یادگیری برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

مطالبی که قرار می دهیم مربوط به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان می باشد.

یادگیری برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

مطالبی که قرار می دهیم مربوط به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان می باشد.

برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان مزایای فراوانی به همراه دارد. بنده یک برنامه نویس هستم. ای کاش در زمان نوجوانی کسی بود و دستم را می گرفت و به سمت برنامه نویسی می آورد. کودکان و نوجوانان به آموزش برنامه نویسی بپردازند

۱۰ مطلب در ارديبهشت ۱۴۰۲ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

ماینکرافت ترسناک

همه بازیکنان Minecraft اینجا بوده اند: آنها در حال  ماینکرافت ترسناک ساختن یک خانه هستند. آرام است. هر بلوک را یکی یکی پایین بیاورید... همه چیز خوب است. سپس صدای خش خش وحشتناک را از پشت می شنوند که کریپر منفجر می شود و شخصیت آنها را به پرواز در می آورد و بازیکن از صندلی خود خارج می شود. این سرگرم کننده نیست. اما صادقانه بگویم، Minecraft توانایی عجیب و غریبی دارد که بازیکنان را به سمت احساس امنیت کاذب سوق می دهد.

درست زمانی که بازیکنان فکر می‌کنند امن هستند و حواسشان پرت شده است، یک اوباش ظاهر می‌شود که ساختار بازیکن را خراب می‌کند. و از آنجایی که گیمرها از ترس خود آرام می شوند، همیشه در این فکر می مانند که موب بعدی چه زمانی ظاهر می شود.طرح‌های صدای آزاردهنده در فایل‌های بازی پنهان شده‌اندیک غار در ماین کرافت با یک بسته بافت

Minecraft برخی از ترسناک ترین طراحی های صدا را در بین هر بازی دارد. از طریق جلوه های صوتی مختلف پنهان در بازی گوش دهید. چرا صدای چرخ دنده در غار به گوش می رسد؟ یا یک فریاد تحریف شده؟ یا ناله هایی که اندرمن هنگام تماس چشمی استیو می کند؟

10 آوانگاردترین موسیقی  ماینکرافت ترسناک متن در بازی های اصلی

اینها تنها بخشی از صداهای وحشتناکی است که در فایل های بازی پنهان شده است. چرا یک بازی غیر ترسناک این صداها را دارد؟ صداهای آزاردهنده به سادگی غیرعادی و ناراحت کننده هستند. این آرزوی بازیکنان را برای بازگشت آن موسیقی متن بازی ترک می کند.زنده ماندن یا بمیر. این تمام کاری است که بازیکنان باید انجام دهند.مرگ هاردکور Minecraft

Minecraft همیشه گیمرها را به دلیل مکانیک بقای خود ایرانیان سایبر در برتری دارد. مانند هر بازی ترسناک بقا، گیمرها خود را در حال مدیریت چندین آمار و اسلحه برای دفع موجودات شب و محافظت از روز به روز خواهند یافت.

هیچ چیز وحشتناک تر از آن وجود ندارد که آنها به دور از امنیت قدم بگذارند و مطمئن نباشند که چگونه به طور کامل برگردند و بدانند که همه چیز موجودی موجودی بازیکن ممکن است در یک ثانیه از بین برود. هیچ جا  ماینکرافت ترسناک غذا نیست و به زودی شب فرا می رسد. سریع بدو اما گرسنگی نکش. زمان به نفع بازیکن نیست.بازیکنان به معنای واقعی کلمه به جهنم می روند خوکی از پایین در مقابل یک آبشار گدازه

The Nether جهنم Minecraft است. زمین بایر گدازه ای با موجودات خوک تغییر شکل یافته و ویسپ های نگران کننده ای که به طرز تهدیدآمیزی در میان گدازه ها شناورند. آستلند به نظر می رسد که گیمرهای دنیا در آن کار می کنند، اما به طرز وحشتناکی تغییر شکل داده اند و زندگی ندارند.

علاوه بر این، با گدازه ها و هیولاهایی که منتظرند هر چیزی را که بازیکنان دارند از بین ببرند، غیرقابل انکار خطرناک است. برای ماندن در Nether بیش از حد نیاز به یک روح شجاع نیاز است.یک انددرمن که یک بلوک را عصبانی نگه داشته است

آیا جای تعجب دارد که ترسناک ترین اوباش Minecraft واقعاً در بازی حضور نداشته باشد؟ در واقع، آنها SCP هستند. بنیاد SCP، برای کسانی که نمی دانند، یک سازمان مخفی است که ناهنجاری های خطرناک را ایمن، مهار و محافظت می کند. Endermen تحت SCP-4335-1 ثبت شده است.

10 بازی ترسناک دهه 80 که در واقع ماینکرافت ترسناک  هنوز ترسناک هستند

این سایت به شرح زیر است: "...گزارش‌های موجودات باریک و سیاه‌رنگی که قادر به برداشتن بلوک‌ها هستند، از تعداد زیادی بازیکن شنیده شد. شورای O5 با Mojang AB، توسعه‌دهندگان فعلی Minecraft تماس گرفت. شورای O5 تصمیم گرفت تا عمداً نمونه‌های SCP-4335-1 را به عنوان یک هیولای غیرعادی جدید در به‌روزرسانی بعدی بازی معرفی کند. اطلاعات بیشتر در مورد تعاملات بین Mojang و Foundation در سطح 5 طبقه‌بندی شده است." بنابراین نه تنها موجودات غیرعادی در بازی وجود دارند، بلکه Mojang برای بنیادهای مخفی کار می کند؟

پایان برای یک بازی غیر ترسناک خیلی شدید است یک اسکرین شات از انتها با یک اژدها و چندین برج بلند

چرا وقتی گیمرها می توانند به یک فضای سفید بی پایان پر از ماینکرافت ترسناک  موجودات غیرعادی بازی بروند به جهنم؟ برای رسیدن به اینجا، گیمرها باید یک مراسم باستانی را برای باز کردن یک پورتال شیطانی انجام دهند. برای انجام این کار، آنها باید تعداد زیادی از موجودات را بکشند. پایان به معنای واقعی کلمه شامل یک قربانی است. آیین ورود

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

ماینکرافت هاردکور

در سایر حالت های بازی، شما زندگی نامحدودی  ماینکرافت هاردکور دارید. اگر به اندازه کافی بدشانس باشید که توسط یک خزنده منفجر شوید، در رختخواب خود از خواب بیدار خواهید شد که انگار همه اینها فقط یک کابوس وحشتناک بوده است. از طرف دیگر، اگر هنوز بستری را در زمین قرار نداده اید، دوباره در منطقه تخم ریزی جهانی ظاهر می شوید. این امر برخی از خطرات موجود در ماجراجویی را از بین می برد. حالت هاردکور تلاش می کند تا این حس خطر و تنش را به بازی بازگرداند.

در حالت هاردکور، شما فقط یک زندگی به نام خود دارید، و بس. بنابراین، شما باید همیشه مراقب نوار سلامتی خود باشید. از غرق شدن و گرسنگی گرفته تا آسیب های ناشی از سقوط و انفجار، راه های زیادی برای تمام شدن سریع سلامتی وجود دارد.

