یادگیری برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

مطالبی که قرار می دهیم مربوط به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان می باشد.

یادگیری برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

مطالبی که قرار می دهیم مربوط به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان می باشد.

برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان مزایای فراوانی به همراه دارد. بنده یک برنامه نویس هستم. ای کاش در زمان نوجوانی کسی بود و دستم را می گرفت و به سمت برنامه نویسی می آورد. کودکان و نوجوانان به آموزش برنامه نویسی بپردازند

۴۶ مطلب در خرداد ۱۴۰۱ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

پایتون یک زبان برنامه نویسی عمومی، پویا، آموزش کدنویسی پایتون سطح بالا و تفسیر شده است. از رویکرد برنامه نویسی شی گرا برای توسعه برنامه ها پشتیبانی می کند. یادگیری آن ساده و آسان است و بسیاری از ساختارهای داده سطح بالا را ارائه می دهد.

Python آسان برای یادگیری است، اما زبان برنامه نویسی قدرتمند و همه کاره است، که آن را برای توسعه برنامه جذاب می کند.

نحو و تایپ پویا پایتون با ماهیت تفسیری آن، آن را به زبانی ایده آل برای اسکریپت نویسی و توسعه سریع اپلیکیشن تبدیل کرده است.

پایتون از الگوهای برنامه نویسی متعدد، از جمله سبک های برنامه نویسی شی گرا، امری و تابعی یا رویه ای پشتیبانی می کند.

پایتون برای کار در زمینه خاصی مانند برنامه نویسی وب در نظر گرفته نشده است. به همین دلیل است که به عنوان زبان برنامه نویسی چند منظوره شناخته می شود زیرا می تواند با وب، سازمانی، 3D CAD و غیره استفاده شود.

ما نیازی به استفاده از انواع داده برای اعلام متغیر آموزش کدنویسی پایتون نداریم زیرا به صورت پویا تایپ می شود بنابراین می توانیم a=10 را برای اختصاص یک مقدار صحیح به یک متغیر عدد صحیح بنویسیم.

پایتون توسعه و اشکال زدایی را سریع می کند زیرا هیچ مرحله کامپایل در توسعه پایتون وجود ندارد و چرخه ویرایش-تست-اشکال بسیار سریع است.

پایتون 2 در مقابل پایتون 3

در اکثر زبان های برنامه نویسی، هر زمان که نسخه جدیدی منتشر می شود، از ویژگی ها و نحو نسخه موجود زبان پشتیبانی می کند، بنابراین جابجایی پروژه ها در نسخه جدیدتر آسان تر است. با این حال، در مورد پایتون، دو نسخه Python 2 و Python 3 بسیار متفاوت از یکدیگر هستند.

لیستی از تفاوت های پایتون 2 و پایتون 3 در زیر آورده شده ایرانیان سایبر است:پایتون 2 از چاپ به عنوان یک دستور استفاده می کند و به عنوان چاپ "چیزی" برای چاپ تعدادی رشته در کنسول استفاده می کند. از آموزش کدنویسی پایتون طرف دیگر، پایتون 3 از چاپ به عنوان یک تابع استفاده می کند و به عنوان چاپ ("چیزی") برای چاپ چیزی روی کنسول استفاده می شود.

پایتون 2 از تابع raw_input() برای پذیرش ورودی کاربر استفاده می کند. رشته ای را برمی گرداند که نشان دهنده مقدار است که توسط کاربر تایپ شده است. برای تبدیل آن به عدد صحیح، باید از تابع int() در پایتون استفاده کنیم. از سوی دیگر، پایتون 3 از تابع input() استفاده می کند که به طور خودکار نوع ورودی وارد شده توسط کاربر را تفسیر می کند. با این حال، می‌توانیم این مقدار را با استفاده از توابع اولیه (int()، str() و غیره به هر نوع دیگری وارد کنیم.

در Python 2، نوع رشته ضمنی ASCII است، در حالی که، در Python 3، نوع رشته ضمنی Unicode است.

پایتون 3 حاوی تابع xrange() پایتون 2 نیست. xrange() گونه‌ای از تابع range() است که یک شی xrange را برمی‌گرداند که شبیه به جاوا iterator کار می‌کند. range() لیستی را برمی گرداند، به عنوان مثال محدوده تابع (0,3) شامل 0، 1، 2 است.

همچنین یک تغییر کوچک در Exception Handling در Python 3 ایجاد شده است. این یک کلمه کلیدی را تعریف می کند که لازم است استفاده شود. در بخش Exception handling آموزش آموزش کدنویسی پایتون برنامه نویسی Python به آن خواهیم پرداخت.

برنامه جاوا در مقابل پایتون

برخلاف سایر زبان های برنامه نویسی، پایتون امکان اجرای کد را با استفاده از چند خط فراهم می کند. به عنوان مثال - فرض کنید می خواهیم برنامه "Hello World" را در جاوا چاپ کنیم. چاپ آن سه خط طول می کشد.

برنامه پایتون از طرف دیگر، ما می توانیم این کار را با استفاده از یک دستور در پایتون انجام دهیم.

چاپ ("سلام جهان")هر دو برنامه نتیجه یکسانی را چاپ کدنویسی پایتون خواهند کرد، اما بدون استفاده از نقطه ویرگول یا پرانتزهای فرفری در پایتون فقط یک عبارت را می‌گیرد.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

آموزش کدنویسی

وب سایت EU Code Week برای مدارس سرویسی آموزش کدنویسی است که توسط کمیسیون اروپا پشتیبانی می شودصدور مجوز تحت مجوزهای Creative Commons به خودی خود بر مالکیت حق چاپ تأثیر نمی گذاردمحتوای وب‌سایت‌های شخص ثالث مشمول محدودیت‌های حق نسخه‌برداری خودشان است. لطفا برای اطلاعات بیشتر به سایت مبدا مراجعه کنید. درباره دوره آموزشی آنلاین صورتحساب و کدگذاری پزشکی

یک متخصص صدور صورت حساب و کدگذاری پزشکی معتبر شوید

صورتحساب و کدگذاری پزشکی امروزه یک ستاره رو به رشد در حوزه مراقبت های بهداشتی است. این دوره 100٪ آنلاین شما را آماده می کند تا شغلی را در این شغل پرتقاضا شروع کنید و گواهینامه حرفه ای صدور صورت حساب و کدگذاری پزشکی را که به بهترین وجه با علایق و اهداف شغلی شما مطابقت دارد، کسب کنید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه از سیستم کدگذاری رویه مشترک مراقبت های بهداشتی (HCPCS) و کدهای CPT رده II و ICD-10 استفاده کنید. علاوه بر این، با استفاده از صورتحساب پزشکی و نرم افزار کدگذاری، تمرین عملی را به دست خواهید آورد. پس از اتمام دوره، یک کوپن برای آزمون گواهینامه انتخابی خود دریافت خواهید کرد: CPC، CCA یا CBCS.

چشم انداز شغلی برای متخصصان صورتحساب و آموزش کدنویسی کدگذاری پزشکی با توجه به اداره آمار کار (BLS)، متخصصان صورتحساب و کدگذاری پزشکی به طور متوسط ​​حقوق سالانه 40350 دلار دریافت می کنند و در یکی از مشاغل با رشد سریع کار می کنند.

