته Artificial intelligence in school education  به دانش آموزان با ارزیابی سطح مهارت فعلی آنها و ایجاد یک آموزش هدایت شده استفاده می شود.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

گنجاندن هوش مصنوعی در کلاس درس: بررسی مزایا، چالش ها و بهترین شیوه ها

خلاصه: مزایا، چالش‌ها  هوش مصنوعی برای دانش آموزان و بهترین شیوه‌های ادغام هوش مصنوعی  در کلاس درس را در نظر بگیرید تا از قدرت این فناوری استفاده کنید و آموزش را تقویت کنید.

گنجاندن هوش مصنوعی در برنامه درسی

ادغام هوش مصنوعی (AI) در کلاس پتانسیل ایجاد انقلابی در نحوه یادگیری دانش آموزان و تدریس معلمان دارد. الگوریتم‌های هوش مصنوعی می‌توانند بازخوردها و توصیه‌های شخصی‌شده‌ای را در اختیار دانش‌آموزان قرار دهند و تجربه یادگیری جذاب‌تر و مؤثرتری را برای دانش‌آموزان فراهم کنند. با وجود این مزایای بالقوه، چالش‌های متعددی نیز در ارتباط با ترکیب هوش مصنوعی در کلاس وجود دارد. این مقاله به بررسی مزا هوش مصنوعی برای دانش آموزان یای ترکیب هوش مصنوعی در کلاس درس، چالش‌هایی که معلمان هنگام انجام این کار با آن‌ها روبه‌رو هستند و بهترین شیوه‌ها برای ادغام مؤثر هوش مصنوعی در برنامه درسی می‌پردازد. این مقاله همچنین بر نیاز به تحقیق و توسعه مداوم در این زمینه، به منظور تحقق کامل پتانسیل هوش مصنوعی در آموزش تاکید می کند.

 

هوش مصنوعی در حال تبدیل شدن به بخش  هوش مصنوعی برای دانش آموزان مهمی از زندگی روزمره ما است و این پتانسیل را دارد که روش کار، برقراری ارتباط و یادگیری ما را متحول کند. در آموزش، هوش مصنوعی این پتانسیل را دارد که تجربه یادگیری شخصی‌تر و جذاب‌تری را برای دانش‌آموزان فراهم کند و به معلمان کمک کند تا نیازهای هر دانش‌آموز را به طور مؤثرتری برآورده کنند. علیرغم این مزایای بالقوه، چالش‌های متعددی نیز در ارتباط با ترکیب هوش مصنوعی در کلاس وجود دارد، از جمله نیاز به تخصص فنی، منابع محدود و نگرانی‌های اخلاقی.

 

مزایای استفاده از هوش مصنوعی در کلاس درس

یکی از مزایای کلیدی گنجاندن هوش مصنوعی در کلاس، توانایی هوش مصنوعی برای دانش آموزان  ارائه یک تجربه یادگیری شخصی تر به دانش آموزان است. الگوریتم‌های هوش مصنوعی می‌توانند داده‌های دانش‌آموز را تجزیه و تحلیل کنند و با سبک‌های یادگیری آن‌ها سازگار شوند و بازخورد و توصیه‌هایی را ارائه کنند که متناسب با نیازها و توانایی‌های فردی آنها باشد. این می تواند به درگیر نگه داشتن دانش آموزان و ایجاد انگیزه کمک کند و منجر به بهبود عملکرد تحصیلی شود. یکی دیگر از مزایای استفاده از هوش مصنوعی در کلاس درس، فرصتی برای تعمیق درک دانش آموزان از این فناوری به سرعت در حال تکامل است. با گنجاندن هوش مصنوعی در برنامه درسی، معلمان می توانند به دانش آموزان آموزش برنامه نویسی کودکان  کمک کنند تا دیدگاهی انتقادی در مورد این فناوری ایجاد کنند و آنها را برای چالش ها و فرصت های عصر دیجیتال آماده کنند. در نهایت، گنجاندن هوش مصنوعی در کلاس می‌تواند به دانش‌آموزان کمک کند تا مهارت‌های مهم قرن بیست و یکم مانند حل مسئله، تفکر انتقادی و همکاری را توسعه دهند. این مهارت ها برای موفقیت در عصر دیجیتال ضروری هستند و می توان آنها را از طریق تجربه عملی با ابزارها و برنامه های هوش مصنوعی توسعه داد.