شما باید مطمئن شوید که می دانید چگونه با دشمنان مبارزه کنید قبل از اینکه خیلی دیر شود. از دست دادن یک زندگی می تواند بسیار ناامید کننده باشد، به خصوص زمانی که مرگ غیرمنتظره باشد. متأسفانه پس از این مرحله دیگر به عنوان یک شرکت کننده به بازی بازگشتی وجود ندارد. حتی اگر بازی را رها کرده و ماینکرافت هاردکور  مجدداً بارگذاری کنید، یک بار دیگر توسط بازی روی صفحه مورد استقبال قرار خواهید گرفت. تمام پیشرفت ها از بین رفته است و باید یک بار دیگر نقشه جدیدی را شروع کنید.

بازیکنان می توانند جهان پس از مرگ خود را تماشا کنندMinecraft: بازیکنی که در حالت تماشاگر پرواز می کند - طرح کلی شبح مانند یک بازیکن تماشاگر

هنگامی که زندگی خود را از دست دادید، با یک بازی روی صفحه مواجه خواهید شد. یک گزینه این است که برای شروع دوباره به صفحه عنوان بازگردید. گزینه دیگر مشاهده جهان در حالت تماشاگر است. این به شما این امکان را می دهد که آخرین نگاهی به جهان داشته باشید که دیگر اجازه ندارید از نظر فیزیکی به آن بازگردید. در عوض، شما مانند یک روح، کاملا نامرئی و قادر به پرواز عمل می کنید. این یک تجربه کاملاً دلهره آور است اما راهی عالی برای به دست آوردن چشم اندازی بزرگتر از پیشرفتی که قبل از لگد زدن  ماینکرافت هاردکور به سطل انجام داده اید.

Minecraft: همه چیزهایی که باید در مورد فسیل ها و باستان شناسی Mod Revival بدانید

حالت تماشاگر برای جلسات چند نفره راحت است. قبل از اینکه ایرانیان سایبر توسعه دهندگان حالت تماشاگر را در نسخه 1.8 اضافه کنند، زمانی که همه بازیکنان جان خود را از دست می دادند، بازی برای همیشه کل جهان را حذف می کرد. اکنون، با حالت تماشاگر، می‌توانید دنیا را کاوش کنید و تماشا کنید که دوستانتان بدون شما برای زنده ماندن تلاش می‌کنند.

بازی در سختی سخت قفل شده است Minecraft: صفحه ایجاد جهان در حالت هاردکور با تغییر درجه سختی در حالت سخت خاکستری شده است

در حالت بقای Minecraft، چهار ماینکرافت هاردکور  سطح دشواری وجود دارد: صلح آمیز، آسان، عادی و سخت. در حالت صلح آمیز، هیچ گروه متخاصمی به طور طبیعی تولید نمی شود. شما همچنین نوار گرسنگی ندارید. در حالت عادی و آسان، اکنون با اوباش متخاصم روبرو می شوید و باید غذا را ردیابی کنید زیرا نوار گرسنگی شما می تواند سلامت شما را اندکی کاهش دهد. در نهایت، حالت سخت زمانی است که موقعیت ها شروع به تنش می کنند.

 اوباش آسیب بیشتری وارد می کنند و گرسنگی می تواند شما را بکشد. نه تنها این، بلکه زامبی‌ها می‌توانند از درهای چوبی عبور کنند، عنکبوت‌ها می‌توانند با مزایای منحصربه‌فردی مانند افزایش سرعت یا قدرت تولید کنند، و سارقان نیز می‌توانند آبگرم کنند. wn در نزدیکی شما، وارد کردن خسارت بسیار سنگین.

سختی برای افراد ضعیف نیست، اما حالت هاردکور هیچ انتخابی به شما نمی دهد. شما باید روی سختی سخت بازی کنید. شما نمی توانید سختی را در هیچ نقطه ای در طول تلاش برای بقا تغییر دهید. این حالت بازی تضمین می کند که شما باید بسیار محتاط باشید. شما نمی توانید بدون مواد غذایی یا وسایل دفاعی به اطراف بروید. هر اقدامی که انجام می دهید باید حساب شده و بدون ریسک باشد.

شما نمی توانید تقلب کنید یا صندوقچه های جایزه داشته باشید Minecraft: حالت هاردکور پاداش سینه خاکستری - سینه جایزه در بازی خط خورده است

موضوع در حال اجرا برای حالت هاردکور محدودیت های آن  ماینکرافت هاردکور است. هنگام راه‌اندازی دنیای جدیدی در Minecraft، می‌توانید تقلب‌ها و صندوقچه جایزه را فعال کنید. چیت‌ها به دستورات کنسولی اشاره دارند که می‌توانید در طول بازی تایپ کنید و در مواقعی برای آسان‌تر کردن بازی مفید هستند. شما می توانید از این دستورات برای تنظیم زمان، تله پورت به بازیکنان دیگر یا حتی تخم ریزی در آیتم های خاص استفاده کنید.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

کلاس های تابستانی 1

با Scratch، جامعه ای از هنرمندان، طراحان و متخصصان کلاس های تابستانی ، آنها پروژه ها، انیمیشن ها را برای بازاریابی، برای انتشار میراث هنری و برای بسیاری از زمینه ها و موضوعات دیگر می سازند.

اگر واقعاً به ابتدای آن برگردیم، تاریخ آن واقعاً جذاب و حتی اخیر نیست. در دهه 1950، روانشناسان و دانشمندان برجسته آمریکایی شروع به مشاهده کودکان در فرآیند یادگیری کردند و متوجه شدند که درس تئوری به آنها کمک نمی کند تا واقعاً یاد بگیرند. شور و اشتیاق را در آنها برانگیخت. "ماشین های آموزشی" نیز اختراع شد: ماشین های کنجکاو برای یادگیری. اما بیایید به زمان های اخیر برگردیم و ببینیم چرا Scratch یک برنامه موفق است که همچنان با کلمه "شور" همراه است.

 

اسکرچ چگونه متولد شد؟

"پدر" اسکرچ میچ رزنیک است،  کلاس های تابستانی اما پدربزرگش سیمور پیپرت، ریاضیدان، یکی از اولین پیشگامان هوش مصنوعی است.

بیش از همه در سطح بین المللی به عنوان پیشرو در زمینه آموزش علوم کامپیوتر برای کودکان شناخته شده است.

پیدایش اسکرچ که از طریق استفاده کودکان از آن دیده می‌شود، به وضوح توسط رسنیک (که شاگرد پیپرت بود) در مقاله‌ای با عنوان: «رویکردی متفاوت برای کدگذاری» توضیح داده شده است. چگونه بچه‌ها خودشان را از ابتدا می‌سازند و دوباره می‌سازند». عنوان قبلاً خیلی چیزها را می گوید: چگونه بچه ها خود را از ابتدا تا ابتدا می سازند و بازسازی می کنند.