BLS همچنین تخمین می زند که حداقل 27000 شغل جدید در این حرفه تا سال 2026 مورد نیاز خواهد بود.

آزمون رمزگذار حرفه ای گواهی شده (CPC) توسط آکادمی کدنویسان حرفه ای آمریکا (AAPC) ارائه می شود. این گواهینامه استاندارد طلایی کدگذاری سطح ورودی برای پزشکان یا کدنویسان حرفه ای است.

کارشناس کدگذاری خبره (CCA) توسط انجمن مدیریت اطلاعات سلامت آمریکا (AHIMA) ارائه می شود. این یک گواهینامه کدگذاری پزشکی سطح ورودی در تمام تنظیمات است - اقدامات پزشک و بیمارستان بستری.

متخصص صدور صورت‌حساب و کدگذاری (CBCS) توسط انجمن ایرانیان سایبر ملی مراقبت‌های بهداشتی (NHA) ارائه می‌شود و در حال حاضر یک گواهی‌نامه صدور صورت‌حساب پزشکی سطح ابتدایی برای فعالیت‌های پزشک است. در تابستان 2021، آزمون به گواهینامه صدور صورتحساب و کدگذاری سطح ورودی، با گنجاندن آزمون ICD-10-CM، CPT، آموزش کدنویسی و HCPCS سطح II تغییر خواهد کرد.

سوالات متداول صورتحساب پزشکی و کدگذاریگسترش همه جمع کردن همه صورتحساب و کدگذار پزشکی چه کاری انجام می هد؟آیا تفاوتی بین صورتحساب پزشکی و کدگذاری پزشکی وجود دارد؟الزامات مورد نیاز برای یک شغل حسابداری و کدگذاری پزشکی چیست؟چه مدت طول می کشد تا یک صورتحساب و کدگذار پزشکی شوید؟تفاوت بین امتحانات گواهینامه (CPC، CCA، و CBCS) چیست؟آیا صورتحساب پزشکی و کدگذاری یک شغل خوب است؟

برای گذراندن یکی از گواهینامه های حرفه ای زیر که به بهترین وجه با علایق و اهداف شغلی شما مطابقت دارد، کاملاً آماده باشید:

آزمون کدنویس حرفه ای (CPC) ارائه شده توسط آکادمی کدنویسان حرفه ای آمریکا (AAPC)آزمون خبره کدنویسی Associate (CCA) ارائه شده توسط انجمن مدیریت اطلاعات سلامت آمریکا (AHIMA)آزمون متخصص صدور صورت حساب و کدگذاری (CBCS) ارائه شده توسط انجمن ملی مراقبت های بهداشتی (NHA)

نحوه عملکرد کدهای CPT رده II و کدهای ICD-10 و نحوه آموزش کدنویسی تخصیص آنها در روش های رایج صدور صورت حساب پزشکی و کدگذاری را بیاموزید.با نرم افزار صدور صورت حساب و کدگذاری پزشکی، تجربه صورتحساب عملی به دست آوریدکیت شروع خارجی برای کمک به شما برای کسب تجربه ارزشمند در این زمینه گزینه مستقل Medical Biller برای کسانی که علاقه ای به برنامه نویسی پزشکی ندارند

نانسی اسمیت بیش از 30 سال تجربه در صنعت مراقبت های بهداشتی دارد. تجربه بالینی او شامل کار به عنوان دستیار پزشکی برای شبکه ای از کلینیک های بهداشتی روستایی، و به عنوان کدگذار پزشکی، متخصص خسارت بیمه، و حسابرس سوابق پزشکی است. نانسی دارای مدرک لیسانس در آموزش حرفه ای است و برنامه های دستیار پزشکی را توسعه داده و تدریس کرده است.

LaTisha Cottingham بیش از 20 سال تجربه در صنعت مراقبت های بهداشتی دارد کدنویسی . وی دارای شش سال سابقه تدریس در زمینه صدور صورت حساب و کدگذاری پزشکی و کمک پزشکی است. در حال حاضر او به عنوان یک تحلیلگر HIM برای یک موسسه

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

بالعکس. این مهم است که تصمیم بگیرید با کدام لبه مشاوره برای شروع برنامه نویسی کیس ها کار کنید، اما در بسیاری از مواقع انجام 80 درصد کار کاملاً خوب است، که در آن 20 درصد دیگر چیزهایی است که مردم واقعاً از آنها استفاده نمی کنند، بنابراین دریافت آن چندان مهم نیست. آن چیزها 100٪ درست است. شما می توانید 1% آخرین باگ های پروژه خود را ردیابی کنید، اما زمان زیادی را صرف انجام آن خواهید کرد.

شماره 4: نحوه کار با گوگل را بیاموزیدبسیاری از مبتدیان به درجه ای که گوگل کردن چیزها بخشی از شغل برنامه نویس است، قدردانی نمی کنند. گاهی اوقات کار من بیشتر به دانستن چگونگی جستجو برای چیزی است تا برنامه نویسی واقعی.

شماره 5: از درخواست کمک یا کمک به مردم نترسید

برنامه نویسی در واقع یک فعالیت واقعا اجتماعی است. اگر کمک آنها را نداشتم مثل الان برنامه نویس خوبی نبودم - هر یک از دوستانم در زمینه های خاصی مهارت دارند، بنابراین هر زمان که مشکلی داشتم، می دانم از کدام دوست بپرسم. من هم در مقابل وقتی مشکلی دارند به آنها کمک می کنم. این واقعاً تنها راه انجام کار مشاوره برای شروع برنامه نویسی هاست.

شماره 6: فناوری همیشه در حال تغییر است

بنابراین زبان تکنولوژی نیز تغییر می کند. با این حال، شما در نهایت دانش همه آن چیزها را انباشته خواهید کرد.

من دوست دارم اول خود را یک برنامه نویس و در مرحله بعد یک زبان شناس بدانم، زیرا روزی خواهد بود که همه زبان های برنامه نویسی که در حال حاضر استفاده می کنیم دیگر استفاده نشوند. به عنوان مثال، اگر من در دهه 80 شروع به کار کردم، از اشکال خاصی از کد اسمبلی استفاده می کردم که در حال حاضر اکثراً از بین رفته اند. این برای همه فناوری‌ها چه خوب و چه بد اتفاق می‌افتد. روزی خواهد رسید که دیگر هیچ کس از ریل استفاده نکند.

گفتنی است، پارادایم گسترده ای وجود دارد که زبان های برنامه نویسی ایرانیان سایبر  در آن قرار می گیرند، و نوعی شجره نامه برای زبان های برنامه نویسی وجود دارد. بنابراین، اگر زبانی را می شناسید که مشابه زبان دیگری مشاوره برای شروع برنامه نویسی است، انتخاب آن زبان می تواند بسیار آسان باشد. به عنوان مثال - هم مردم پایتون و هم روبی از من متنفر هستند - پایتون و روبی تقریباً یک زبان برنامه نویسی هستند. درست است که از نظر فرهنگی، تفاوت‌های زیادی وجود دارد. با این حال، به غیر از این، آنها تقریباً یکسان هستند، بنابراین یادگیری یکی زمانی که دیگری را می دانید بسیار آسان است.