 

چالش های ترکیب هوش مصنوعی در کلاس درس

در حالی که استفاده از هوش مصنوعی در کلاس مزایای بسیاری دارد، هوش مصنوعی برای دانش آموزان  چالش‌های متعددی نیز وجود دارد که معلمان باید بر آنها غلبه کنند. یکی از بزرگترین چالش ها نیاز به تخصص فنی است. معلمانی که با هوش مصنوعی آشنایی ندارند ممکن است برای ادغام این فناوری در شیوه های آموزشی خود مشکل داشته باشند و ممکن است برای شروع به پشتیبانی و آموزش نیاز داشته باشند. چالش دیگر هزینه ابزارها و برنامه های هوش مصنوعی است. بسیاری از مدارس و دانشگاه ها منابع لازم برای خرید و حفظ فناوری مورد نیاز برای گنجاندن هوش مصنوعی در کلاس را ندارند و ممکن است برای حمایت از تلاش های خود به دنبال کمک مالی خارجی یا مشارکت باشند. در نهایت، نگرانی های اخلاقی مرتبط با گنجاندن هوش مصنوعی در کلاس درس نیز وجود دارد. با پیچیده‌تر شدن هوش مصنوعی، نگرانی‌هایی در مورد تأثیر آن بر حریم خصوصی، امنیت و بازار کار وجود دارد. معلمان باید از این نگرانی‌ها آگاه باشند و برای اطمینان از اینکه دانش‌آموزانشان در حین کشف این فناوری هیجان‌انگیز و به سرعت در حال تکامل محافظت می‌شوند، تلاش کنند.

 

بهترین روش ها برای ترکیب هوش مصنوعی در کلاس درس

بهترین روش‌ها برای ترکیب هوش مصنوعی در کلاس درس هوش مصنوعی برای دانش آموزان  می‌تواند به معلمان کمک کند تا این فناوری را به طور مؤثر در شیوه‌های آموزشی خود ادغام کنند و تجربه یادگیری شخصی‌تر و جذاب‌تری را برای دانش‌آموزان فراهم کنند. در زیر برخی از بهترین شیوه‌های کلیدی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند:

 

1. با یک ارائه دهنده هوش مصنوعی قابل اعتماد شریک شوید

یافتن یک شریک هوش مصنوعی قابل اعتماد و قابل اعتماد برای ادغام موفقیت آمیز  هوش مصنوعی برای دانش آموزانهوش مصنوعی در کلاس بسیار مهم است. این می تواند یک شرکت فناوری، یک دانشگاه محلی یا یک سازمان غیرانتفاعی باشد که در آموزش هوش مصنوعی تخصص دارد. شریک مناسب می تواند پشتیبانی، آموزش و راهنمایی ارائه دهد تا به معلمان کمک کند تا به طور موثر هوش مصنوعی را  Artificial intelligence for students در شیوه های آموزشی خود بگنجانند.

 

2. از کوچک شروع کنید

به جای تلاش برای پیاده سازی هوش مصنوعی در کل برنامه درسی، توصیه می شود که معلمان از کوچک شروع کنند و راه خود را ادامه دهند. این به معلمان اجازه می دهد

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

 

یادگیری کدنویسی از ابتدا چقدر طول می کشد؟

 

با ارسال این فرم، شما سیاست حفظ حریم خصوصی و رضایت خود مدت زمان یادگیری برنامه نویسی اسکرچ  را برای دریافت ایمیل های بازاریابی از TripleTen می پذیرید.

مطمئناً کنجکاو هستید که فوراً آن پاسخ را بدانید. به طور خلاصه، این صرفا به زبان برنامه نویسی انتخابی و فرمت مطالعات شما بستگی دارد. این مقاله را بخوانید تا در مورد زبان های برنامه نویسی و راه های مطالعه آنها بیشتر بدانید.

 

در زیر همچنین پاسخ برخی از پرطرفدارترین سوالات مدت زمان یادگیری برنامه نویسی اسکرچ  در مورد دوره های برنامه نویسی را خواهید یافت، مانند: "چرا برخی از دوره ها کوتاهتر از سایرین هستند؟"، "آیا یک دوره طولانی تر مزیت رقابتی بهتری به من می دهد؟" و موارد دیگر.

 

چه عواملی پیچیدگی یک زبان برنامه نویسی را تعیین می کند؟

عامل اصلی که پیچیدگی زبان انسانی را تعیین می کند، نحو است. ممکن است مدت زمان یادگیری برنامه نویسی اسکرچ  برخی بگویند که انگلیسی راحت‌تر از مجارستانی است، زیرا اولی پسوندهای بزرگی ندارد. در مورد زبان های برنامه نویسی نیز وضعیت به همین منوال است. در زبان C که یک زبان برنامه نویسی ساده است، از نقطه ویرگول برای جداسازی عبارات استفاده می شود. در Prolog که یک زبان برنامه نویسی دشوار است، عبارات را می توان با کاما، نقطه ویرگول یا نقطه، بسته به نوع آنها از هم جدا کرد.

 

 

عامل دوم عملکرد داخلی است. دوباره، بیایید از زبان انسانی  مدت زمان یادگیری برنامه نویسی اسکرچ به عنوان مثال استفاده کنیم. Kuuk Thaayorre، زبان بومیان کیپ یورک استرالیا، فاقد کلمات "چپ" و "راست" است. اگر کسی بخواهد به چپ بپیچد، به جای آن می گوید شمال، جنوب، شرق یا غرب. به همین ترتیب، برخی از برنامه نویسی ها زبان‌ها ساده‌تر هستند و دیگران از شما می‌خواهند یک مسیر دوربرگردان را انتخاب کنید. برای مثال، برای اجرای برنامه ساده "Hello, World!" تنها به یک دستور نیاز دارید. در پایتون. این را نمی توان برای زبان های دیگر گفت.