در واقع، از طریق بازی و استفاده از Scratch، منطق را یاد می گیرید، تفکر محاسباتی معروف را به خود اختصاص می دهید، اما مهمتر از همه، دنیای درونی خود را اختراع، ایجاد، مونتاژ و جداسازی می کنید، تخیل را کشف می کنید.

چگونه آن را به کودکان آموزش دهیم؟ رزنیک قبلاً در سال 2012 در یکی از تد تاک معروف خود به طور گسترده در مورد آن صحبت کرده بود: بیایید به بچه ها کدنویسی را آموزش دهیم.

Scratch که در اوایل دهه 2000 در MIT Games to Teach Initiative اختراع کلاس های تابستانی  و پیشگام شد، مورد علاقه دنیای دانشگاهی قرار گرفت که شامل "خطر" پرورش مدل های آموزشی جدید، در این مورد مبتنی بر بازی بود. از برخی جهات، Scratch وارث LOGO بود، زبان برنامه نویسی برای آموزش که توسط Papert اختراع شد، اما با برخی تفاوت های کلیدی. LOGO با در نظر گرفتن ریاضیات طراحی شده است، در عوض Scratch به عنوان ابزاری برای بیان آزادانه کودکان طراحی شده است.

بچه‌ها بلافاصله ایده ایجاد داستان‌ها، انیمیشن‌ها و بازی‌های تعاملی خود را دوست داشتند، تقریباً بدون اینکه بدانند در این راه از جبر و الگوریتم‌ها استفاده می‌کنند.

از زمان راه اندازی آن در سال 2007، به بیش از 40 زبان ترجمه شده و میلیون ها نفر در سراسر جهان از آن استفاده کرده اند. بیش از یازده میلیون پروژه در سراسر جامعه کلاس های تابستانی  اسکرچ به اشتراک گذاشته شده است. روزانه بیش از 17 هزار پروژه جدید وارد می شود.

مطمئناً بخشی از تاریخ انتشار کدنویسی و برنامه اصلی آن - Scratch - شرکت باراک اوباما در دسامبر 2014 در رویداد سالانه Hour of Code است.

او که در کنار تعدادی از دانش‌آموزان دبیرستانی نشسته بود، چیزی را روی لپ‌تاپ تایپ کرد و اولین رئیس‌جمهوری شد که یک خط کد نوشت. بنابراین، دنیای سیاست عمومی ایالات متحده فناوری اطلاعات را در آموزش K-12 به عنوان یک موضوع فوری اقتصادی در نظر گرفته است. دانش دیجیتال اکنون به عنوان یکی از مهارت های اساسی قرن بیست و یکم در نظر گرفته می شود که به همان اندازه برای موفقیت در محیط کار و حفظ مزیت رقابتی آمریکا ضروری است. اروپا از طریق کار معلمان با برنامه اسکرچ که در مدارس استفاده می شود، سهم خود را دنبال می کند و خوشبختانه کمک خود را می کند. بسیاری نیز در ایتالیا.

 

اسکرچ چگونه کار می کند؟

Scratch از یک زبان برنامه نویسی گرافیکی و بصری در کلاس تابستانی  بلوک ها مانند بلوک های سازنده لگو استفاده می کند.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

کلاس های تابستانی 4

 

در کلاس های درس ما - بدون توجه به حضوری کلاس های تابستانی  یا آنلاین - شما خواهید یافت:متخصصان دانشگاه هاروارد و صنعت برای کمک به شما در گسترش مهارت‌های خود و برانگیختن کنجکاوی فکری اختصاص داده شده‌اند.یک محیط یادگیری دقیق و فراگیر پر از تعاملات غنی

یک برنامه درسی فشرده که برای تکمیل در یک جلسه تابستانی کوتاهتر از یک ترم پاییز یا بهار طراحی شده است شبکه‌ای بین‌المللی از همتایان مانند شما-محرک، کنجکاو و متعهد به رشددسترسی به کتابخانه ها، موزه ها و آزمایشگاه های کامپیوتری مشهور هاروارد

ثبت نام دوره و مهلت مدرسه تابستانی هاروارد برای هر کسی که به دنبال استفاده از تابستان خود برای یادگیری چیزهای جدید است باز است!

دانش آموزان مدرسه توسعه هارواردبه سمت گواهی یا مدرک پیشرفت کنید: گذراندن یک دوره واحد در طول تابستان می تواند به شما کمک کند مسیر خود را برای رسیدن به مدرک تسریع کنید.

دانشجویان کلاس های تابستانی  کالج هاروارد

بسیاری از دوره های تابستانی در صورت اخذ اعتبار پس از اخذ مدرک در کالج هاروارد، جزء مدرک شما محسوب می شوند.بزرگسالان و دانشجویان بازدید کننده کالج

مهارت برای پیشرفت شغلی خود یک پیش نیاز را کامل کنید ایرانیان سایبر یا به سادگی دانش خود را گسترش دهید. کلاس مورد نیاز خود را در مدرسه تابستانی هاروارد پیدا خواهید کرد.

دانش آموزان بین المللی

مدرسه تابستانی هاروارد از ویزای دانشجویی F-1 برای دانشجویان بین المللی که به صورت تمام وقت برای دریافت اعتبار در دوره های دانشگاه ثبت نام می کنند حمایت می کند.

اساتید در طول دوره های من نکات و تشویق های ارزشمندی را ارائه کردند. من عادت نداشتم  کلاس های تابستانی اساتیدی داشته باشم که نام و سوابق هر دانشجو را بدانند، اما اساتیدی که در هاروارد داشتم واقعاً تلاش کردند تا همه ما را بشناسند.

با هانه توئد برلی آشنا شوید ثبت نام برای تابستان 2023 باز است امروز ثبت نام کنیددوره خود را انتخاب کنید شما می توانید بیش از 60 حوزه موضوعی مختلف را در مدرسه تابستانی هاروارد مطالعه کنید، و در قالبی که به بهترین وجه متناسب با برنامه کاری شما باشد.

علاقه مند به تحصیل در پردیس هاروارد هستید؟ در یکی از دوره های پردیس پردیس ما ثبت نام کنید یا یک دوره آنلاین با یک آخر هفته فشرده در محوطه دانشگاه انتخاب کنید.

به دنبال یک دوره آنلاین یا کلاس های تابستانی  حتی خودگام هستید؟ فرمت ها عبارتند از:همگام زنده: در کلاس خود به صورت آنلاین در زمان های کلاس تعیین شده برای سخنرانی های زنده و بحث های گروهی شرکت کنید

زنده و درخواستی: در زمان‌های کلاس تعیین‌شده به‌طور زنده در کلاس شرکت کنید یا جلسات ضبط‌شده را به‌صورت درخواستی تماشا کنیدبر حسب تقاضا: جلسات ضبط شده را به صورت درخواستی تماشا کنید و از مهلت های دوره در برنامه خود مطلع شوید

برای تجربه منحصر به فرد هاروارد، یکی از سمینارهای تابستانی یا مسیرهای شغلی ما را که به طور خاص طراحی شده است، کاوش کنید.