با این حال، اگر از یک زبان برنامه نویسی پویا و شی گرا مانند Pearl یا Ruby استفاده کنید و به زبان برنامه نویسی ایستا تایپ شده مانند Haskell بروید، پرش بسیار دشوار خواهد بود. این به این دلیل است که زبان ها در شاخه های کاملاً متفاوت در شجره نامه برنامه نویسی قرار دارند. با این حال، اگر بخواهید این جهش را انجام دهید، چیزهای زیادی نیز یاد خواهید گرفت. در مجموع، اگر در یک پارادی بمانید، به راحتی می توانید برخی از زبان ها را انتخاب کنیدgm، و اگر پارادایم‌ها را پرش کنید، برخی از زبان‌ها سخت‌تر هستند.

از نظر یادگیری واقعی زبان های جدید، کاری که من معمولا انجام می دهم این است که برای هر زبان برنامه نویسی یک پروژه داشته باشم. این یک بازی ماجراجویی متنی است که در آن به بازیکن می گویید به شمال بروید، به شرق بروید، به goblin حمله کنید و غیره. من سعی می کنم زمانی که زبان های برنامه نویسی را یاد می گیرم این کار را انجام دهم، زیرا اگر برنامه ای به زبان دیگری ساخته شده باشد، می دانم که می توانم. این کار را انجام دهید، اما از آنجایی که من می‌خواهم مواردی را که مختص زبان برنامه‌نویسی هستند بررسی کنم، هر برنامه کمی متفاوت به نظر می‌رسد. بنابراین، با تلاش برای نوشتن کد و خواندن چند آموزش یاد می‌گیرم. بیشتر صرف وقت گذاشتن برای یادگیری یک مهارت دیگر است، و هر چه بیشتر تمرین کنید، بهتر خواهید شد.

شماره 7: اشکالی ندارد که به منبع باز مشاوره برای شروع برنامه نویسی کمک نکنید

اما اگر می‌خواهید مشارکت کنید، روشی که من نحوه انجام این کار را پیدا کرده‌ام این است که روی چیزی کار کنید که واقعاً استفاده کرده‌اید. برای ایجاد انگیزه در خود، به هدفی قوی‌تر و دقیق‌تر از تمایل گسترده‌تر برای مشارکت نیاز دارید.

حتی زمانی که هدف خود را فقط با کمک به Rails کاهش دهید، به شما کمک می کند گام مهمی در جهت تحقق هدف خود بردارید. هرچه بیشتر بتوانید آنچه را که می خواهید به انجام برسانید بیان کنید، احتمال بیشتری وجود دارد که آن را انجام دهید. من همیشه به مستندسازی علاقه داشته‌ام و قطعاً این حوزه‌ای است که تقریباً هر پروژه‌ای در آن به کمک نیاز دارد، اما مشاوره شروع برنامه نویسی بسیاری از مردم نوشتن اسناد را خسته‌کننده می‌دانند، بنابراین اگرچه فکر می‌کنم این ممکن است راهی برای شروع باشد، برای همه مناسب نیست.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

پس برای چی منتظری؟ امروز نحوه کدنویسی را یاد چگونه کدنویسی کنیم؟ بگیرید. اگر متوجه نشده اید، نقش فناوری در 20 سال گذشته تقریباً تغییر کرده است. به آرامی اما مطمئناً رایانه‌ها تقریباً در همه بخش‌های زندگی ما نفوذ کرده‌اند، از آنچه می‌خریم، نحوه رفت و آمدمان از جایی به جای دیگر، نحوه کارمان، تا جایی که بعد از ساعت کاری روزانه غذا می‌خوریم.

به همین دلیل و بسیاری دیگر، کدنویسی یکی از با ارزش ترین مهارت هایی است که می توانید ایجاد کنید. چه بخواهید شغل خود را پیشرفت دهید، نرم افزار یا بازی برای دوستان خود بسازید، یا فقط فضای فناوری را بهتر از قبل درک کنید، یادگیری زبان رایانه می تواند یک دارایی بزرگ برای پیشرفت حرفه ای و شخصی شما باشد.

با این حال، می تواند بسیار ترسناک نیز باشد. حتی قبل از نوشتن اولین برنامه‌ام، فکر می‌کردم که برنامه‌نویسان کامپیوتر گروهی نخبه از متخصصان با استعدادی فراتر از هر چیزی هستند که من می‌توانم داشته باشم. از مکالماتی که من با برنامه نویسان مشتاق داشته ام، به نظر می رسد این یک طرز فکر رایج است - کدنویسی تمرینی است که فقط برای شگفت انگیزترین فن آوری محفوظ است.

من می خواهم از قبل روشن کنم که این درست نیست. با چگونه کدنویسی کنیم؟ گذشت زمان، فداکاری و دسترسی به اینترنت، هر کسی می تواند کدنویسی را یاد بگیرد. اگر در حال خواندن این هستید، این شامل شما نیز می شود.

بسته به آنچه می خواهید یاد بگیرید و چقدر می خواهید عمیق شوید، می توانید چند ماه تا پایان عمر خود را به یادگیری اختصاص دهید، اما همه از اصول اولیه شروع می کنند. به همین دلیل است که در این راهنما، همه چیزهایی را که برای شروع نوشتن کد نیاز دارید، از جمله:چرا باید کدنویسی را یاد بگیریدبا چه زبانی شروع کنیمنحوه شروع کد نویسیچند نکته ارزشمند برای کسانی که شروع ه کار می کننداکنون دانلود کنید: راهنمای معرفی رایگان HTML و CSSچرا کدنویسی را یاد بگیریم؟

قبل از اینکه وارد اولین درس خود شوید، ابتدا به این فکر کنید که ایرانیان سایبر  چرا می خواهید کدنویسی کنید. این به شما کمک می‌کند تا مشخص کنید که کدام زبان را ابتدا می‌خواهید یاد بگیرید، چه نوع پروژه‌هایی را می‌خواهید تکمیل کنید، و در نهایت می‌خواهید چه چیزی از مهارت‌های خود بسازید. در اینجا برخی از مزایای شناخته شده وجود دارد:شما مهارت های حرفه ای خواهید ساخت.

بیایید بدیهی ترین چیزها را از این راه دریافت کنیم: چگونه کدنویسی کنیم؟ دانش برنامه نویسی کامپیوتر یک دارایی شغلی ارزشمند است. همانطور که تکنولوژی به زندگی روزمره ما ادامه می‌دهد، مهارت‌های کدنویسی در میان نامزدها مطلوب‌تر می‌شود – طبق گزارش job board Indeed.com، چندین مورد از مهارت‌های مورد تقاضا در حوزه محاسبات قرار دارند.

اگر به دنبال تبدیل شغلی به فناوری یا تغییر به سمت یک نقش فنی تر در حوزه خود هستید، دانستن حداقل یک زبان برنامه نویسی مرتبط ضروری است. اگرچه این فقط برای توسعه دهندگان اعمال نمی شود. طراحان وب باید HTML، CSS و جاوا اسکریپت را بدانند. مدیران پروژه باید کارکرد درونی ابزارهایی را که به ساخت آنها کمک می کنند چگونه کدنویسی کنیم؟ بدانند. حتی اگر یک وب‌سایت ساده وردپرسی دارید، آشنایی با زبان‌های فرانت‌اند و مقداری PHP بسیار مفید است.