 

 

ساده ترین زبان برنامه نویسی چیست؟

اگر هدف شما این است که هر چه زودتر برنامه نویسی را شروع کنید، ا مدت زمان یادگیری برنامه نویسی اسکرچ ین زبان های ساده و محبوب را در نظر بگیرید! هنگام مقایسه محبوبیت آنها، به رتبه بندی TIOBE تکیه می کنیم. این سازمان از سال 2000 به تجزیه و تحلیل کد پرداخته است.

 

 

بعد از اینکه اولین زبان برنامه نویسی خود را یاد گرفتید، تسلط  مدت زمان یادگیری برنامه نویسی اسکرچ بر زبان های بعدی برای شما بسیار آسان تر خواهد بود. هرچه زبان‌های بیشتری بلد باشید، فرصت‌های شغلی شما گسترده‌تر می‌شود و راحت‌تر با تغییرات سریع نیازهای فناوری سازگار می‌شوید. با این حال، برای شروع یک حرفه IT، یادگیری فقط یک زبان برنامه نویسی کافی است.

 

آیا یادگیری یک زبان برنامه نویسی دشوار آینده شغلی بهتری برای من ایجاد می کند؟

اگر تلاش زیادی برای یادگیری یک زبان برنامه نویسی دشوار انجام دهید، مدت زمان یادگیری برنامه نویسی اسکرچ  لزوماً بازگشت سرمایه بهتری را برای شما تضمین نمی کند. به عنوان مثال، Prolog، که در سال 1972 اختراع شد، دارای پشتوانه رسمی و نظری قوی است، اما استقبال کمی از صنعت به دست آورده است. در همین حال، LISP در سال 1958 ایجاد شد، زمانی که فناوری اطلاعات بسیار متفاوت از فناوری های مدرن بود. یادگیری هر دو سخت است. اگر شروع به جستجوی جای خالی برای برنامه نویسانی کنید که در این زبان ها تخصص دارند، احتمالاً ده ها فرصت در ایالات متحده برای Prolog و کمتر از 100 جای خالی برای LISP پیدا خواهید کرد.

 

مثال دیگر Haskell است. آخرین نسخه این زبان در سال 2010 دیده شد. این زبان فاقد نحوی است که شبیه زبان انسانی باشد. شما نمی توانید از آن بخواهید که "افزودن"، "محاسبه" یا "پاک کردن" را با افعال امری انجام دهد. در عوض، Haskell بر سلسله مراتب پیچیده ای از الگوها تکیه می کند که برای مبتدیان بسیار چالش برانگیز است. در ایالات متحده، تنها حدود 560 پیشنهاد شغلی برای توسعه دهندگانی که این زبان را می دانند وجود دارد.

 

این نوع زبان‌ها هنوز اهمیت دارند، زیرا مرزهای زبان برنامه‌نویسی  آموزش برنامه نویسی کودکان را تحت تأثیر قرار می‌دهند و زبان‌های دیگر را تحت تأثیر قرار می‌دهند. سایه‌هایی از LISP در Ruby وجود دارد و بخش‌هایی از Haskell بر جاوا تأثیر می‌گذارد – اما به عنوان یک یادگیرنده برای اولین‌بار، احتمالاً بهتر است چیزی دقیق‌تر را انتخاب کنید.

 

یک زبان برنامه نویسی ایده آل برای یادگیری آسان است، به شما امکان می دهد انواع مختلفی از محصولات دیجیتال بسازید و در بین کارفرمایان محبوب است.

 

چه عواملی مدت زمان تحصیل را تعیین می کند؟

مدت زمان تحصیل بستگی به موارد زیر دارد:

 

پیچیدگی زبان انتخاب شده

نوع دوره و میزان دانش

در مورد میزان دانش، هر دوره دارای هدف و شرحی است که این  مدت زمان یادگیری برنامه نویسی اسکرچ هدف را توضیح می دهد. به عنوان مثال، یک دوره آموزشی رایگان YouTube در مورد اصول جاوا فقط می تواند اطلاعاتی در مورد این زبان در اختیار شما قرار دهد. در یک بوت کمپ جاوا، می توانید از توسعه دهندگان با تجربه راهنمایی های عملی دریافت کنید. به علاوه، از ساختار و مسئولیت پذیری در یادگیری خود بهره مند خواهید شد.

 

از کجا باید زبان برنامه نویسی یاد بگیرم؟

چندین گزینه در دسترس است. محبوب ترین آنها ثبت نام در دانشگاه، یادگیری به تنهایی  

How long does it take to learn Scratch programming? بدون هزینه یا شرکت در یک بوت کمپ است. در زیر، مزایا و معایب هر مسیر را فهرست می‌کنیم و انتظار دارید چقدر زمان برای مطالعه صرف کنید.

 

 • javad salehi