برای یافتن دوره ای که برای شما مناسب است، کاتالوگ دوره جامع ما را مرور کنید یا موضوعات انتخابی را در اینجا پیش نمایش کنید: هنر، نویسندگی و علوم انسانی تجارت و اقتصاد علوم کامپیوتر، ریاضیات و مهندسی زبان ها و ادبیات خارجی علوم مطالعه جوامع، گذشته و حال هزینه و کمک

شهریه دوره های بزرگسالان و دانشجویان کالج (اعم از اعتباری و  کلاس های تابستانی غیر اعتباری) در مدرسه تابستانی هاروارد در سال 2023 عبارت است از:

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

برنامه نویسی کودکان 9

طبق PayScale، میانگین حقوق 74 هزار برنامه نویسی کودکان  دلار در سال.

مزایا قدرتمند و قادر به مدیریت حجم زیادی از داده ها. در تقاضای بالا، مدیریت پایگاه داده تقریباً برای هر وب سایت مورد نیاز است.معایب تسلط بر آن دشوار است. برخورد با داده های آرشیو شده می تواند خسته کننده باشد.C ++لوگوی C ++لوگوی C ++

زبان C اولیه هنوز در حال استفاده است، اما امروزه بیشتر توسعه دهندگان به C ++ تغییر داده اند. این زبان برنامه نویسی همه منظوره بیش از همه به دلیل همه کاره بودن شناخته شده است. می توانید از آن برای ایجاد انواع برنامه ها استفاده کنید.

برنامه های کامپیوتری، برنامه های کاربردی موبایل، بازی های ویدئویی، سیستم عامل ها، کل مرورگرها، تا حدی حتی توسعه وب - اگر می توانید به هر چیزی فکر کنید، C ++ می تواند آن را انجام دهد. و به سرعت آن را اجرا خواهد کرد.پلت فرم عمدتا برنامه نویسی کودکان  توسعه نرم افزار. می تواند در شرایط مختلف استفاده شود.

دشواری یادگیری نسبتاً دشوار است، به خصوص برای مبتدیان.

محبوبیت # 5 در شاخص محبوبیت PYPL در فوریه 2021. # 4 در شاخص TIOBE در فوریه 2021. # 4 در میان زبان های اصلی سال 2019 توسط IEEE. مورد علاقه 43 درصد از توسعه دهندگان StackExchange در سال 2020.

میانگین حقوق 70 هزار دلار در سال طبق PayScale.

مزایا تطبیق پذیری خالص. شما واقعا می توانید آن را برای هر چیزی استفاده کنید. مهارت ها به خوبی به زبان های دیگر ترجمه می شوند. سریع و قدرتمند.

معایب این زبان برای کسانی که  برنامه نویسی کودکان تازه شروع به برنامه نویسی کرده اند زبان مناسبی نیست. بسیار پیچیده برای قدیمی بودن و در کاربردهای بسیار جهانی. برای توسعه وب ایده آل نیست.C #لوگوی C#لوگوی C#

در حالی که C ++ یک بسط مستقیم از C است، C # به سادگی از آن الهام گرفته شده است. مانند C ++، C # به دلیل اینکه نسخه مدرن و همه کاره‌تر زبان اصلی است که اکنون منسوخ شده است، شناخته می‌شود. پس تفاوت این دو چیست؟

برای یک چیز، C # بسیار ساده تر برای یادگیری است. این پیچیدگی کمتری دارد، اما همچنان می توان از آن برای ایجاد برنامه های مختلف استفاده کرد. همچنین برای توسعه وب بسیار بهتر از C ++ است. این زبان برای توسعه بازی بسیار محبوب است و در میان پردرآمدترین زبان ها قرار دارد.

کدام یک از این دو را انتخاب کنیم؟ بستگی دارد. اگر به برق خام نیاز دارید C ++ بهترین است. C # ساده تر است، اما هنوز یک راه حل همه کاره است.پلت فرم عمدتا نرم افزار و توسعه وب.دشواری یادگیری نسبتاً آسان.

محبوبیت شماره 4 در شاخص محبوبیت PYPL در فوریه 2021. شماره 5 در شاخص TIOBE در فوریه 2021. شماره 7 در میان زبان های اصلی IEEE در سال 2019. مورد علاقه 60 درصد از توسعه دهندگان StackExchange در سال 2020.

میانگین حقوق 68 هزار دلار د برنامه نویسی کودکان ر سال طبق PayScale.

مزایا یادگیری نسبتا آسان، به خصوص در مقایسه با C ++. همه کاره. می توان از آن در برنامه های مختلف استفاده کرد.

معایب آن به اندازه C ++ قدرتمند و سریع نیست. این بسیار به ویندوز و دات نت گره خورده است زیرا عمدتاً توسط مایکروسافت نگهداری می شود.سریع لوگوی سویفت لوگوی سویفت

وقتی صحبت از توسعه iOS و macOS می شود، سوئیفت استاندارد طلایی است. مدرن، سریع و متمرکز بر امنیت است. همه اینها باعث شده است که محبوبیت آن منفجر شود. توسعه دهندگان عاشق کدنویسی با سوئیفت هستند زیرا نوشتن آن آسان است، به همین دلیل است که توانسته توسعه iOS را در انحصار خود درآورد.

آیا می خواهید بدانید که چگونه ترافیک خود را بیش از 1000٪ افزایش برنامه نویسی کودکان  داده ایم؟به 20000+ نفر دیگر بپیوندید که خبرنامه هفتگی را با مشاوره تخصصی در مورد وردپرس دریافت می کنند!

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

متغیر داشته باشید. با پیچیده کردن لیست متغیرها، پروژه  آموزش برنامه نویسی به کودکان شما را به شدت ناسازگار می کند. مقابله با پروژه های سازمان نیافته سخت تر است. مقادیر برگشتی به شما این امکان را می دهد که این کار را هر چند بار که می خواهید بدون استفاده از هیچ متغیری انجام دهید. همچنین، متغیرهای محلی (فقط در یک اسکریپت خاص موجود است) به این موضوع کمک می کنند زیرا مقادیری که توابع به غیر از خروجی خود استفاده می کنند نیز حذف می شوند.

 سیستم نظرات متاسفم، اما سیستم نظر خراش فعلی وحشتناک است. اول از همه، چسباندن نظر به یک اسکریپت (نظر با اسکریپت حرکت می کند) بسیار سخت تر از آن چیزی است که لازم است. نصف وقت، من این کار را درست انجام نمی دهم. دوم، نحوه سازماندهی نظرات نیز بسیار بد است. نظر سعی می کند از سر راه همه اسکریپت ها خارج شود، اما معمولاً به سمت دیگر صفحه می رود. سوم، نظرات بسیار بزرگ هستند و بلاک های زیادی را می پوشانند. این مشکل هنگام انجام پاکسازی بلوک بدتر می شود زیرا پاکسازی بلوک همه نظرات را نادیده می گیرد. حتی فشرده کردن کامنت هم اشکالاتی دارد. عمدتاً شخصیتی که  آموزش برنامه نویسی به کودکان می توان شخصیت های بسیار کمی را در نظر جمع و جور قرار داد. "..." خیلی زود می آید. حتی اگر این موارد را پایین بیاورید، به هم ریختن نظرات بسیار آسان است. و وقتی یک sprite/script را در کوله پشتی خود قرار می دهید، هیچ یک از نظرات کپی نمی شود. این چیزها (و موارد دیگر) باعث می‌شود که کامنت‌های خارق‌العاده به یک کابوس برای مقابله با آن تبدیل شوند (به همین دلیل است که من حوصله اضافه کردن نظرات به کدم را ندارم).