اگر یک نقش کاملاً فنی را دنبال نمی‌کنید، با این وجود، تجربه کدنویسی یک دارایی خوب است - دانش فنی و توانایی درک مفاهیم انتزاعی و حل مسائل پیچیده را نشان می‌دهد.

در نهایت، دانش کدنویسی شما را قادر می‌سازد تا کار آزاد داشته باشید و شاید شغل آزاد تمام وقت را دنبال کنید. با این مسیر، کنترل بسیار بیشتری بر حرفه خود و پروژه هایی که می پذیرید خواهید داشت.

شما می توانید چیزهایی خلق کنید.

یکی از جالب ترین مزایای یادگیری نحوه کدنویسی این است که می توانید ایده های خود را زنده کنید. آیا ایده ای برای یک وب سایت، برنامه یا بازی رایانه ای دارید؟ اکنون، می توانید آن را دقیقاً همانطور که می خواهید بسازید، سپس آن را با جهان به اشتراک بگذارید.

چه بخواهید از پروژه خود کسب درآمد کنید، چه بخواهید آن را در یک پلتفرم منبع باز مانند GitHub پست کنید، یا صرفاً چیزهایی را به عنوان یک سرگرمی بسازید، دانش و ابزار لازم برای انجام این کار را خواهید داشت. خوشحال کننده است که بدانید می توانید برنامه هایی بسازید که تا به حال هرگز به طور کامل درک نکرده اید. به علاوه، پروژه ها برای چگونه کدنویسی کنیم  فرآیند یادگیری و جستجوی کار ضروری هستند، همانطور که به زودی خواهیم دید.

دنیای اطراف خود را بهتر درک خواهید کرد.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

متوسط ​​مدرک برنامه نویسی کامپیوتر بهترین آموزشگاه های برنامه نویسی کالج آنلاین شامل تقریباً 120 واحد درسی است. دانشجویان تمام وقت معمولاً در چهار سال فارغ التحصیل می شوند، در حالی که فراگیران پاره وقت تمایل دارند 2 تا 3 سال دیگر را برای تحصیل خود صرف کنند. با این حال، متغیرهای زیادی وجود دارد که می تواند بر مدت زمان برنامه تأثیر بگذارد، از جمله بار دوره ترم، فرمت برنامه و هر گونه اعتبار انتقالی که ممکن است دانشجو داشته باشد. در حالی که بسیاری از برنامه‌های آنلاین، برنامه‌های زمان‌بندی سریع و خودگام را ارائه می‌کنند، برخی دیگر از یک مدل یادگیری کوهورت استفاده می‌کنند. دانش‌آموزان در یک گروه دوره‌ها را با همان گروه همسالان، از روز اول کلاس تا فارغ‌التحصیلی کامل می‌کنند. این رویکرد مرحله قفل همکاری دانش‌آموز و استاد و تعامل با همتایان را تقویت می‌کند، اما معمولاً تکمیل آن بیشتر طول می‌کشد. در مقابل، برنامه‌های مبتنی بر شایستگی به فراگیران این امکان را می‌دهند تا با سرعتی که می‌توانند بر یک مهارت یا درس مسلط شوند، دوره‌ها را طی کنند. اعتبار انتقال همچنین می تواند طول برنامه را کوتاه کند. اکثر مدارس 30 تا 90 واحد از دوره های قبلی را می پذیرند. برخی از برنامه های تکمیل مدرک دو ساله دانشجویانی را می پذیرند که قبلاً دارای مدرک کاردانی هستند.

دوره ها در برنامه لیسانس آنلاین بهترین آموزشگاه های برنامه نویسی برنامه نویسی کامپیوتر

دوره های معمولی در برنامه لیسانس برنامه نویسی کامپیوتر به سیستم عامل ها، شبکه ها، تکنیک های عیب یابی و الگوریتم ها می پردازد. اکثر برنامه های درسی در یک پروژه نهایی نهایی به اوج خود می رسند، که طی آن دانش آموزان مهارت های اکتسابی خود را ترکیب می کنند و نشان می دهند.

تجربه حرفه ای نقش مهمی در یافتن شغل ایفا می کند و بسیاری از مدارک برنامه نویسی کامپیوتر آنلاین شامل فرصت های کارآموزی هستند. دوره های کارآموزی روشی موثر برای کسب تجربه عملی در محیط های کاری مبتنی بر فناوری است. آنها همچنین می توانند دانش آموزان را برای امتحانات گواهینامه خاص برنامه آماده کنند. نامزدهایی که گواهینامه محصولاتی مانند مایکروسافت یا سیسکو را دریافت می کنند، اغلب در بازار کار نسبت به رقبا برتری دارند.

در حالی که هر برنامه متفاوت است، یک مدرک برنامه نویسی کامپیوتر آنلاین معمولا یک یا چند دوره از دوره های زیر را ارائه می دهد.

برنامه نویسی بازی: این دوره مهارت های اولیه برنامه نویسی و ایرانیان سایبر طراحی مورد استفاده برای ایجاد رایانه شخصی، کنسول و بازی های موبایل را ارائه می دهد. موضوعات کلاس شامل حل مسئله، طراحی سطح، قوانین فیزیک در محیط های بازی و طراحی دو بعدی و سه بعدی است.

ذخیره سازی داده ها: دانش آموزان در این دوره آنلاین علوم کامپیوتر اطلاعات اصلی را بررسی می کنندمفاهیم طراحی انبار، از جمله مدل سازی داده ها، دسترسی به پایگاه داده و پیاده سازی. کاندیداها بهترین آموزشگاه های برنامه نویسی مفاهیم، ​​روش‌ها و مهارت‌های مورد نیاز برای استخراج اطلاعات از انبارهای داده و ایجاد استراتژی‌های جدید جمع‌آوری داده‌ها را کسب می‌کنند.

برنامه نویسی شی گرا: این کلاس مفاهیم و اصول مقدماتی مربوط به برنامه نویسی شی گرا، از جمله کپسوله سازی، انتزاع، وراثت و چندشکلی را بررسی می کند. بهترین برنامه های لیسانس آنلاین در علوم کامپیوتر معمولاً یک دوره برنامه نویسی شی گرا را با مروری بر ساختارهای کنترل و انواع داده ها آغاز می کنند، سپس به سراغ پارادایم ها می روند.

سیستم عامل: در دوره سیستم عامل، دانشجویان مفاهیم اصلی سیستم عامل هایی مانند یونیکس، ویندوز و iOS را بررسی می کنند. موضوعات دوره معمولی شامل فرآیندها و رشته های سیستم عامل، مدیریت حافظه، سیستم های فایل، زمان بندی CPU، ورودی/خروجی، و همگام سازی است. هنگام بحث در مورد سیستم عامل، امنیت نیز یک موضوع ضروری است. دانش آموزان در مورد تهدیدهایی مانند بدافزار و تکنیک های امنیتی رایج مانند کنترل دسترسی و تشخیص نفوذ یاد می گیرند.