 ویرایشگر صدا این یکی که من چیز زیادی برای گفتن ندارم. در اصل، روشی که شما افکت‌ها را روی صداها در حالت اولیه اعمال می‌کنید بسیار عجیب است. ابتدا باید نحوه انتخاب یک بخش را بیابید (این واضح نیست). سپس، شما باید بفهمید که هر اثر چه می کند. من فکر می‌کنم که جلوه‌ها تنها چیزی است که بدون کمک داخلی قابل استفاده است. این کار باعث می شود که صدا واقعا سخت باشد.

 گزینه های پارامتر ناکافی در حال حاضر، تنها 3 نوع پارامتر بدون بلوک های هک شده مجاز است. اما بسیاری دیگر از خراش قادر به وجود دارد. 2 مثال اصلی از این پارامتر پارامتر متغیر و پارامتر لیست هستند. به دلیل عدم وجود پارامتر متغیر، باید برای نتیجه هر تابع یک متغیر جداگانه ایجاد کنید. اگر می خواهید آن نتیجه به متغیر دیگری منتقل شود، باید یک خط کد دیگر اضافه کنید. با پارامتر متغیر، نتیجه را می توان مستقیماً در متغیر مورد نظر ذخیره کرد. پارامتر لیست اساساً یکسان است، اما شدیدتر است. در حال حاضر  آموزش برنامه نویسی به کودکان هیچ راهی برای ارسال لیست به یک تابع وجود ندارد. این بدان معناست که اگر می‌خواهید کاری را در یک لیست خاص انجام دهید، باید آن لیست را در فهرست جهانی دیگری کپی کنید و سپس نتیجه را در لیست اول کپی کنید، یا یک بلوک سفارشی جداگانه برای هر لیستی که می‌خواهید استفاده کنید ایجاد کنید. هر دوی این راه حل ها می توانند خیلی سریع آزاردهنده شوند. با پارامتر لیست، هیچ یک از این موارد مورد نیاز نیست. فقط لیست مورد نظر خود را در منوی کشویی انتخاب کنید. مطمئناً می توان از بلوک های هک شده برای این منظور استفاده کرد، اما آنها مشکلات خاص خود را دارند. برای یک چیز، آنها خراش های جدید را اشتباه می گیرند. برای دیگری، اگر یک بلوک هک شده را بشکنید، نمی توانید آن را تعمیر کنید مگر اینکه دوباره آن را هک کنید. این برای برخی از موقعیت‌های واقعا آزاردهنده و دشوار است.

 هیچ ابزار اشکال زدایی مطلقاً وجود ندارد. این یکی واقعا معنی نداره همانطور که احتمالاً اکثر شما می دانید، scratch هیچ ابزاری برای رفع اشکال ندارد. بدون گزارش خطا، بدون خرابی، بدون کنسول، بدون هیچ چیز. در واقع، به نظر می رسد که آنها برای اجتناب از این ابزارهای اشکال زدایی، تمام تلاش خود را می کنند. به عنوان مثال، داشتن یک بلوک با یک متغیر تعریف نشده در آن می تواند مشکل ساز باشد، به خصوص اگر آن متغیر را به تازگی حذف کرده باشید. به جای گزارش یک خطای ساده، scratch تصمیم می گیرد آن متغیر را برای شما ایجاد کند. سپس متوجه می شوید که متغیری که به تازگی حذف کرده اید بازگشته است.  آموزش برنامه نویسی به کودکان دوباره پاکش میکنی فایده نداره شما مجبور هستید هر بلوکی را که از آن متغیر استفاده می کند ردیابی کنید و آن را بدون حذف هیچ بخشی از پشته دیگر حذف کنید (به هر حال انجام این کار بسیار سخت است). انجام این کار می تواند بسیار دردسرساز باشد. و این فقط یک مثال است. یکی دیگر از بلوک های تعریف نشده تقریبا اجتناب ناپذیر است که هنگام انتقال اسکریپت هایی که حاوی بلوک های سفارشی به پروژه های دیگر هستند ایجاد می شود. این واقعا می تواند شما را جذب کند. اما شاید مضحک ترین چیز در رابطه با این مورد، عدم امکان مشاهده آنچه اتفاق افتاده یا در حال رخ دادن است باشد. در حال حاضر، تنها پشتیبانی برای آن بسیار ge استهایلایت neric در اطراف اسکریپتی که در حال حاضر در حال اجرا است. هرچه اسکریپت بزرگتر باشد، هایلایت کمتر کمک کننده می شود. فقدان این ابزارهای رفع اشکال (و بسیاری دیگر) باعث می شود که اشکال زدایی به یک کابوس کامل تبدیل شود. برخی از این ابزارها را می توان به صورت دستی اضافه کرد، اما برای رفع چند باگ کار بسیار زیادی است.

 هیچ رشته ای در ابر مجاز نیست. این واقعیت که رشته ها در متغیرهای ابری مجاز نیستند تقریباً هر تعامل با ابر را پیچیده می کند. بلوک های پیچیده مترجم و رونویس برای ذخیره چیزی که نشان دهنده یک رشته در ابر آموزش برنامه نویسی به کودکان  است، مورد نیاز است. با لیست ها حتی پیچیده تر می شود. این بلوک های پیچیده از قبل به دلیل مورد 7 پیچیده تر شده اند.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

این می تواند باعث سردرگمی بچه ها شود که سعی  آموزش برنامه نویسی کودکان می کنند تفاوت بین درست و غلط را بفهمند. کودکان خردسال به راحتی با تصاویر خشونت آمیز می ترسند. از آنجا که آنها هنوز نمی‌دانند چه چیزی واقعی است و چه چیزی را باور می‌کنند، صرفاً گفتن اینکه خشونت واقعی نیست کمکی نمی‌کند. مشکلات رفتاری، کابوس‌های شبانه، و مشکلات خواب ممکن است پس از تماشای خشونت روی صفحه توسط کودکان اتفاق بیفتد.

بچه های بزرگتر نیز می توانند با تصاویر خشونت آمیز ترسیده شوند. صحبت کردن با بچه های این سن به آنها کمک می کند، بنابراین مهم است که آنها را آرام کنید و آنچه را که می بینند برای کمک به کاهش ترس توضیح دهید. اما حتی بهتر است که اجازه ندهید بچه‌هایتان نمایش‌ها یا بازی‌هایی را انجام دهند که می‌تواند ترسناک باشد.

مشاهده رفتارهای مخاطره آمیز

تلویزیون و بازی‌های ویدیویی اغلب رفتارهایی مانند نوشیدن الکل، مصرف مواد مخدر، آموزش برنامه نویسی کودکان  کشیدن سیگار و رابطه جنسی در سنین پایین را به‌عنوان جالب، سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز نشان می‌دهند. وقتی این چیزها قابل قبول به نظر می رسند، بچه ها و نوجوانان ممکن است وسوسه شوند آنها را امتحان کنند. این ممکن است منجر به مشکلات سوء مصرف مواد شود، و مطالعات نشان می‌دهد که نوجوانانی که محتوای جنسی زیادی تماشا می‌کنند، احتمالاً زودتر فعالیت جنسی را آغاز می‌کنند.

لینک چاقی

کارشناسان بهداشت مدت‌هاست که زمان زیاد صفحه نمایش را با چاقی مرتبط می‌دانند. وقتی بچه ها به صفحه نمایش خیره می شوند، غیرفعال هستند و تمایل به خوردن میان وعده دارند. آنها همچنین با تبلیغاتی که آنها را به خوردن غذاهای ناسالم مانند چیپس سیب زمینی و نوشیدن نوشابه های بدون کالری که اغلب به میان وعده آموزش برنامه نویسی کودکان  های مورد علاقه تبدیل می شوند، تشویق می کنند، بمباران می شوند.

مطالعات نشان می دهد که کاهش میزان تماشای تلویزیون توسط بچه ها منجر به افزایش وزن کمتر و شاخص توده بدنی (BMI) کمتری می شود. جایگزینی زمان بازی های ویدیویی با زمان بازی در فضای باز راه خوبی دیگر برای کمک به بچه ها برای حفظ وزن سالم است.

درک آگهی های بازرگانی

بچه‌های جوان نمی‌دانند که تبلیغات برای فروش یک محصول است و گاهی اوقات نمی‌توانند تفاوت بین نمایششان و آگهی را تشخیص دهند. حتی بچه های بزرگتر ممکن است نیاز به یادآوری هدف تبلیغات داشته باشند. بازی‌های ویدیویی به‌خصوص پر از تبلیغات پاپ‌آپ با فشار برای خرید هستند.

می‌توانید تلویزیون را خاموش کنید یا حداقل زمان تماشای بچه‌ها را محدود کنید، اما تقریباً غیرممکن است که تمام قرار گرفتن در معرض پیام‌های بازاریابی را حذف کنید.

وقتی فرزندانتان جدیدترین چیزهای ضروری را می‌پرسند آموزش برنامه نویسی کودکان ، توضیح دهید که تبلیغات به گونه‌ای طراحی شده‌اند که مردم چیزهایی را که احتمالاً به آن‌ها نیاز ندارند بخواهند و معتقدند این محصولات به نوعی آنها را خوشحال‌تر می‌کند.

پس چه کاری می توانید انجام دهید؟ به کودکان بیاموزید که مصرف کنندگان باهوشی باشند. از آنها سوالاتی بپرسید:

"در مورد آن چه چیزی را دوست داری؟""آیا فکر می کنید واقعاً به همان خوبی که در آن تبلیغ به نظر می رسد خوب است؟"

"به نظر شما این انتخاب سالمی است؟"سعی کنید قرار گرفتن کودکان در معرض تبلیغات را محدود کنید. تو می توانی:

از آنها بخواهید ایستگاه های تلویزیونی عمومی را تماشا کنند، که به ندرت تبلیغاتی با محصولات نشان می دهند.نمایش ها را ضبط کنید تا بتوانید از طریق تبلیغات سریع به جلو بروید.

تلویزیون را در حین تبلیغات بی صدا کنید تا از فرزندتان درباره نمایش سؤال بپرسید.برنامه های مورد علاقه آنها را پخش کنید یا دی وی دی بخرید یا اجاره کنید.

با تعیین محدودیت‌های سالم برای زمان نمایش صفحه و دانستن آنچه فرزندتان آموزش برنامه نویسی کودکان  در حال تماشای و بازی کردن است، می‌توانید به بهترین استفاده از رسانه‌های فرزندتان کمک کنید. وقتی فرزندتان را در مهدکودک، مراقبت از کودک یا برنامه یادگیری زودهنگام ثبت نام می کنید، می خواهید که ایمن و ایمن باشد. بررسی اینکه چه کسی برنامه را بازرسی می کند شروع خوبی است.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

اکنون، با چیدمان منابع در پیکربندی صحیح روی میز برنامه نویسی کودکان  کاردستی، می توانید اولین ابزارهای خود را جمع آوری کنید. بهتر است با یک کلنگ شروع کنید - دو چوب به صورت عمودی، سه بلوک چوب به صورت افقی. حدس زدن این الگوها آسان است زیرا شکل آنها شبیه شی مورد نظر است. با این حال، اگر در حدس زدن آنها مشکل دارید، به راحتی نکاتی را در اینترنت پیدا خواهید کرد.

مهمترین چیز در مرحله اول بازی این است که به چیزی وابسته نشوید. می‌توانید ساعت‌ها به دنبال راحت‌ترین مکان برای چیدن میز کاردستی خود بگردید، اما چرا که همیشه می‌توانید آن را جابه‌جا کنید؟ آیا از بیل چوبی خود مراقبت می کنید؟ بی جهت قرار است آن را با سنگی جایگزین کنید. و به همین ترتیب، و غیره. همه چیز در این مرحله موقتی است و این را در نظر داشته باشید. حتی اولین خانه شما که می خواهید بسازید.

Minecraft - قلعه

ساختن چنین قلعه ای می تواند  برنامه نویسی کودکان ساعت ها طول بکشد، اما تاثیر آن می تواند بسیار زیاد باشد

خوب، پس ما یک کلنگ داریم، زمان آن رسیده است که منابع اضافی مانند سنگ ها را به دست آوریم. کافی است سنگ ها را با ابزار بشکنید و هر چه از آنها می ریزد جمع آوری کنید. و از آنجایی که خورشید احتمالاً در افق کمتر و پایین تر می تابد، به یاد داشته باشید که غذا بخورید!

مقداری فاج یا خوک بیاور و بدون رحم آن را بکش. ببینید، ما دروغ نگفتیم که دنیای Minecraft فقط به ظاهر بی گناه به نظر می رسد. این در واقع ویتنام مجازی است - به خصوص برای خوک ها. چه باید کرد - چنین قانون بقا! در پایین صفحه، نمادهای "گوشت" ناپدید می شوند که به این معنی است که شما گرسنه هستید. باید کاری در مورد آن انجام شود.

البته ما گوشت خام نخواهیم خورد، بنابراین اجاق گاز درست کنید، سوخت (زغال سنگ، چوب) داخل آن بریزید و به قول کارشناسان غذا را گرم کنید. نان بعد از کار سخت می تواند مفید باشد.