تست نرم افزار: این کلاس با تاکید بر یادگیری عملی، روش های یکپارچه و استراتژی های تخصصی را برای تست واحد و جهش ارائه می دهد. داوطلبان بر مراحل تست شی گرا، مبتنی بر جزء،بهترین آموزشگاه های برنامه نویسی  توزیع شده و همزمان برای انواع مختلف نرم افزار تسلط دارند.

اطلاعات حقوق و دستمزد مدرک برنامه نویسی کامپیوتر

در صنعت فناوری که همیشه در حال گسترش است، کسب مدرک برنامه نویسی کامپیوتر به صورت آنلاین می تواند به فرصت های شغلی متنوعی در بسیاری از تنظیمات مختلف منجر شود. مدرک لیسانس در برنامه نویسی کامپیوتر، فارغ التحصیلان را برای موقعیت های ابتدایی در توسعه نرم افزار، مدیریت شبکه و سیستم، و سایر زمینه های علوم کامپیوتر و فناوری آموزشگاه های برنامه نویسی اطلاعات واجد شرایط می کند. در حالی که الزامات شغلی بین کارفرمایان بسیار متفاوت است، کسب تجربه کاری بیشتر و مهارت های تخصصی

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

پرداخت و اطلاعات مالی:هزینه ها باید در مهلت  ثبت نام کلاس تابستانی های ذکر شده در تقویم تحصیلی فوق پرداخت شود، در غیر این صورت درخواست ثبت نام شما لغو می شود، به این معنی که دیگر ثبت نام نخواهید کرد.

صورت‌حساب‌ها برای ترم تابستان پست نمی‌شوند، بنابراین مطمئن شوید که پس از تکمیل ثبت‌نام، اطلاعات موجودی حساب خود را myUNT بررسی کنید.

برای مشاهده صورتحساب خود به مرکز دانشجویی myUNT بروید.برای کسب اطلاعات در مورد پرداخت، لطفاً به sfs.unt.edu/payments مراجعه کنید.

ثبت نام از طریق myUNT از آخرین مهلت لغو پرداخت تا ساعت 11:59 شب برای پردازش در دسترس نخواهد بود. ثبت نام از نیمه شب بازگشایی خواهد شد. برای کسب اطلاعات در مورد پرداخت، لطفاً به sfs.unt.edu/payments مراجعه کنید.

برای اطلاعات در مورد کمک های مالی و بورسیه ها، به financaid.unt.edu مراجعه کنید.انصراف از کلاس ها و انصراف از ترماطلاعات مهم در مورد ترک کلاس یا انصراف از دانشگاه را ثبت نام کلاس تابستانی مشاهده کنید.

رها کردن کلاس ها یا عدم تکمیل و گذراندن ساعات ثبت نام ممکن است شما را واجد شرایط دریافت کمک مالی نکند. شما باید شرایط پیشرفت تحصیلی رضایت بخش (SAP) را داشته باشید تا واجد شرایط بودن برای کمک های مالی را همانطور که توسط دفتر کمک های مالی و بورسیه UNT تعریف شده است حفظ کنید. اطلاعات بیشتر در مورد سیاست های SAP UNT را ببینید.

بعلاوه، اگر ثبت نام نیم‌وقت را پایین بیاورید، ممکن است لازم باشد وام‌های دانشجویی خود را بازپرداخت کنید. لطفاً مستقیماً با کمک مالی تماس بگیرید زیرا ممکن است وضعیت شما متفاوت باشد.

منابع اضافیمثل همیشه، اداره ثبت برای کمک به شما آماده است! همه تراکنش ها را می توان از طریق سلف سرویس انجام داد، به جز اسنادی که نیاز به احراز هویت دارند. اطلاعات را می توان در برگه خدمات ما یافت. اگر نیاز خاصی دارید، قرارهای تلفنی و زوم و حضوری از دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح تا 17 بعد از ظهر ارائه می دهیم. کمک خواستن؟

اگر در مورد طبقه بندی خود (به عنوان مثال، دانشجوی سال ایرانیان سایبر اول، ارشد و غیره) یا ثبت نام سؤالی دارید، با شماره ثبت نام با شماره

دانش آموزان دارای ابتکار موفقیت تگزاس ثبت نام کلاس تابستانی (TSI) توسط برنامه های TSI توصیه و ثبت می شوند. برنامه های TSI را می توان از طریق تماس گرفت.

حداکثر ثبت نام دوره

دانش‌آموزان می‌توانند بدون در نظر گرفتن ترکیبی از شرایط، بیش از 15 ساعت اعتبار در کل تابستان ثبت نام کنند. همچنین محدودیت‌هایی برای تعداد ساعات اعتباری که می‌توانید در طول دوره‌های مختلف تابستانی داشته باشید وجود دارد:

توجه: دانشجویان مشروط تحصیلی یا اخطار تحصیلی نمی‌توانند بیش از 7 ساعت واحد در طول کل ترم تابستان ثبت‌نام کنند و دانشجویان مشروط نمی‌توانند در دوره‌ای که در مدت کمتر از پنج هفته ارائه می‌شود ثبت‌نام کنند.

کمک مالی

برای پرداخت هزینه کلاس های تابستان امسال به کمک نیاز دارید؟ مطمئن شوید که FAFSA 2021-2022 خود را تا 30 ژوئن و یک درخواست برای کمک مالی تابستانی از طریق ASAP ارسال کنید. ثبت نام کلاس تابستانی برای اطلاعات بیشتر در مورد درخواست کمک، انواع کمک، و واجد شرایط بودن، از Summer Financial Aid دیدن کنید.

تاریخ ها و مهلت های مهم

تاریخ ها و مهلت ها بر اساس ترم (های) تابستانی که ثبت نام کرده اید متفاوت است و می توانید آن را در تقویم دانشگاهی تابستانی پیدا کنید. اطلاعات بیشتر در مورد برخی از تاریخ ها و مهلت های مهم را در زیر بیابید. دانشجویان بدون مدرک (غنی سازی شخصی)

پذیرش به عنوان یک دانشجوی بدون مدرک به این معنی است کلاس تابستانی که شما در یک برنامه تحصیلی ثبت نام نکرده اید و واجد شرایط دریافت کمک های مالی ایالتی، فدرال یا برنامه های وام نیستید.

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

trigger در sql

برای اطلاعات بیشتر، استفاده از جداول درج شده trigger در sql و حذف شده را ببینید.محرک‌های DDL و لاگین با استفاده از تابع EVENTDATA (Transact-SQL) اطلاعات مربوط به رویداد راه‌اندازی را ضبط می‌کنند. برای اطلاعات بیشتر، استفاده از تابع EVENTDATA را ببینید.

SQL Server به‌روزرسانی ستون‌های متن، ntext یا تصویر را از طریق تریگر به جای جداول یا نماها امکان‌پذیر می‌سازد.