خوب، شما از قبل منابع و غذای اضافی دارید. اما فکر نکنید که گرسنگی بدترین دشمن شما  برنامه نویسی کودکان در دنیای Minecraft است. اوه، نه، همین بس که تاریکی فرو می‌آید و اسکلت‌ها، عنکبوت‌ها، زامبی‌ها و نمادین‌ترین خزنده‌های در حال انفجار پشت سر شما ظاهر می‌شوند. چگونه از آنها دوری کنیم؟ کافی است یک مخفیگاه برای خود آماده کنید و آن را خوب روشن کنید!

Minecraft - معدن

اگر نمی خواهید برای شروع یک کلبه بسازید (و ممکن است در این مرحله بی جهت زمان بر و به سادگی دشوار باشد)، برای خودتان یک گودال یا یک غار حفر کنید. با این حال، به یاد داشته باشید که یک در در آن قرار دهید، و مهمتر از همه مشعل های زیادی به اتاق ها. حالا کافی است یک تخت، یک میز کاردستی، یک اجاق گاز و شاید یک جعبه منبع در مخفیگاه آماده شده قرار دهید. کافی است.

آماده؟ پس تبریک می گویم! شما توانستید از اولین لحظات بسیار سخت در دنیای Minecraft جان سالم به در ببرید. برای مدتی چرت بزنید (پرش از چرت زدن می تواند پایان بدی داشته باشد . برنامه نویسی کودکان .. اگر می خواهید خودتان آن را بررسی کنید؛))، زیرا روز بعد در حال آماده سازی چالش های جدید برای شما است.

مهمترین چیز در Minecraft این است که نترسید، دست از آزمایش نکشید و اهدافی را تعیین کنید که ممکن است در ابتدا به طرز عجیبی دور به نظر برسند، اما در نهایت رضایت باورنکردنی به شما خواهند داد.

چالش های روز دوم… و بقیه

بیدار شو، برخیز، به اسب ها آب بده! خوب، خوب، آواز خواندن uhlan با شعار uhlan، و در واقع زمان اسب ها است. در روز دوم، ارزش این را دارد که از مزرعه کوچک خود مراقبت کنید و اصلاح کنید. مورد اول به شما این امکان را می دهد که از یک عشایر گرسنه به یک حالت بی تحرک و کشاورزی بروید (البته آنها فقط برای مدتی ساکن شدند، سپس شما کاوش آرزویی را شروع خواهید کرد).

یک بیل درست کنید و شروع به آماده سازی زمین کنید. ترجیحا نزدیک zیک آب انبار و اگر حوض یا دریاچه ای در آن منطقه وجود ندارد، کافی است یک چاله حفر کنید و آب را در آن بریزید. از گیاهان آسیب دیده بذر برنامه نویسی کودکان هایی دریافت خواهید کرد که وقتی روی خاکی که از قبل آماده شده ریخته می شوند، جوانه می زنند. بعداً کافی است محصولات را برداشت کنید و بفهمید که چگونه آن را به

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

درست است - دنیای Minecraft یک دنیای جادویی است. برنامه نویسی کودکان  گیم پلی بازی در مورد شکستن مکعب ها و قرار دادن مکعب های جدید در جای خود است، اما در واقع این فقط نوک کوه یخ است و یک نگاه گذرا به ویدیوهای یوتیوب می تواند تصور بسیار اشتباهی را ایجاد کند.

زیرا، در واقع، این یک ماجراجویی شگفت انگیز و پیچیده است که در هیچ ژانر دیگری نمی گنجد - چه تیراندازی، چه بقا و چه بازی ماجراجویی. با این حال، باید به خاطر داشت که این نیز از آن دسته عناوینی است که با دست پیش نمی روند و بر خلاف ظاهر، می توانند در ابتدا بسیار مطالبه کنند. به همین دلیل راهنمای کوتاهی را آماده کرده ایم که به شما امکان می دهد تا بدون دردسر وارد دنیای جادویی و خلاقانه Minecraft شوید

Minecraft - دنیاهای ایجاد شده

اولین دنیای من

بیایید از همان ابتدا شروع برنامه نویسی کودکان  کنیم. ارزش آن را دارد که هنگام ایجاد دنیای خود ابتدا کمی در گزینه ها مدفون شوید. به عنوان مثال، به چند سوال مهم پاسخ دهید: آیا می خواهم بازیکنان دیگری را به دنیای خود دعوت کنم؟ آیا من رویای یک نقشه بزرگ یا کوچک را دارم؟ و مهمترین آنها - ماندباکس Minecraft خود را چه می نامم؟ ;)

مقداری از آن وجود دارد، اما بیشتر از همه ارزش توجه به حالت گیم پلی را دارد. سه مورد برای انتخاب وجود دارد: بقای کلاسیک، هاردکور (با یک زندگی) و خلاق، که همه چیز در مورد لذت خالص ساختن بدون نگرانی در مورد بقای شخصیت خود است. شما همچنین می توانید با یک جعبه جایزه شروع کنید، اگر در ابتدای بازی آیتم های اضافی می خواهید - ما نیز این را در گزینه ها انتخاب می کنیم!

هنگام تعیین اندازه جهان، به یاد داشته باشید که همیشه می توانید آن را بزرگ کنید، اما نه برعکس. منطق به شما می گوید که با یک نقشه کوچکتر شروع کنید و به یاد داشته باشید که می توانید مناطق جدیدی را برای کاوش در هر زمان اضافه کنید.

با این حال، اگر می‌خواهید دنیایی که برای شما ایجاد می‌شود مطابق با دنیای دیگری باشد، برنامه نویسی کودکان  که قبلاً توسط بازیکنان قبل از شما بازدید شده است، می‌توانید یک "seed" (گزینه "seed") بکارید. این کار با وارد کردن کدی انجام می شود که باعث می شود دنیایی مشابه نمونه اولیه ای که کد دانلود شده از آن آمده است بسازید. شما می توانید بسیاری از آنها را در وب پیدا کنید! با این حال، باید به خاطر داشت که نقشه برداری از جهان یک به یک نیست، زیرا الگوریتم های Minecraft دوست دارند کمی به هم بریزند.

به طور خلاصه، انتخاب های اولیه ای که برای ایجاد دنیای خود انجام دادید، تأثیر زیادی بر تجربه بعدی شما خواهد داشت، بنابراین ارزش کمی دارد که به آن توجه کنید. اما به یاد داشته باشید که - مانند همه چیز در Minecraft - در اینجا هیچ پاسخ بهتر یا بدتری وجود ندارد. آزمایش کنید، دنیاهای جدیدی بسازید، با آزمون و خطا، جعبه‌ای از ماسه‌بازی درست می‌کنید که مناسب شما باشدچه بهترین خوب، این تازه شروع است!

ماین کرافت و زنبورها کلنگ، گوشت، برنامه نویسی کودکان  کیپ و دیگر لذت های روز اول

خوب، شما قبلاً در دنیای تازه ایجاد شده خود فرود آمده اید. بعدش چی؟ قبل از شروع کاوش افسارگسیخته در نقشه، مطمئن شوید که زنده مانده اید. دنیای Minecraft بی‌گناه به نظر می‌رسد، اما، باور کنید، می‌تواند کار شما را سخت کند.