انواع داده ntext، متن و تصویر در نسخه بعدی MicrosoftSQL Server حذف خواهند شد. از استفاده از این نوع داده ها در کارهای توسعه جدید خودداری کنید و برای اصلاح برنامه هایی که در حال حاضر از آنها استفاده می کنند برنامه ریزی کنید. به جای آن از nvarchar(max)، varchar(max) و varbinary(max) استفاده کنید. هر دو تریگرهای AFTER و STEAD OF از داده های varchar(MAX)، nvarchar(MAX) و varbinary(MAX) در جداول درج شده و حذف شده پشتیبانی می کنند.

برای تریگرها در جداول بهینه شده برای حافظه، تنها sql_statement مجاز در سطح بالا یک بلوک ATOMIC است. T-SQL مجاز در داخل بلوک ATOMIC توسط T-SQL مجاز در داخل پروسه trigger در sql های بومی محدود می شود.

برای یک ماشه CLR، روش یک مجموعه را برای اتصال با ماشه مشخص می کند. متد باید هیچ آرگومان نداشته باشد و void برگرداند. class_name باید یک شناسه SQL Server معتبر باشد و باید به عنوان یک کلاس در اسمبلی با قابلیت مشاهده اسمبلی وجود داشته باشد. اگر کلاس دارای یک نام واجد شرایط فضای نام است که از «.» استفاده می کند. برای جدا کردن قسمت‌های فضای نام، نام کلاس باید با استفاده از جداکننده‌های [ ] یا " " محدود شود. کلاس نمی تواند یک کلاس تودرتو باشد.

 توجه داشته باشید

به طور پیش فرض، توانایی SQL Server برای اجرای کد CLR خاموش ایرانیان سایبر است. شما می توانید اشیاء پایگاه داده ای را که به ماژول های کد مدیریت شده ارجاع می دهند ایجاد، اصلاح و رها کنید، اما این مراجع در نمونه ای از SQL Server اجرا نمی شوند مگر اینکه گزینه clr فعال شده با استفاده از sp_configure فعال شود.

نکاتی برای trigger در sql محرک های DML

محرک های DML اغلب برای اجرای قوانین تجاری و یکپارچگی داده ها استفاده می شوند. SQL Server یکپارچگی ارجاعی اعلامی (DRI) را از طریق دستورات ALTER TABLE و CREATE TABLE فراهم می کند. با این حال، DRI یکپارچگی ارجاعی بین پایگاه داده را ارائه نمی دهد. یکپارچگی ارجاعی به قوانین مربوط به روابط بین کلیدهای اصلی و خارجی جداول اشاره دارد. برای اعمال یکپارچگی ارجاعی، از محدودیت های کلید اولیه و کلید خارجی در ALTER TABLE و CREATE TABLE استفاده کنید. اگر محدودیت‌هایی در جدول ماشه وجود داشته باشد، پس از اجرای تریگر به جای اجرای ماشه و قبل از اجرای تریگر AFTER بررسی می‌شوند. اگر محدودیت ها نقض شوند، اقدامات INSEAD OF trigger به عقب برگشته و ماشه AFTER فعال نمی شود.

با استفاده از sp_settriggerorder می توانید اولین و آخرین تریگرهای AFTER را برای اجرا در جدول مشخص کنید. شما می توانید برای هر عملیات INSERT، UPDATE و DELETE روی یک جدول، فقط یک trigger در sql اولین و آخرین راه اندازی AFTER را مشخص کنید. اگر تریگرهای AFTER دیگری روی همان جدول وجود داشته باشد، به طور تصادفی اجرا می شوند.

اگر عبارت ALTER TRIGGER اولین یا آخرین تریگر را تغییر دهد، اولین یا آخرین ویژگی مجموعه روی تریگر اصلاح شده حذف می شود و شما باید مقدار سفارش را با استفاده از sp_settriggerorder تنظیم مجدد کنید.

یک تریگر AFTER تنها پس از اجرای موفقیت آمیز دستور SQL آغازگر اجرا می شود. این اجرای موفقیت آمیز شامل تمام اقدامات آبشاری ارجاعی و بررسی محدودیت های مرتبط با شی به روز شده یا حذف شده است. یک AFTER به‌جای یک ماشه روی یک جدول به صورت بازگشتی شلیک نمی‌کند.

اگر یک تریگر به جای تعریف شده روی جدول، عبارتی را در مقابل جدول اجرا کند که معمولاً تریگر INSTTEAD OF را دوباره فعال می کند، تریگر به صورت بازگشتی فراخوانی نمی شود. در عوض، دستور به گونه‌ای trigger sql پردازش می‌کند که گویی جدول به جای ماشه‌ای ندارد و زنجیره عملیات محدودیت و پس از اجرای ماشه را شروع می‌کند. به عنوان مثال، اگر یک ماشه به عنوان یک ماشه به جای INSERT برای یک جدول تعریف شود. و، ماشه یک دستور INSERT را روی همان جدول اجرا می‌کند، دستور INSERT که

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

هر کسی که می خواهد یاد بگیرد و به توسعه برنامه اندروید علاقه آموزش برنامه نویسی اندروید رایگان دارد.مبتدیان برای توسعه برنامه اندروید یا افرادی که دانشجو یا تازه وارد هستند.دانشجویان علوم کامپیوتر یا رشته های مرتبط که می خواهند در توسعه دهنده اپلیکیشن اندروید شغلی موفق ایجاد کنند.

هر فریلنسری که روی پروژه‌های اندروید کار می‌کند یا برنامه‌های اندرویدی می‌سازد و بنابراین می‌خواهد دانش خود را تازه کند یا می‌خواهد از طریق دوره آموزشی ما درباره ویژگی‌های جدید به‌روزرسانی شود و برنامه خود را برای فروش ایجاد کند.

توسعه دهندگان iOS که می خواهند خود را به خاطر توسعه یک اپلیکیشن در اندروید بکشند.پیش نمایش نمونه

دوره رایگان برنامه نویسی اندروید Video1Video1Free App Development Course2

 مزایای شغلی پس از گذراندن این دوره آموزشی آموزش برنامه نویسی اندروید رایگان آنلاین رایگان توسعه اپلیکیشن اندروید، دانش آموزان می توانند از مزایای شغلی زیر بهره مند شوند:

توسعه دهندگان اندروید: – آنها می توانند توسعه دهندگان اندروید شوند و کارهای زیر را در کار خود انجام دهند. آنها روز خود را با ترجمه طرح‌ها و فریم‌های سیمی به استانداردهای بالا و کیفیت کد و طراحی، ساخت، اجرا، آزمایش و حفظ عملکرد بالا، کد جاوا قابل اعتماد و قابل استفاده مجدد برای برنامه‌ها آغاز می‌کنند. آنها باید اطمینان حاصل کنند که بهترین عملکرد، کیفیت و پاسخگویی ممکن از طریق برنامه به دست می آید. آنها همچنین باید گلوگاه ها را شناسایی و تصحیح کنند و اشکالات را در صورت نیاز ایرانیان سایبر و در صورت نیاز برطرف کنند. آنها به حفظ کیفیت کد، سازماندهی کد و خودکارسازی کد نیز کمک می کنند.

توسعه دهندگان موبایل: مانند توسعه دهندگان اندروید. آموزش برنامه نویسی اندروید رایگان آنها برای ایجاد اپلیکیشن در پلتفرم های مختلف یا ترجمه محصولات و خدمات مختلف به دنیای موبایل کار می کنند.