در واقع شما یک روز Minecraft فرصت دارید تا مقدمات لازم را انجام دهید. سرنوشت بیشتر شما به او بستگی دارد. به نظر شوم می آمد؟ و درست است، زیرا این اولین لحظات برای شما تعیین کننده خواهد بود. فقط به آسمان نگاه کنید - آیا می توانید صفحه مربع خورشید را ببینید؟ قبل از اینکه از افق فراتر برود، باید خود را به درستی آماده کنید. نمی خواهی شب تو را با دست ضرب المثل در گلدان پیدا کند.

از کجا ارزش شروع کردن را دارد؟ به نزدیکترین درخت بروید و با مشت به تنه ضربه بزنید. نه، شوخی نیست. این همان چیزی است که هر بازیکن حرفه ای Minecraft با آن شروع کرد. پس از شکستن هر مکعب چوب، یک مکعب کوچکتر نشان دهنده منابع به دست آمده در پای شما قرار می گیرد. آنها را جمع آوری کنید، زیرا به زودی برای ساخت اولین ابزار شما مفید خواهند بود.

شخصیت شما توانایی تولید آیتم های اساسی را دارد - چهار مربع که  برنامه نویسی کودکان پر کردن آنها با منابع منجر به ایجاد یک چیز یا چیز دیگری می شود. اگر آنها را با بلوک های چوبی پر کنید، یک میز کاردستی دریافت خواهید کرد و این فرصت های کاملا جدیدی را برای شما باز می کند.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

بیایید قبل از تصمیم گیری آخرین نگاهی به تفاوت برنامه نویسی کودکان  بین دو نسخه Minecraft بیندازیم: پلتفرم های پشتیبانی شده Windows، Mac و Linux Windows، Android، iOS، Xbox One، Xbox Series X / S، PS4 / PS5، Nintendo Switch و Kindle Fire OS

Cross Game برای کاربران رایانه شخصی فقط در همه پلتفرم ها موجود است مودینگ موجود استنوار NAمقدمه هموارسازی با منابع فشرده در اکثر سیستم ها انجمن بزرگ و بزرگ محدود کنترل والدین NA موجود است جامعه پوست کافت حالت هاردکور موجود NA

همانطور که ممکن است تا به حال حدس زده باشید، Minecraft Bedrock تنها گزینه شماست اگر روی رایانه شخصی نیستید ... این نسخه از بازی از کراس پلی، کنترل والدین و گرافیک زیبای RTX پشتیبانی می کند. اگر در رایانه شخصی هستید و نیاز به پشتیبانی مودینگ، سرورهای جامعه، پوسته ها و هر چیز دیگری دارید، فوراً نسخه جاوا را نصب کنید. به یاد داشته باشید که برای اجرای روان نسخه جاوا به یک رایانه شخصی رده بالا نیاز دارید.

Minecraft Print یا Java Edition: برنامه نویسی کودکان  نسخه مناسب را انتخاب کنید!

تقریباً همین طور است. امیدواریم اکنون وضوح بیشتری در مورد اینکه کدام نسخه از این بازی sandbox محبوب را می‌خواهید بازی کنید و چرا می‌خواهید داشته باشید. انتخاب خود را در بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید. خوشبختانه، اگر به یکی از این سرورهای Minecraft Discord متصل هستید، مجبور نیستید سایتی را برای به اشتراک گذاشتن عشق خود به بازی انتخاب کنید.

و حتی می توانید بازی های جدیدی برای لذت بردن از بازی پیدا کنید. در نهایت، فراموش نکنید که این بازی رایگان نیست، بنابراین چند مود جعلی Minecraft در فروشگاه Google Play و فراتر از آن وجود دارد. Minecraft یک عنوان خاص است! بسیاری از بازیکنان او را دوست دارند، اما بسیاری از آنها فاصله خود را حفظ می کنند. شکستن و شروع به تفریح ​​با این ضربه آسان نیست. با این حال، اگر می خواهید امتحان کنید، این یک ماجراجویی بزرگ در پیش روی شماست و راهنمای ما به شما می گوید که چگونه در برنامه نویسی کودکان  اولین قدم ها گم نشوید!

به هر حال ... این Minecraft - چیست؟

به طور خلاصه، Minecraft یک بازی بقا و اکتشاف است که در آن منابع به دست می‌آوریم، از بقای شخصیت خود مراقبت می‌کنیم، دنیاهای شگفت‌انگیز را کشف می‌کنیم، با مخالفان مبارزه می‌کنیم و مهمتر از همه، به قدرت می‌رسیم. آنها می توانند خانه های کوچک یا قصرها و قلعه های شگفت انگیز باشند. از بلوک های مکعبی Minecraft تشکیل شده است، این یک جعبه ماسه ای بزرگ و پر از بلوک است که تنها محدودیت در آن می تواند تخیل ما باشد

ممکن است چیزی غیرقابل درک به نظر برسد، نوعی جام مقدس سرگرمی مجازی! به خصوص که همه فریاد می زنند: Minecraft، Minecraft، Minecraft! شما می توانید از این شلوغی دیوانه شوید! یکی یکی - در مورد Minecraft، با Minecraft، با Minecraft ... از زمانی که Mojang AB با این فرمول بلوک مانند ارائه شد، برنامه نویسی کودکان  فرزند دیجیتال آنها نه تنها در همه پلتفرم های اصلی - از ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، تا نینتندو سوییچ - ظاهر شد. بلکه بر روی لبان میلیون ها بازیکن از سراسر جهان است. با! حتی یک بازی ماجراجویی اپیزودیک Minecraft: Story Mode و به زودی بازی‌های hack'n'slash نیز دارد - چیزی مانند block Diablo یا Minecraft Dungeons.

Minecraft یک ماجراجویی شگفت انگیز و پیچیده است که در هیچ سبک دیگری نمی گنجد. با این حال، باید به خاطر داشت که این نیز از آن دسته عناوینی است که با دست پیش نمی روند و بر خلاف ظاهر، می توانند در ابتدا بسیار مطالبه کنند.

باور کنید یا نه، تقریبا یک دهه از نمایش این عنوان آوانگارد (و حتی بیشتر از زمان دسترسی اولیه!) می گذرد و هنوز هم در لیست پرفروش ترین ها قرار دارد. تا حدی به دلیل پشتیبانی ارائه شده توسط سازنده، و تا حدودی به دلیل خلاقیت یک جامعه بزرگ و پرشور که می تواند مثلاً کل شهرها را بر اساس نقشه Minecraft ایجاد کند. خود سازندگان نیز بیکار نیستند، زیرا Minecraft بالاخره از فناوری ردیابی پرتو پشتیبانی می کند. درست است که تست های بتا Minecraft RTX همچنان ادامه دارد، اما اکنون همه برنامه نویسی کودکان  می توانند خودشان بررسی کنند که این عنوان به لطف جلوه های بصری جدید چقدر سود می کند. چه می توانم بگویم، احتمالاً زمانی بهتر از این وجود نداشت که برای اولین بار در دنیای جادویی Minecraft غوطه ور شوید.

 • javad salehi