بازاریابی سئو: - آنها بهینه سازی موتورهای جستجو را انجام می دهند و مدل هایی برای درآمد تبلیغات ایجاد می کنند.

تجسم داده ها: - آنها ممکن است به عنوان تحلیلگر داده و کارشناسان تجسم داده کار کنند که وظیفه آنها نظارت بر ترافیک، توجه به روندها و استخراج ارزش های تجاری است.

فریلنسرها: - همچنین می توانید یک فریلنسر شوید و به افراد دیگر در ساخت برنامه های اندرویدی خود کمک کنید.

راهنمای مدرس یا کارگاه: - می توانید توسعه اندروید را به افراد دیگر آموزش دهید، کارگاه ها یا آموزش های شرکتی را برگزار کنید و غیره.

معمولاً توسعه دهندگان اندروید در مقایسه با سایر توسعه دهندگان و اگر چند سال تجربه داشته باشند، دستمزد بهتری دریافت می کنند. و سپس آنها حتی بهتر از مقیاس پرداخت. جدا از آن، آنها همیشه این فرصت را دارند که از مشاغل آزاد درآمد کسب کنند یا برنامه خود را ایجاد کنند و از چیزی که برای توسعه دهندگان دیگر چندان ساده نیست درآمد کسب کنند. اندروید چیست؟

اندروید یک سیستم عامل متن باز و قابل تنظیم برای موبایل است که توسط گوگل برای استفاده در دستگاه های صفحه لمسی ایجاد شده است. این محبوب ترین سیستم عاملی است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. آموزش برنامه نویسی اندروید رایگان در حالی که عمدتا بر روی گوشی های هوشمند نصب شده است، در سایر دستگاه های هوشمند مانند تلویزیون و ساعت نیز استفاده می شود.

دوره های آنلاین توسعه اندروید

آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید با کلاس های آنلاین رایگان که اصول اولیه را به شما آموزش می دهد. در مقدمه ای بر توسعه اپلیکیشن موبایل با استفاده از اندروید، یک دوره آموزشی 6 هفته ای از دانشگاه علم و صنعت هنگ کنگ، دانش آموزان با پلتفرم اندروید، ابزارهای Android SDK و Android Studio، محیط توسعه مورد استفاده برای ایجاد آشنا می شوند. برنامه های اندروید درباره طراحی رابط کاربری موبایل، گرافیک، چند رسانه ای، پشتیبانی شبکه و مدیریت رویدادها بیاموزید. این دوره بخشی از یک برنامه گواهینامه حرفه ای اندروید است که بر استفاده از زبان برنامه نویسی جاوا برای توسعه برنامه های اندروید تمرکز دارد.

با برنامه MicroMasters Professional Android Developer به تسلط خود بر اندروید ادامه دهید. این برنامه آنلاین عمیق و 5 دوره ای آموزش عملی در زمینه آموزش برنامه نویسی اندروید  توسعه برنامه اندروید با استفاده از جاوا ارائه می دهد و دانش آموزان را برای آزمون Google Associate Developer Developer Exam آماده می کند. این برنامه با مفاهیم اولیه شروع می شود و سپس برنامه نویسان را در

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

طراحی رابط کاربری گرافیکی کتاب آموزش جاوا برای اندروید برای برنامه های اندروید ویرایش اول. Edition, Kindle Edition این کتاب خوبی برای کسانی است که می خواهند اندروید را از ابتدا یاد بگیرند. نسخه Kindle این کتاب رایگان است، بنابراین برای کسانی که نمی‌دانند چه انتظاری دارند یا می‌خواهید اندروید یاد بگیرند یا نه، این کتاب می‌تواند نقطه شروع باشد. این کتاب مفصل نیست، اما تمام مفاهیم مهم را برای شما برای ساخت برنامه های اندرویدی ساده پوشش می دهد. نمونه‌های کد، مطالعات موردی و آموزش‌های زیادی وجود دارد که به شما کمک می‌کند طراحی UI را به راحتی درک کنید، که در غیر این صورت کار دشواری است.

امکانات:از اطلاعات بسیار ابتدایی در مورد اندروید شروع می شود، خوانندگان باید جاوا و XML را بدانند تا به طور کامل محتوا را درک کنند.

یک پایه قوی برای توسعه دهندگان جدید اندروید ایجاد می کند.تجربه و تخصص نویسنده را می توانید از طریق نمونه کدهای استفاده شده در کتاب مشاهده کنید.اگر قبلاً تجربه ای در زمینه توسعه اندروید دارید، این کتاب چندان مفید نخواهد بود.

7. راهنمای Busy Coder برای توسعه کتاب آموزش جاوا برای اندروید پیشرفته اندروید

The Busy Coder's Guide to Advanced Android Development Paperback – 20 ژوئیه 2011 این کتاب سطح پیشرفته ای است و قبل از گرفتن این کتاب باید بتوانید برنامه ها و برنامه های ساده بنویسید. این یک راهنمای جامع و مرجع است که می توانید آن را در محل کار خود نگه دارید تا در طول کار پروژه خود به آن مراجعه کنید یا از آن به عنوان یک ماده دقیق برای یادگیری اندروید پیشرفته استفاده کنید. نویسنده نه تنها در مورد جنبه‌های فنی صحبت می‌کند، بلکه اشاره می‌کند که چگونه اندروید برای اولین بار بهترین روش‌ها را برای دنبال کردن و نمونه‌های کد دقیق ایجاد کرد.

امکانات:کتاب پیشرفته برای توسعه دهندگان حرفه ای اندرویدکتاب به خوبی ساختار یافته است و مفاهیم را یکی پس از دیگری به صورت گام به گام معرفی می کند.

یک کتاب مرجع کامل با کد مثال واضح و مختصر کتاب آموزش جاوا برای اندروید و برنامه های واقعیاگر نسخه Kindle (دیجیتال) را خریداری کنید، کتاب های تکمیلی دریافت می کنید که تجربه یادگیری شما را افزایش ایرانیان سایبر  می دهد. نسخه دیجیتال نیز به طور مرتب توسط نویسنده به روز می شود، بنابراین جدید و دقیق تر است

این کتاب هیچ مقدمه یا مقدمه ای را پوشش نمی دهد و بلافاصله با موضوعات پیشرفته تر شروع می شوداین کتاب علاوه بر این موضوعاتی مانند NFC، قطعات پویا، ایجاد ویجت های برنامه مبتنی بر لیست و غیره را پوشش می دهد.

8. اندروید حرفه ای

نسخه 4 اندروید حرفه ای کتابی شگفت انگیز برای توسعه دهندگان اندروید در سطح متوسط ​​تا متخصص. این کتاب تمام بهترین روش‌ها را پوشش می‌دهد و معماری، چرخه زندگی، رابط کاربری و بسیاری چیزهای دیگر درباره اندروید را درک می‌کند. مثال ها ساده و در عین حال قدرتمند هستند و به خوبی توضیح داده شده اند. رویکرد عملی که در این کتاب دنبال می‌شود، آن را از دیگر کتاب‌های موجود در بازار متمایز می‌کند. شما باید اصول Java t را بدانید o از این کتاب بیاموزید

امکانات:پروژه های زیادی که تمام ویژگی های جدید اندروید را کتاب آموزش جاوا برای اندروید پوشش می دهند.یک رویکرد عملی که به شما کمک می کند تا برنامه های دنیای واقعی را به سرعت ایجاد کنید.اطلاعات گسترده ای در مورد Android Studio IDE و Kotlin.

شامل سرویس‌های firebase و google play مانند نقشه‌های گوگل، سرویس‌های مبتنی بر مکان، API آگاهی و غیره است.اتصال داده ها، زمانبندی کار، اجزای معماری را در عمق پوشش می دهد.

این کتاب برخی از موضوعات را معرفی می کند که به طور مفصل به آنها پرداخته نشده است، بنابراین می توانید یادگیری خود را با آموزش های آنلاین یا وبلاگ ها تکمیل کنید.

9. الگوهای طراحی اندروید

الگوهای طراحی اندروید: راه حل های طراحی تعامل برای توسعه دهندگان نسخه 1، نسخه Kindle دانستن الگوهای طراحی برای توسعه به هر زبانی در زمان و تلاش شما صرفه جویی می کند و به شما کمک کتاب آموزش جاوا می کند تا برنامه هایی را با بهترین شیوه ها و کد پاک تر بسازید. این کتاب سعی دارد با کمک 58 الگوی مختلف همین کار را انجام دهد. کتاب به بخش‌هایی تقسیم شده است و به

 • javad salehi
 • ۰
 • ۰

اگر خودتان را با یک بچه دیوانه می بینید، بازی ها راه خوبی بازی کودکان اندروید برای استراحت اندکی هستند. با در نظر گرفتن این موضوع، ما برخی از بازی‌های دوستانه کودک مورد علاقه خود را در فروشگاه Google Play انتخاب کرده‌ایم

1. Townscaperخلاصه بازی کودکان Townscaper

Townscaper یک بازی sandbox است که همه چیز در مورد ساخت شهرهای زیبای ایتالیایی در وسط اقیانوس است. ساختن این شهرهای زیبا به سادگی ضربه زدن روی صفحه است. به معنای واقعی کلمه، همین است. به همین راحتی یک کودک خردسال می تواند این کار را انجام دهد، به همین دلیل است که Townscaper یک بازی عالی برای کودکان است، چیزی برای خواندن وجود ندارد و هیچ هدفی وجود ندارد. بازی عالی به نظر می رسد، عالی بازی می کند و هیچ هدفی وجود ندارد، به علاوه نیازی به خواندن نیست. این یک بازی عالی برای تمام سنین است، و برای بوت کردن آن بسیار جذاب است، پس این بازی را از دست ندهید. این یک کلاسیک در انتظار است.

2. LEGO DUPLO MARVELجمع بندی بهترین بازی کودکان اندروید بازی های LEGO DUPLO MARVEL برای کودکان

این عنوان بازی پر از برند ممکن است گیج کننده باشد، زیرا Duplo، LEGO و Marvel همگی برای یک بازی با هم متحد می شوند، اما این چیزی است که یک بازی ابرقهرمانی خوب یعنی کار تیمی. در داخل، چند بازی کوچک مختلف پیدا خواهید کرد، و حتی می‌توانید بازی‌های بیشتری را پس از اجرای موارد ارائه شده خریداری کنید. هک، اگر نمی‌خواهید بازی‌های کوچک جدید را تکه تکه خریداری کنید، یک اشتراک اختیاری وجود دارد که دسترسی به هر مینی بازی منتشر شده را فراهم می‌کند. بنابراین اگر شما یا فرزندتان از طرفداران لگو، دوپلو یا مارول هستید، در واقع چیزهای زیادی برای دوست داشتن در اینجا وجود دارد که بچه‌های کوچک به راحتی می‌توانند از پس آن برآیند، به لطف گیم‌پلی کوچکی که بیش از چند سناریو لذت‌بخش را ارائه می‌دهد و به مارول مورد علاقه همه خیره می‌شود. کاراکترها به شکل Duplo/LEGO.

3. خانه بازی پوکمون

برخلاف اکثر بازی‌های پوکمون در اندروید، Pokémon Playhouse کاملا رایگان است و برای جذابیت کودکان طراحی شده است. بچه‌ها می‌توانند به راحتی با چندین پوکمون مختلف در حین کاوش در مکان‌های مختلف تعامل داشته باشند، و حتی یک جنبه آراستگی وجود دارد که شبیه چیزی است که در یک بازی تاماگوچی پیدا می‌کنید. در مجموع، این یک بازی  اکتشافی بازی کودکان اندروید غیررسمی است که چند بازی کوچک را ارائه می‌کند، که همگی برای هدف قرار دادن کودکان بین 3 تا 5 سال طراحی شده‌اند، ایرانیان سایبر بنابراین مقدمه‌ای عالی برای این ویژگی برای کودکانی است که هنوز نمی‌توانند بخوانند.

4. مولی دنالی: درباره طبیعت و اجتماع بیاموزید

Molly of Denali - Go on an Alaskan Adventure از PBS Kids تهیه شده است، و محصولی مناسب برای برنامه تلویزیونی ایستگاه با همین نام است. این یک بازی کودکانه است که کودکان 4 تا 8 ساله را هدف می‌گیرد و بازی‌های کوچکی را با موضوع نمایش ارائه می‌کند که در آن بازیکن می‌تواند طبیعت را کشف کند. این یک نسخه رایگان است که شامل هیچ گونه خرید درون برنامه ای یا تبلیغاتی نمی شود. بنابراین اگر به دنبال یک بازی جوانمردانه برای کودکان 4 تا 8 ساله هستید، Molly of Denali انتخاب مطمئنی است.

5. Pet Bingo توسط Duck Duck Moose

Pet Bingo توسط Duck Duck Moose یک بازی ریاضی آموزشی است که برای کودکان بین 5 تا 10 سال در نظر گرفته شده است. این عنوان نه تنها برای دانلود و استفاده کاملا رایگان است، بلکه شامل بازی کودکان اندروید مجموعه ای از مهارت های ریاضی برای یادگیری است. این شامل جمع، تفریق، ضرب، تقسیم، اندازه‌گیری و هندسه است. به این ترتیب، کودک شما بدون توجه به سطح یادگیری فعلی او باید تحت پوشش قرار گیرد. به علاوه، اگر متوجه شدید که محتوای بیشتری می‌خواهید، می‌توانید به سادگی بقیه کاتالوگ عالی Duck Duck Moose را بررسی کنید.

6. دوزخ کوچک جمع بندی بهترین بازی های Little Inferno برای کودکان

Tomorrow Corporation چندین بازی عجیب و غریب برای موبایل ارائه کرده است، و عجیب‌ترین آنها Little Inferno است، بازی‌ای که تمام اسباب‌بازی‌های سوزان در شومینه است. آزمون و خطا اغلب کلید بازی کودکان موفقیت است، به این معنی که تقریباً همه می توانند بازی کنند، از جمله کودکان کوچک. به هر حال، چه کسی از روشن کردن وسایل روی آتش، به خصوص بچه ها، لگد نمی

 • javad salehi